dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

385 000 zł55,70 m² 6 912,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na parterze w bloku przy ul.Zielonej. Mieszkanie o powierzchni 55,70 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

285 000 zł51,43 m² 5 541,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na 1 piętrze z balkonem i widokiem na zieleń - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,43 m , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie | 61,80 m | panorama miasta + Beskidy | Os. Pionierów Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 61,80 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 54 m z balkonem - 1 piętro | Jastrzębie-Zdrój | ul. Szkolna Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł71 m² 4 633,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 71m2 usytuowane na II piętrze w bloku (w części bez nadbudowy) przy ul. Północnej. Możliwość zakupu przez obcokrajowców. Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-4 o powierzchni 61,80m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Kaszubskiej w centrum miasta Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie w bardzo funkcjonalnym układzie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72,21 m² 5 248,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 72,21 m2 usytuowane na wysokim parterze przy ul. Ruchu Oporu w Jastrzębiu Zdroju. Lokal po generalnym remoncie (ok. 3 lata temu), gotowe do zamieszkania. Układ: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł55,70 m² 25,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę najmu okazjonalnego, mieszkania 3-pokojowego o pow. 55,70 mkw., położonego na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym położonym w Jastrzębiu-Zdroju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

340 000 zł55,70 m² 6 104,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są miejsca, które nie próbują być modne - one po prostu są ponadczasowe. Na 9 piętrze, tam gdzie zatrzymuje się winda, czeka 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , w funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 5 piętrze przy ulicy Wielkopolskiej po generalnym remoncie w 2024r. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł56,50 m² 4 053,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferujemy mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł55,70 m² 23,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! najem okazjonalny! wolne od zaraz! Oferujemy na wynajem mieszkanie trzypokojowe w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Szkolnej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55,70 m² 4 308,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie do odświeżenia. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

319 000 zł55,70 m² 5 727,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 idealne dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących spokój, komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Podmiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

550 000 zł64,40 m² 8 540,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania w fantastycznej lokalizacji z dogodnym parkingiem. Mieszkanie w bloku dwupiętrowym położone jest na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 po kapitalnym remoncie- gotowe do zamieszkania od zaraz! Jastrzębie-Zdrój, ul. Harcerska Szukasz mieszkania do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez stresu i remontów? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł53,27 m² 4 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze w bloku przy ul. Kurpiowskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł49,15 m² 35,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kompleksowo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim bloku położonym przy ul. Pomorskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - kuchni z oknem wykonanej.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł55,70 m² 5 296,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,7 m , położonego na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Beskidzkiej w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł42,50 m² 5 788,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż M-4 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Śląskiej o powierzchni ok 42,5 mkw. Mieszkanie wolne natychmiast! Niskie koszty utrzymania. Parametry mieszkania: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie położone na 9 piętrze w zadbanym bloku z dwoma windami zatrzymującymi się na każdym piętrze. To wygodne rozwiązanie na co.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł55,70 m² 4 290,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Mieszkanie marzeń na ul. Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 typu nrd położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Harcerskiej. Mieszkanie po remoncie, nie wymaga żadnych nakładów finansowych! Wolne natychmiast. Parametry mieszkania: - widokowe 9.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47,47 m² 4 002,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Główny atut: nowy balkon Mamy świetną wiadomość! Spółdzielnia Mieszkaniowa jest w trakcie realizacji inwestycji - montaż nowych balkonów zaplanowany jest na marzec. Już za chwilę standard.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł55,70 m² 4 470,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 II pietro wolne od zaraz ul. Zielona oferta na wyłączność biura! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 4 (55,70 m2) znajdujące się na ul. Zielonej na II pietrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,70 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 55,7 m , położone na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Wrzosowej, wolne od zaraz. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,70 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Jasnej na 1 piętrze z klimatyzacją. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2 położone w Jastrzębiu- zdroju przy ul. Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, powierzchnia 48,00 m2, układ szwedzki, do wprowadzenia, 2 piętro, niski.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł55,70 m² 7 360,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompleksowo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie na II piętrze w dziesięciopiętrowym bloku położonym przy ul. Zielonej. Całość utrzymana w jednolitej beżowo-czarnej tonacji kolorystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

334 000 zł54 m² 6 185,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mrozek Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł52 m² 3 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na dogodnym pierwszym piętrze w niskiej zabudowie bloku w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie o metrażu 52m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55,70 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, nowoczesne wnętrze, spójny styl i dobre wyczucie detalu taką ofertę mieszkania typu m-4 proponujemy przy ul.Turystycznej. W skład wchodzi przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł55,70 m² 5 026,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 3 piętrze przy ulicy Turystycznej. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon i przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł58,59 m² 4 864,31 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 pierwsze piętro ul. Turystyczna wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w centrum miasta o powierzchni 55,70 m2 -z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,40 m² 6 278,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie centrum Jastrzębia-Zdroju Przedstawiamy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 52,4 m , zlokalizowane na 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

289 000 zł51,97 m² 5 560,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 51,97 m2 przy ulicy Pomorskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z dużego salonu, 2 pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł56,50 m² 3 876,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosci , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje po generalnym remoncie | Centrum Jastrzębia-Zdroju ul. Zielona przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m3,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż widokowe mieszkanie z balkonem położone na siódmym piętrze w bloku przy ul. Kaszubskiej. Mieszkanie składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

224 000 zł53 m² 4 226,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Z balkonem II piętro ul. Pomorska oferta na wyłączność biura Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o pow. 53m2 położone przy ul. Pomorskiej na drugim piętrze w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

269 000 zł55,60 m² 4 838,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij