dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jastrzębie-Zdrój

527 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

527 ogłoszeń

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

269 000 zł55,60 m² 4 838,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

285 000 zł51,43 m² 5 541,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na 1 piętrze z balkonem i widokiem na zieleń - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,43 m , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości prestige! Szukasz 4 pokojowego mieszkania ? To mieszkanie jest przygotowane dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

389 000 zł66 m² 5 893,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferujemy mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł64 m² 4 515,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem przy ulicy Małopolskiej, znajdujące się na IV piętrze niskiego bloku. Lokal składa się z czterech pokoi, otwartej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy Państwu kolejny etap budowy domu w zabudowie bliźniaczej i zapraszamy do rezerwacji! Dostępne segmenty: - segment nr 3, który powstanie na działce o powierzchni ok. 320m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł64 m² 3 671,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne mieszkanie o układzie 3+1, położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Zielonej. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze niskiego bloku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

334 000 zł54 m² 6 185,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mrozek Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł271,65 m² 1 951,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 865 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z dużą działką | 2 budynki | fotowoltaika | borynia - jastrzębie-zdrój Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55,70 m² 4 937,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 przy ul. Małopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,80 m² 5 107,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-5 z balkonem, powierzchnia 55,8m2, usytuowane na 3-piętrze w niskim bloku, przy ul. Warmińskiej. W skład mieszkania wchodzą: cztery pokoje (z jednego wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

237 000 zł47 m² 5 042,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na czwartym piętrze w bloku przy ul.Małopolskiej. Doskonały układ mieszkania, pokoje dwustronnie rozkładowe, kuchnia, łazienka ,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Chlebowa

Ruptawa,Jastrzębie-Zdrój

590 000 zł332 m² 1 777,11 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Tere n przemysłowy z budynkami biurowo-magazynowo-produkcyjnymi. Oferta z wyłącznością biura! Na sprzedaż teren o łącznej powierzchnia działek 5791 m2, zlokalizowany przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²333 m² 16 650 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt usługowo-handlowy kaskada - centrum jastrzębia-zdroju Lokal usługowo-handlowy do wynajęcia | 333 m | parter Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę najmu przestronnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł34 m² 6 235,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę mieszkania typu m-2 z komfortowym wydzieleniem przestrzeni na dzienną i nocną. W skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Cisówka,Jastrzębie-Zdrój

134 900 zł1 082 m² 124,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa - symbol w mpzp 27mnu "zabudowa mieszkaniowo usługowa", powierzchnia 1082 m 2 , Jastrzębie-Zdrój, obręb Cisówka, ul. Cieszyńska, przy drodze Jastrzębie-Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 499 990 zł175 m² 8 571,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Dom, który łączy komfort, technologię i prywatność Jastrzębie-Zdrój przy zakupie pierwszego "M" kupujacy nie płaci podatku pcc Biuro | Sauna | Klimatyzacja | 1028 m działki |.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł1 621 m² 101,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! atrakcyjna lokalizacja W zielonej części miasta jastrzębie-zdrój. Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni całkowitej 1621m 2 (547m2 - budowlana, 1074m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł313,46 m² 2 839,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom W stanie surowym zamkniętym Z garażem - idealna baza pod twoje wymarzone wnętrze! Na sprzedaż przestronny, funkcjonalnie zaprojektowany dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł72,90 m² 3 552,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-4 w układzie szwedzkim usytuowane na czwartym piętrze na oś. Bogoczowiec w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzą: trzy nieprzejściowe pokoje, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

270 000 zł52,60 m² 5 133,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,50m2 usytuowane na 2 piętrze przy ulicy Pomorskiej. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka i duży balkon. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł47,46 m² 4 719,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 w Jastrzębiu-Zdroju, os. 1000-lecia, szeroka. Mieszkanie o pow. 47, 46 m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

198 000 zł36 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 położonego na parterze w bloku przy ul.Śląskiej. W skład wchodzą dwa przejściowe pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 385 m² 78,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1385 m , położoną w wyjątkowo zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Traugutta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł106 m² 7 641,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny blisko centrum miasta Jastrzębie-Zdrój o powierzchni użytkowej 106,27m2, w zaawansowanym stanie deweloperskim, oddany do użytkowania w 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł73,50 m² 5 020,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne M-5 o powierzchni 73,5m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Armii Krajowej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: cztery nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka inwestycyjna 1 ha w Specjalnej Strefie Ekonomicznej - produkcja, usługi, magazyny | Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 1,00 ha położony.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas Na sprzedaż M-6 w układzie 2/2 o powierzchni 70m2 usytuowane na V piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie przestronne z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł34 m² 6 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Wrocławskiej. Mieszkanie składające się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią i części.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł13 412 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Umowa na wyłączność biura duża działka produkcyjno - usługowa przy ul. Cichej w jastrzębiu zdroju opis: mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki produkcyjno -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

309 000 zł63 m² 4 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szotkowice,Jastrzębie-Zdrój

860 000 zł110 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

*** nowa niższa cena *** Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Szotkowickiej w sołectwie Szotkowice. Budynek mieszkalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje po generalnym remoncie | Centrum Jastrzębia-Zdroju ul. Zielona przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m3,.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 110 m² 115,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

#dzialkitonaszaspecjalnosc nr ogłoszenia: 379dz1025 kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie ponosi kosztu wynagrodzenia pośrednika, które W całości pokrywa sprzedający Do sprzedania 3.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,70 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55,7 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Wrzosowej, wolne od zaraz. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 450 m² 124,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka W top lokalizacji Na sprzedaż działka położona w Jastrzębiu - Zdroju, dzielnicy Cisówka z idealnym dojazdem do centrum Jastrzębia, do Cieszyna, ok. 2km do granicy.

Szczegóły ogłoszenia

38,27 zł/m²52 m² 1 990 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal o przeznaczeniu biurowym, handlowym lub usługowym o powierzchni ok 52 m2, centrum Jastrzębia-Zdroju, al. Piłsudskiego, przy ciągu pieszych. Lokal widoczny z Al. Piłsudskiego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł55,70 m² 5 296,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,7 m , położonego na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Beskidzkiej w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zofiówka,Jastrzębie-Zdrój

359 000 zł120 m² 2 991,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż piętrowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok 120 m2 położony w Jastrzębiu-Zdroju na Zofiówce. Parametry budynku: - budynek z lat 50-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

20 zł/m²300 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: przestronny lokal usługowo-handlowy w centrum miasta - 300 m Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę najmu dużej przestrzeni usługowo-handlowej o powierzchni 300 m ,.