Serce 0 Ulubione

Mieszkania Jastrzębie-Zdrój Osiedle Gwarków

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

378 000 zł67,36 m² 5 611,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą: - z piękną, jasną, nowoczesną łazienką po remoncie - Otwartą kuchnią na salon - Dużym, przestronnym salonem - Dwa pokoje są do zrobienia,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,99 m² 3 980,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,05 m2 z przynależną piwnicą o powierzchni 2,94 m2 znajdujące się na II piętrze w bloku przy ul. Małopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

260 000 zł55,70 m² 4 667,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 przy ul. Małopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,70 m² 4 829,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok, który robi różnicę M-4 z balkonem | 10 piętro | Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, światło i wyjątkowy widok ? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł55,70 m² 5 296,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,7 m , położonego na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Beskidzkiej w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł74 m² 5 256,76 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

74 m po generalnym remoncie | 4 pokoje | Balkon | Winda | ul. Wielkopolska | Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m , po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59 m² 4 237,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mamy do zaoferowania 3 pokojowe , dwustronne mieszkanie na 1 piętrze w bloku na ulicy Wielkopolskiej 12. Mieszkanie - Powierzchnia użytkowa 59 m2. - 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka, balkon. -.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,70 m² 5 547,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,7m2, znajdujące się na pierwszym piętrze przy ulicy Beskidzkiej w niskim bloku z widokiem na lasek. Mieszkanie przeszło w 2019r. generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł58,99 m² 3 712,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na drugim piętrze przy ul. Beskidzkiej. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

199 500 zł49 m² 4 078,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnego mieszkania z balkonem, windą i świetnym układem pomieszczeń w zielonej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jastrzębie-Zdrój, ul. Beskidzka - 3 pokoje | 55,7 m | 219 tyś Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

295 900 zł55 m² 5 363,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Klimatyzowane, umeblowane mieszkanie M-4, 55,17 m2, duży balkon, klimatyzacja , po remoncie 2021r (w tym inst. elektryczna, wodna), jastrzębie - Zdrój ul. Małopolska - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

170 000 zł36 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: świerklany Powierzchnia: 36 m2 Piętro: 1 z 2 Parking: duży, ogólnodostępny Okolica: spokojna, widok na las Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

289 000 zł71 m² 4 092,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania typu M6, w układzie 3x1 o powierzchni 70,51 m , usytuowanego na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

329 000 zł70 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M6 (70M2) układ 2X2 ul. Wielkopolska oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie(70 m2) z pięknym widokiem na góry i panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

219 000 zł47 m² 4 659,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie typu M-3, położone na idealnym II piętrze, niskiego bloku przy ul. Małopolskiej. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzejściowych pokoi, kuchni, łazienki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

1 200 zł56 m² 21,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na wynajem, 55,70 m2 w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Wielkopolska, 10 piętro. Cena odstępnego 1200 zł. Najem okazjonalny, mieszkanie wolne od początku sierpnia 2025r. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

278 000 zł47 m² 5 908,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie dwupokojowe znajduje się na trzecim piętrze niskiego, kameralnego bloku. Budynek przeszedł termomodernizację, co zapewnia komfort termiczny. Lokal posiada przestronny balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpiowska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

1 100 zł40 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 40 mkw. zlokalizowane w Jastrzębiu- zdroju przy ulicy Kurpiowskiej na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

299 000 zł63 m² 4 776,36 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

mieszkanie z osobną garderobą i klimatyzacją | z widokiem na miasto i Beskidy | 4 pokoje | komórka lokatorka __________ Z przyjemnością prezentuję ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

180 000 zł34 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja! Zadbana kawalerka gotowa do zamieszkania od zaraz! Na sprzedaż kawalerka z osobną kuchnią(34,5 m2) ze świetnym widokiem przy ulicy Wielkopolskiej! Mieszkanie było regularnie remontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kurpiowska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

1 100 zł40 m² 28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomości janasari prezentuje Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 40 mkw. zlokalizowane w Jastrzębiu- zdroju na ulicy Kurpiowskiej 23 na 3 piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

335 000 zł70 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Nowa cena! Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem w Jastrzębiu Zdrój. Oferta dotyczy zadbanego 4 pokojowego mieszkania o pow. 69 m2 w układzie 2x2 na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

229 000 zł56 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M-4 Typ nrd, wygodny parter, powierzchnia 55,7 m 2 , Jastrzębie-Zdrój, ul. Małopolska. Stan do remontu. Bardzo dobra lokalizacja. Możliwa zamiana na M-5 lub M-6. Cena 229 000 zł. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

214 000 zł38 m² 5 605,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Idealna oferta dla osób, które pragną wprowadzić się od zaraz - bez konieczności remontowania. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Małopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

M-5 Jastrzębie-Zdrój ul. Małopolska -wyłącznie w naszym biurze - - komfortowe i wyposażone - Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 64 m2, usytuowane na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! M-4 W centrum po remoncie! oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży ofertę mieszkania M 4 (56 m2 ) znajdującego się na VII piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! M-4 W centrum po remoncie! oferta dostępna tylko W naszym biurze biuro nieruchomości parcela oferuje Państwu do sprzedaży ofertę mieszkania M 4 (56 m2 ) znajdującego się na VII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

320 000 zł72 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Bez pośredników sprzedamy duże mieszkanie M6+ przy ulicy Wielkopolskiej 31, drugie piętro, z piwnicą. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie. - kuchnia nowa, otwarta, na wymiar, ze sprzętami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

298 000 zł47 m² 6 333,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe M-3 z klimatyzacją w wersji premium. Tylko u nas! Idealna i poszukiwana lokalizacja przy ul. Małopolskiej! Idealne 2 piętro! Proponujemy Państwu mieszkanie M-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

209 000 zł56 m² 3 752,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego o pow. ponad 55,70 mkw, położonego na 2 piętrze w bloku niskim, zlokalizowanym przy ul. Beskidzkiej w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

259 000 zł64 m² 4 057,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne - wyremontowane - W doskonałej lokalizacji Tylko u nas. Na sprzedaż posiadamy piękne mieszkanie typu M5 po generalnym remoncie, położone na III piętrze, w zabudowie niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

145 000 zł70 m² 2 071,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 4-pokojowego o pow. 70 mkw., położonego na 7 piętrze w bloku przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal składa się z 4.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij