dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jastrzębie-Zdrój

528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

528 ogłoszeń

185 000 zł34,50 m² 5 362,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! przytulna kawalerka ul. Katowicka wolna od zaraz Oferta na wyłączność biura Oferujemy na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 160 m² 85,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1160 m2, położona w Jastrzębiu Zdroju obręb ewidencyjny Ruptawa. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie M-5 położone przy ulicy Zielonej. Powierzchnia ok 63 mkw. Niski, ocieplony blok, 4 piętro. 4 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc. Typ nrd. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł9 000 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni około 9000 m2 położona w Jastrzębiu-Zdroju Bziu Zameckim. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki budowlanej o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

165 000 zł47,46 m² 3 476,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 w Jastrzębiu-Zdroju, os. 1000-lecia, szeroka. Mieszkanie o pow. 47, 46 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł55,70 m² 3 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Prezentujemy mieszkanie M-4 położone na osiedlu Zofiówka. Powierzchnia 55,70 mkw. Ocieplony blok, wygodny parter. 3 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł54 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na idealnym pierwszym piętrze w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie składa się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 782 m² 106,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 1782m2, znajdującą się w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Bzie Górne. Działka płaska, prostokątna, wymiary ok 38 m x 44.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 087 m² 109,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1087 m , położoną w wyjątkowej, zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Traugutta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

380 000 zł150 m² 2 533,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:993 m²

Twój Dom Nieruchomości oferuje do sprzedaży dom dwukondygnacyjny o pow. 109 m2, znajdujący się na działce o pow 993m2 w Jastrzębiu-Zdroju. Cena: 400 000 zł! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie | 61,80 m | panorama miasta + Beskidy | Os. Pionierów Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 61,80 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł70,50 m² 5 177,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-6 o powierzchni 70,50m2 usytuowane na III piętrze w wysokim bloku przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: cztery pokoje, kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 260 m , położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bzie Zameckie w Jastrzębiu-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł1 195 m² 99,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1195 m , położoną w wyjątkowej, zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Traugutta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł148,84 m² 4 696,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom blisko centrum i natury - nowa inwestycja przy ul. Cieszyńskiej! Szukasz nowego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bzie Górne,Jastrzębie-Zdrój

910 000 zł300 m² 3 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 384 m²

Tylko u Nas Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 300m2 z 2005 roku , dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony położony w spokojnej okolicy przy ul. Gospodarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł6 322 m² 89,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Jastrzębiu-Zdroju w rejonie ul. Górniczej, obejmuje działkę gruntu oznaczoną numerem 1488/24 o pow. 6322 m2 zapisana w księdze wieczystej gl1j/00047685/6.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł70,51 m² 4 963,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

190 000 zł55,30 m² 3 435,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz wygodnego mieszkania w mieście? Mieszkanie o powierzchni 55,3 m znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Blok jedno klatkowy. Posiada 3 pokoje, kuchnię z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł11 333 m² 101,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni ok 1,1333 ha położoną w Jastrzębiu przy ulicy Połomskiej, w sąsiedztwie obwodnicy, drogi południowej. Dojazd drogą asfaltową, 3.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł6 830 m² 101,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 0,6830 ha. idealna pod usługi oraz tereny mieszkalne. Przeznaczenie główne W mpzp: 4mnu i 1zr możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł6 091 m² 81,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 6091 m jastrzębie-zdrój - produkcyjno-usługowy hit przy dk933! Inwestorze, szukasz terenu pod biznes? 6091 m prostopadle do Drogi Głównej Południowej 933 (kier. Wodzisław) - foremna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesne segmenty z garażem widokowa lokalizacja | Jastrzębie-Zdrój Ruptawa Kupujący zwolniony z podatku pcc (2%) Polecamy Państwu nowo wybudowaną, przestronną zabudowie szeregową,.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 112 m² 116,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Sprzedana! Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną usytuowaną w Jastrzębiu Zdroju, obręb Bzie Górne o pow. 1112m2. Działka o szerokości od frontu 31m x 36m i 25m x 35m.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Opis Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni wyremontowanego domu jednorodzinnego o powierzchni 150m2, usytuowanego na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

5 100 000 zł5 000 m² 1 020 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży hali warsztatowej Z częścią biurowo-socjalną - w trakcie budowy. Miejsce inwestycji jest świetnie zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Zielona

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

72 000 zł15,80 m² 4 556,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, do sprzedaży mamy garaż murowany na ulicy Zielonej, z wjazdem od ulicy Podhalańskiej. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Z uszanowaniem Musialik Jarosław Północ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

285 000 zł55 m² 5 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-5, położonego na trzecim piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Warmińskiej. W skład wchodzą cztery pokoje, w tym dwa przejściowe,.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:960 m²

** nowa oferta ** dom wolnostojący! ** Idealny dla dwóch rodzin. ** Dom wolnostojący do wprowadzenia z 2023 roku na sprzedaż w Jastrzębiu Dolnym. Układ budynku ; parter ; Powierzchnia parteru.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł130 m² 6 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 130m2 położony blisko centrum Jastrzębia-Zdroju dzielnica Ruptawa. Dom posadowiony na ładnie zagospodarowanej, płaskiej i ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu hali produkcyjnej z zapleczem biurowo-socjalnym i magazynowym oraz wygodnym placem manewrowym, zabezpieczonym bramą automatyczną sterowaną pilotem. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na III piętrze przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju dużego balkonu oraz przynależnej komórki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

43 375 000 zł476 842 m² 90,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują 34 działki gruntu o łącznej powierzchni 476842 m , zapisane w księgach wieczystych gl1j/00065793/9, gl1j/00047685/6, gl1w/00072948/3, gl1w/00072949/0,.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł2 566 m² 221,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka inwestycyjna przemysłowo-usługowa położona w Jastrzębiu-Zdroju Bziu Górnym przy ul. Niepodległości. Parametry działki: - powierzchnia 2566 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

206 000 zł1 647 m² 125,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! Na sprzedaż atrakcyjna działka mieszkaniowo-usługowa położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Równoległej. Parametry działki: - powierzchnia 1647 m2 - wymiary ok 21m x 78m -.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,70 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Jasnej na 1 piętrze z klimatyzacją. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2 położone w Jastrzębiu- zdroju przy ul. Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł5 733 m² 90,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa położona w Jastrzębiu-Zdroju, dzielnica Pochwacie, przy ul. Polnej, z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi gminnej. Podstawowe informacje: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł30 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , z balkonem, położone w Jastrzębiu-Zdroju, na osiedlu 1000-lecia. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł48,64 m² 4 317,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 z balkonem niski blok wolne od zaraz! oferta dostępna tylko W naszym biurze O ferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 (48,64m2) przy ulicy Krasickiego usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum Jastrzębie na ul. Kurpiowskiej na 1 piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki ( bez balkonu) na ul. Kurpiowskiej w bloku 10- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł34,50 m² 5 623,19 zł/m²

 

Piętro:9/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Turystycznej o powierzchni ok 34,5 mkw. Mieszkanie wolne natychmiast! Niskie koszty utrzymania. Parametry mieszkania: - widokowe 9 piętro -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij