dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Jastrzębie-Zdrój - Lista ofert

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Szeroka,Jastrzębie-Zdrój

150 000 zł46 m² 3 260,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Informuje się, że Wojewoda Śląski ogłosił drugi przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 58 o powierzchni użytkowej 45,68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Chrobrego,Jastrzębie-Zdrój

399 000 zł69 m² 5 774,24 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne M-4 o powierzchni 69,1m2 usytuowane na widokowym IX piętrze przy ulicy Marusarzówny w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

320 000 zł74 m² 4 351,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Jeśli marzy Ci się mieszkanie na kameralnym osiedlu z dala od miejskiego hałasu, a jednak blisko wszystkich najważniejszych punktów usługowych, sklepów, szkoły, w niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

285 000 zł44 m² 6 544,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na stronie naszego biura black weekend- cena niższa O 15 000 zł Tylko teraz, w ramach specjalnej promocji obniżamy cenę. Oferta obowiązuje wyłącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł35 m² 4 856,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż M-2 znajdujące się w znakomitej lokalizacji, w centrum miasta przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju.- REZERWACJA Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malchera

Zofiówka,Jastrzębie-Zdrój

250 000 zł49 m² 5 092,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne, słoneczne mieszkanie po remoncie 49 m2 - Jastrzębie-Zdrój, ul. Malchera Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł56 m² 4 458,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Nowa cena, super oferta! Polecamy Państwu jasne i przestronne M-4 z dużym balkonem w rewelacyjnej lokalizacji przy ul. Jasnej, dostępne od zaraz. W skład wchodzą: * słoneczny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:24

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Wrocławskiej. Mieszkanie składa się z dwóch przejściowych pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

200 000 zł51 m² 3 932,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,86 m położone na wysokim parterze niskiego bloku przy ul. Pomorskiej idealna propozycja dla osób, które chcą zaaranżować wnętrze według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Andersa

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

225 000 zł38 m² 5 899,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świetne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji w dzielnicy Zdrój! Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku w bardzo bliskiej odległości sklepów, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Bogoczowiec,Jastrzębie-Zdrój

239 000 zł49 m² 4 843,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Na sprzedaż przestronne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,34 m2 idealne dla rodziny, lub jako gotowa inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na 1 piętrze 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Faszyzmu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 600 zł36 m² 44,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w zielonym sercu dzielnicy Zdrój! Oferuję całkowicie odświeżone mieszkanie, położone w jednej z najpiękniejszych dzielnic - Zdrój, tuż obok parku. Lokal jasny, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie w niskim czteropiętrowym bloku: - w mieszkaniu są dwa pokoje do Twojej dyspozycji, odpowiednia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

395 000 zł62 m² 6 391,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Na sprzedaż przestronne M-4 o powierzchni 61,80m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Kaszubskiej w centrum miasta Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie w bardzo funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

188 000 zł44 m² 4 316,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia, zlokalizowane na parterze w niskim bloku przy ulicy Łowickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogoczowiec

Bogoczowiec,Jastrzębie-Zdrój

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy Jastrzębie-Zdrój, mieszkanie znajduje się w rewelacyjnej, zielonej i cichej części Jastrzębia, z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 200 zł36 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia przy ul. Turystycznej, składające się z salonu dzielonego na dwa pokoje, z dostępem do dużego balkonu. Mieszkanie wyposażone w meble kuchenne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

190 000 zł56 m² 3 380,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy Państwu jasne i przestronne trzypokojowe M4 balkonem oraz kuchnią z oknem. W skład wchodzą: * salon * pokój dzienny * sypialnia z wyjściem na balkon * przedpokój *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

369 000 zł56 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie w centrum Jastrzębia-Zdroju, ul. Katowicka Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 55 m , usytuowane na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

289 000 zł56 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, widokowe mieszkanie o pow. 55,7m2 usytuowane na 10 piętrze 10 piętrowego bloku w samym centrum Jastrzębia - Zdroju przy Jarze Południowym - ul. Wielkopolska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

369 000 zł56 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-4, standardem do wprowadzenia, po kapitalnym remoncie, dostępne od już, niezamieszkałe, idealne pierwsze piętro. W skład wchodzi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

1 190 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Dwupokojowe mieszkanie na wynajem 35 m2 w centrum Jastrzębia-Zdroju przy ulicy Śląskiej, wygodne pierwsze piętro, gwarantowane miejsce parkingowe za szlabanem. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

425 000 zł70 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży stylowego mieszkania typu m-6 w doskonałym układzie 2x2, położone jest na piątym pietrze w bloku przy ul.Turystycznej. W skład wchodzą cztery pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boża Góra Prawa

Bogoczowiec,Jastrzębie-Zdrój

335 000 zł74 m² 4 521,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Dwustronne mieszkanie o powierzchni około 74 m położone w spokojnej i zielonej części Bożej Góry Prawej. Lokal znajduje się w miejscu, które zapewnia ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Zofiówka,Jastrzębie-Zdrój

315 000 zł74 m² 4 256,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Limitowana obniżka ceny Z 329 000 na 315 000 - kup M5 W cenie M4 Przestronne M5 po remoncie - gotowe do zamieszkania. Osiedle Zofiówka, jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

289 000 zł56 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Mieszkanie M-4, 55,7 m2, duży balkon, klimatyzacja, rolety antywłamaniowe, po remoncie, jastrzębie - Zdrój ul. Wielkopolska - 10 piętro. Spółdzielcze - własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Przyjaźń,Jastrzębie-Zdrój

169 000 zł53 m² 3 161,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 45,92 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim bloku przy ul. Morcinka na oś. Przyjaźń w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaszubska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

169 000 zł35 m² 4 856,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-2 o powierzchni 34,80m2 usytuowane na II piętrze w wysokim bloku przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: przestronny salon, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

363 900 zł56 m² 6 498,21 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pełna galeria zdjęć dostępna jest na stronie naszego biura Tylko do niedzieli - specjalna obniżka ceny o 10 000 zł! Szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia? To idealny moment, by podjąć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzosowa

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

295 000 zł55 m² 5 363,64 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie na ul. Wrzosowej - ciepło, komfort i spokój Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie, to mieszkanie na ul. Wrzosowej będzie strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Morcinka,Jastrzębie-Zdrój

330 000 zł70 m² 4 681,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie ponad 70 m gotowe do wprowadzenia! Szukasz dużego, jasnego mieszkania w świetnej lokalizacji? To oferta właśnie dla Ciebie! Mieszkanie ma powierzchnię ponad 70 m i.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurpiowska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

159 000 zł32 m² 4 968,75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż M-2 do remontu znajdujące się przy ul. Kurpiowskiej w bloku po termomodernizacji. Mieszkanie usytuowane jest na parterze. Klatka posiada podjazd dla niepełnosprawnych. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł56 m² 4 279,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy Państwu jasne i przestronne M-4 z dużym balkonem na poszukiwanej ulicy Jasnej W skład wchodzą: * słoneczny salon z wyjściem na balkon, * pokój dzienny * sypialnia * duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 52 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na 8 piętrze 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Jastrzębie Dolne,Jastrzębie-Zdrój

235 000 zł56 m² 4 196,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zarezerwowane do sprzedaży Mieszkanie 3 pokojowe dwustronne, metraż 56.2m2 w bloku 2-piętrowym w Jastrzębiu-Zdrój częściowo poddane remontowi. Do zamieszkania lub do dalszego remontu. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

355 000 zł52 m² 6 774,81 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 świeżo po remoncie o powierzchni 50,85m2 usytuowane na V piętrze przy ul. Śląskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kopernika

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł35 m² 3 837,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,18 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku przy ul. Kopernika 14 w Jastrzębiu-Zdroju. Funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turystyczna

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

300 000 zł71 m² 4 254,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

To przestronne mieszkanie będzie idealne zarówno dla rodziny, jak i dla osób, które potrzebują dodatkowego miejsca na biuro. Lokal znajduje się na 7. piętrze ocieplonego, 10-piętrowego bloku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Katowicka

Morcinka,Jastrzębie-Zdrój

175 000 zł34 m² 5 075,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka W jastrzębiu-zdroju - ul. Katowicka Mam przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,48 m 2 położoną na parterze wysokiego bloku na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

300 000 zł51 m² 5 899,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o funkcjonalnym układzie, zlokalizowane na 1. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

395 000 zł62 m² 6 391,59 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

 

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij