dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe z balkonem usytuowane na 9-piętrze. Mieszkanie składa się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz przynależnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,40 m² 6 278,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,4m2 usytuowane na V piętrze w wieżowcu przy ul. Śląskiej. Lokal po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

190 000 zł55,30 m² 3 435,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Szukasz wygodnego mieszkania w mieście? Mieszkanie o powierzchni 55,3 m znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Blok jedno klatkowy. Posiada 3 pokoje, kuchnię z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł64,80 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m2 przy ulicy Marusarzówny. Dlaczego warto tu zamieszkać ? - wysoki standard bez nakładów - mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

359 000 zł55,70 m² 6 445,24 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m z klimatyzacją,położone na VII piętrze przy ul. Opolskiej. W skład lokalu wchodzi kuchnia otwarta na salon, przedpokój, 2.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,40 m² 6 278,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-4, położonego na piątym piętrze w bloku przy ul.Śląskiej. Mieszkanie do wprowadzenia, po generalnym remoncie, z wymienioną instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

309 000 zł63 m² 4 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł55,70 m² 4 290,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z wyłącznością dla biura nowa cena Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem położone na III piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Poznańskiej (os. Stasica).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 55 m2, położone w doskonałej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju. Nieruchomość znajduje się na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59 m² 4 237,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mamy do zaoferowania 3 pokojowe , dwustronne mieszkanie na 1 piętrze w bloku na ulicy Wielkopolskiej 12. Mieszkanie - Powierzchnia użytkowa 59 m2. - 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka, balkon. -.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Pomorskiej na wygodnym 2 piętrze niskiego bloku. Okazja na inwestycję! Parametry mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,70 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ulicy Wrzosowej. Mieszkanie posiada powierzchnię 55,7m2 i składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 500 zł53 m² 28,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***mieszkanie premium W pełni wyposażone*** najem okazjonalny Oferujemy mieszkanie na wynajem okazjonalny! Nieruchomość o powierzchni 53m2, znajduje się w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

334 000 zł54 m² 6 185,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż widokowe mieszkanie z balkonem położone na ósmym piętrze w bloku przy ul. Kaszubskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, w tym jeden połączony z widną.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł64,40 m² 8 540,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,4 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kameralnego budynku przy ulicy Podmiejskiej. Do lokalu przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

369 000 zł56 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne i stylowe - trzypokojowe mieszkanie Na sprzedaż wyjątkowo zadbane i starannie wykończone mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m , zlokalizowane przy ul. Turystycznej , na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

217 000 zł56 m² 3 895,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na 9 piętrze w bloku przy ul.Turystycznej. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia , łazienka i przedpokój , do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 800 zł56 m² 32,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7m2 znajdujące się na ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Idealne dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

309 000 zł56 m² 5 547,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na czwartym piętrze w bloku przy ul.Jasnej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

165 000 zł47 m² 3 476,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na parterze na osiedlu 1000 lecia. W skład wchodzą trzy nie przejściowe pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł56 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M 4 ul. Zielona wolne od zaraz oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(55,70 m2) z pięknym widokiem na góry i panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

185 000 zł53 m² 3 490,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! nowa niższa cena! M 4 ( 53 m2) w centrum niski blok oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo czyste i zadbane mieszkanie M4 (53m2) usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł53 m² 5 612,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania po remoncie w doskonałej lokalizacji. Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Kaszubskiej 12, o powierzchni 53,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jastrzębie-Zdrój, ul. Beskidzka - 3 pokoje | 55,7 m | 219 tyś Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Złote Łany,Jastrzębie-Zdrój

320 000 zł55 m² 5 791,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - ul. Wiejska Jastrzębie - Zdrój os. Złote Łany Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m zlokalizowane na osiedlu przy ul. Wiejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70 m2 usytuowane na 3 piętrze przy ulicy Jasnej. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon i przynależna piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Zofiówka,Jastrzębie-Zdrój

179 000 zł56 m² 3 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy Państwu przestronne M-4 z dużym balkonem na ulicy Wodeckiego w bloku dwuklatkowym. Niższa cena! W skład wchodzą: * salon z wyjściem na duży balkon, * dwa nie przejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4 położonego na czwartym pietrze w bloku przy ul. Beskidzkiej. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 450 zł56 m² 26,03 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne M4 do wynajęcia ul. Zielona III piętro. Idealna oferta dla rodziny z dziećmi! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w samym centrum Jastrzębia-Zdroju, przy ul. Zielonej 3. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jasna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super lokalizacja ul. Jasna M4 z dużym balkonem Polecamy Państwu przestronne M-4 z dużym balkonem na ulicy Jasnej, blisko lasu, w skład wchodzą: * słoneczny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szeroka,Jastrzębie-Zdrój

165 000 zł47 m² 3 476,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 47,46 m2 idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

295 900 zł55 m² 5 363,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Klimatyzowane, umeblowane mieszkanie M-4, 55,17 m2, duży balkon, klimatyzacja , po remoncie 2021r (w tym inst. elektryczna, wodna), jastrzębie - Zdrój ul. Małopolska - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

253 000 zł53 m² 4 809,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 52,60 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie na ul. Wrzosowej - ciepło, komfort i spokój Jeśli szukasz miejsca, w którym od razu poczujesz się jak u siebie, to mieszkanie na ul. Wrzosowej będzie strzałem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

299 000 zł56 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M 4 po remoncie ul. Harcerska wolne od zaraz Oferujemy do sprzedaży po remoncie 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 55,70 m2 w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

259 900 zł53 m² 4 941,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 52,60 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Pomorskiej. Idealna propozycja dla rodzin, par, seniorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

329 000 zł56 m² 5 906,64 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na dogodnym trzecim piętrze w bloku przy ul.Katowickiej. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

210 000 zł56 m² 3 770,20 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*rezerwacja *nowa lepsza cena!odkryj swoje nowe miejsce w sercu miasta, trzy pokoje, duży balkon, wszystko pod ręką. To mieszkanie na siódmym piętrze to prawdziwa oaza możliwości, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

205 000 zł56 m² 3 680,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,7 m , zlokalizowane przy ul. Harcerskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

1 700 zł56 m² 30,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie M-4 - ul. Turystyczna Wyłącznie u nas. Oferujemy mieszkanie M - 4, gotowe do zamieszkania. Lokal znajdujący się na trzecim piętrze wysokiego bloku.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij