dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Jastrzębie-Zdrój - Lista ofert

137 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

137 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Szkolna, jastrzębie-Zdrój | 55,70 m | 4 piętro Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

235 000 zł44,56 m² 5 273,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Śląska, jastrzębie-Zdrój | 44,56 m | 2 piętro Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,56 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł38,73 m² 5 912,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne M-2 ( dwa pokoje) w najładniejszej lokalizacji Jastrzębia-Zdroju, dzielnica zdrój, ul. Słoneczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania typu M-2.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł55,70 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M-4 w ścisłym centrum Jastrzębia-Zdroju ul. Wrocławska Masz swoją propozycję ceny ? Złóż ofertę - porozmawiajmy. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne M-4 z klimatyzacją, świetna lokalizacja, ul. Jasna - 55,70 m Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł48 m² 4 581,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Umeblowane mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, powierzchnia 48,00 m2, układ szwedzki, do wprowadzenia, 2 piętro, niski blok, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53,27 m² 4 974,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju w doskonałej, spokojnej i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł70,51 m² 4 949,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po gruntownym remoncie idealne dla rodziny z dziećmi, o powierzchni 70,51 m : Najważniejsze atuty mieszkania: - po całkowitym remoncie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,85 m² 5 102,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Oferujemy jasne i przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny lub osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł47,30 m² 3 995,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M-3 Jastrzębie- zdrój, ul. Szarych Szeregów - dzielnica Zdrój - mieszkanie Z możliwością dokupienia garażu Przedstawiamy Państwu mieszkanie o pow. użytkowej 47,30 m 2 , plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł60,32 m² 4 293,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

M-4 typ szwedzki Jastrzębie-Zdrój, osiedle 1000-lecia nowsza cześć osiedla Najbardziej poszukiwana lokalizacja na tym osiedlu! Tutaj mieszkania pojawiają się bardzo rzadko, a obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł67,36 m² 5 611,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą: - z piękną, jasną, nowoczesną łazienką po remoncie - Otwartą kuchnią na salon - Dużym, przestronnym salonem - Dwa pokoje są do zrobienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

375 000 zł70,03 m² 5 354,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Turystyczna, jastrzębie-Zdrój | 70,03m | 7 piętro Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 70,03.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł46 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Informuje się, że Wojewoda Śląski ogłosił trzeci przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 58 o powierzchni użytkowej 45,68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł61 m² 4 704,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o bardzo wygodnym i funkcjonalnym układzie szwedzkim lokalizacja- ul. Ruchu Oporu ( osiedle Zofiówka) spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

184 900 zł34,50 m² 5 359,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie M-2 z o pow. 34,5m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na parterze na ul. Wielkopolskiej 11. Niebywałym atutem mieszkania jest winda dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,61 m² 5 920,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu jasnego, przytulnego mieszkania z balkonem na parterze niskiego bloku, położonego w centrum Jastrzębia-Zdroju, przy ul. Kurpiowskiej. Ogromnym atutem jest lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

279 000 zł69,68 m² 4 004,02 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie M-6 układ 2x2, typ nrd, powierzchnia 69,68 m2 w Jastrzębiu-Zdroju, oś. Barbary, ul. Zielona, blok 10 piętrowy, 10 piętro, blok po termomodernizacji, mieszkanie do remontu wg własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju na osiedlu Zofiówka. Komfortowy układ mieszkania, pokoje nieprzejściowe, okna na 2 strony bloku. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł56,92 m² 26,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, które oferuje coś więcej niż standardowy rozkład pomieszczeń, ta oferta przy ul. Pomorskiej 87 jest właśnie dla Ciebie. Zapraszam do wynajmu 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe z dużym balkonem o pow. 35 m Gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję, jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane M-4 z dużym balkonem ul. Śląska Jastrzębie-Zdrój oferta tylko W naszym biurze-nie szukaj dalej Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

264 000 zł49 m² 5 387,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3 , położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Marusarzówny. W skład wchodzą dwa nieprzejściowe pokoje, przestronna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,21 m² 4 770,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Jastrzębia - ul. Śląska Oferuję ciepłe i przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

255 000 zł37,78 m² 6 749,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokojowe przytulne mieszkanie po generalnym remoncie (wysoki standard wykończenia) w zielonej części Jastrzębia Zdroju (moszczenica, os. Złote Łany); powierzchnia użytkowa 37,78m2; profesjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55,70 m² 4 308,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokoje 55,70 m2 - loggia, komórka, po remoncie łazienka - Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 55,70 m2, zlokalizowane na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

384 000 zł51 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Fantastyczna oferta sprzedaży mieszkania typu m-4 położonego na parterze w bloku przy ul.Pomorskiej. W skład wchodzi salon połączony z kuchnią, sypialnia, przedpokój w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z wyłącznością dla biura - nie szukaj dalej Cena 210 000 Mrozek Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na idealnym 1 piętrze w niskim bloku w Dzielnicy Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,70 m² 4 829,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok, który robi różnicę M-4 z balkonem | 10 piętro | Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, światło i wyjątkowy widok ? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł55,70 m² 6 642,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Szkolna, jastrzębie-Zdrój | 55,70 m | Parter Witam! Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł56 m² 3 732,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***!zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

354 000 zł55,70 m² 6 355,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4 położonego na trzecim piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul. Jasnej. Standardem do wprowadzenia, po kapitalnym remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,70 m² 7 163,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na parterze w bloku przy ul.Turystycznej. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia, łazienka przedpokój, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł44 m² 4 522,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu M-4, położonego na dogodnym drugim piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Łowickiej. W skład wchodzą trzy pokoje, w tym dwa przejściowe, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

185 000 zł42,03 m² 4 401,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Jastrzębia-Zdroju - ul. Śląska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 2. piętrze czteropiętrowego bloku w samym centrum Jastrzębia-Zdroju, przy.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***!zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,71 m² 4 292,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Zapraszam do kontaktu także w święta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,71 m , położone w centrum Jastrzębia-Zdroju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj od razu. Bez kompromisów. Bez remontów. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których chce się wrócić. To wnętrze zostało zaprojektowane dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

255 000 zł70,51 m² 3 616,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Jastrzębie-Zdrój, ul. Zielona | Mieszkanie M5 | 70,51 m | 5. piętro Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie typu M5, zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł70,50 m² 5 177,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-6 o powierzchni 70,50m2 usytuowane na III piętrze w wysokim bloku przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: cztery pokoje, kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Górniczej, idealne na inwestycję. Parametry mieszkania: - powierzchnia 36 m2 - 2 piętro w niskim 4 piętrowym bloku - 1.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij