dowolna

Mieszkania z aneksem Jastrzębie-Zdrój - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

53 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

53 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne M-4 z klimatyzacją, świetna lokalizacja, ul. Jasna - 55,70 m Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł55,70 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M-4 w ścisłym centrum Jastrzębia-Zdroju ul. Wrocławska Masz swoją propozycję ceny ? Złóż ofertę - porozmawiajmy. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,85 m² 5 102,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Oferujemy jasne i przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny lub osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł67,36 m² 5 611,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą: - z piękną, jasną, nowoczesną łazienką po remoncie - Otwartą kuchnią na salon - Dużym, przestronnym salonem - Dwa pokoje są do zrobienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-2 (2 pokoje) z balkonem po remoncie. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem (pralka, lodówka, kanapa, meble kuchenne). Łazienka w kafelkach,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł55,70 m² 4 649,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Wielkopolskiej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2 położone w Jastrzębiu- zdroju przy ul. Wielkopolskiej z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Już niebawem przedstawimy Państwu ofertę najmu mieszkania 2-pokojowego o pow. 35 mkw., położonego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Kaszubskiej 8. Pełna treść oferty oraz zdjęcia już wkrótce.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

279 000 zł69,68 m² 4 004,02 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie M-6 układ 2x2, typ nrd, powierzchnia 69,68 m2 w Jastrzębiu-Zdroju, oś. Barbary, ul. Zielona, blok 10 piętrowy, 10 piętro, blok po termomodernizacji, mieszkanie do remontu wg własnego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju na osiedlu Zofiówka. Komfortowy układ mieszkania, pokoje nieprzejściowe, okna na 2 strony bloku. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

313 000 zł72,25 m² 4 332,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 4-pokojowe z dużym balkonem o pow. 70,25 m 2. Mieszkanie w układzie 2 x 2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

384 000 zł51 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Fantastyczna oferta sprzedaży mieszkania typu m-4 położonego na parterze w bloku przy ul.Pomorskiej. W skład wchodzi salon połączony z kuchnią, sypialnia, przedpokój w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,70 m² 4 829,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok, który robi różnicę M-4 z balkonem | 10 piętro | Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, światło i wyjątkowy widok ? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,30 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 34,3m2 usytuowane na wygodnym parterze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł34 m² 6 088,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie w Jastrzębia przy ulicy Katowickiej z balkonem oraz klimatyzacją. Mieszkanie zostało zaaranżowane na 2 pokojowe. Blok po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł48,92 m² 4 435,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Harcerskiej na 6 piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się z : sypialni, salonu połączonego z kuchnią, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,71 m² 4 292,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Zapraszam do kontaktu także w święta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,71 m , położone w centrum Jastrzębia-Zdroju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja - osiedle widokowe Zabudowa szeregowa | Jastrzębie-Zdrój | ul. Zachodnia Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w ramach kameralnej inwestycji Osiedle Widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,60 m² 6 054,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Twój Dom Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M-5 o pow. 62,60m2 z balkonem, znajdujące się w Jastrzębiu-Zdroju. Cena: 379 000 zł Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

310 000 zł55,70 m² 5 565,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na parterze 10-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł55,70 m² 4 470,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie z duszą o pow. 55,70 przestrzeń, światło i spokój w jednym miejscu Jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,85 m² 5 102,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł63,83 m² 4 370,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Twoje miejsce na nowy start- 64 m2 z potencjałem Oferta na wyłączność. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie typu M-5 o powierzchni 64 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Kawalerka, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

159 000 zł26 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26 m . Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, z miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 w dobrej cenie - przestrzeń, która się opłaca Wyłącznie u nas. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukałeś nowego miejsca do zamieszkania? To gotowe do użytku mieszkanie o powierzchni 56 m spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze w bloku z windą. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Krakowskiej 7 - wolne od zaraz Informacje ogólne: lokal mieszkalny składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, Aleja Jana Pawła II

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

133 000 zł22 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m2 o powierzchni 22m2 składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie kompleksowo wyposażone idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

245 000 zł55,70 m² 4 398,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super oferta! 55.7 m2 z wyposażeniem , na trzecim piętrze, duży balkon, komórka. Winda zatrzymuje sie na tym piętrze! Polecamy Państwu przytulne trzypokojowe mieszkanie z całym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-6 w układzie 3x1 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wrocławskiej Parametry mieszkania: - powierzchnia 70 m2 - 5 piętro w 10-pietrowym bloki - układ 3x1 - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

339 000 zł55,70 m² 6 086,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja tylko U nas! Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m2 przy ulicy Turystycznej po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł30 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , z balkonem, położone w Jastrzębiu-Zdroju, na osiedlu 1000-lecia. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,70 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja M-4, ul. Szkolna Oferta na wyłączność biura. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o układzie M-4, położone na 2 piętrze niskiego, ocieplonego bloku. Lokal jest słoneczny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł70,51 m² 3 956,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania typu M6, w układzie 3x1 o powierzchni 70,51 m , usytuowanego na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł47 m² 31,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko W naszym biurze. Do wynajęcia wygodne M-3 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Zielonej na wygodnym parterze w niskim bloku z balkonem. Parametry mieszkania: - powierzchnia 47.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie M-5 położone przy ulicy Zielonej. Powierzchnia ok 63 mkw. Niski, ocieplony blok, 4 piętro. 4 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc. Typ nrd. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie | 61,80 m | panorama miasta + Beskidy | Os. Pionierów Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 61,80 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

165 900 zł34,50 m² 4 808,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 34,5 m | ul. Wielkopolska 63 | 6. piętro | balkon | komórka Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,5 m , zlokalizowaną na 6. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł50,30 m² 5 168,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przebudowane, duże M-3 po remoncie. Jeśli szukasz mieszkania w które nie musisz już inwestować, ta oferta jest dla Ciebie! Parametry mieszkania: - powierzchnia 50,30.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

319 000 zł55,70 m² 5 727,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 idealne dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących spokój, komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

M-2 Jastrzębie-Zdrój ul. Warmińska oferta Z wyłacznością biura Polecamy Państwu kawalerkę do wynajęcia o pow. 26 m2, położoną na 1 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-5 o powierzchni 63 m2 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Małopolskiej na 4 piętrze w nikim bloku. Mieszkanie do własnej aranżacji. Parametry mieszkania: - 4.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij