dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

293 000 zł55 m² 5 327,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Pragniesz zamieszkać w przytulnym i nowoczesnym mieszkaniu? Ta oferta jest dla Ciebie! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie w Jastrzębiu-Zdroju - to idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 100 zł45 m² 24,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu mieszkania typu M-4 o pow. 45,40m2 przy ul. Dunikowskiego w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze niskiego bloku, przynależy do niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Północna

Morcinka,Jastrzębie-Zdrój

249 000 zł60 m² 4 163,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie M4 blisko centrum, w spokojnej i zielonej okolicy. Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Możliwość zakupu mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warmińska

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

229 000 zł47 m² 4 919,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 niski blok wolne od zaraz! oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 4 (44,55 m2) znajdujące się na ul. Warmińskiej na IV piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

259 000 zł56 m² 4 658,27 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 Turystyczna do wprowadzenia oferta dostępna tylko W naszym biurze! O ferujemy Państwu ofertę sprzedaży M-4 na IV piętrze bloku dwuklatkowego, przy ulicy Turystycznej. Mieszkanie czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Jastrzębie-Zdrój

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

490 000 zł65 m² 7 538,46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam mieszkanie o pow. 65 m2 zlokalizowane w Apartamentowcu na II piętrze. Obiekt oddany do użytku w 2016 roku- teren ogrodzony, wyposażony w monitoring. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł51 m² 4 686,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta mieszkanie na pierwszym piętrze w niskim bloku przy ulicy Pomorskiej. Składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnej toalety oraz holu. Do mieszkania przynależą dwie piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

330 000 zł54 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania piękne mieszkanie, świeżo po remoncie. Duże i przestronne mieszkanie w ścisłym centrum Jastrzębia. Mieszkanie M4 w którego skład wchodzą salon, dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

212 000 zł56 m² 3 806,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania położonego na widokowym dziewiątym piętrze w bloku przy ul.Zielonej. Mieszkanie typu M-4, o powierzchni 55,70m2, z przynależną komórką na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

295 000 zł56 m² 5 298,13 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna lokalizacja! M-4 przy ul. Katowickiej Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,68 m2 z balkonem. Nieruchomość znajduje się na siódmym piętrze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

250 000 zł56 m² 4 488,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 niski blok do wprowadzenia oferta dostępna tylko W naszym biurze! O ferujemy Państwu ofertę sprzedaży M-4 na parterze, w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Szkolnej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

160 000 zł45 m² 3 559,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w Jastrzębiu Zdroju. Mieszkanie o powierzchni 44, 95 m2 znajduje się na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Morcinka,Jastrzębie-Zdrój

240 000 zł56 m² 4 308,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na X piętrze na oś. Morcinka przy ul. Katowickiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja tylko U nas! atrakcyjna lokalizacja! M-4 przy ul. Zielona Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 z balkonem przy ul. Zielonej. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jastrzębie-Zdrój

Chrobrego,Jastrzębie-Zdrój

259 000 zł59 m² 4 389,83 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy państwu na sprzedaż klimatyzowane, 3 pokojowe mieszkanie o bardzo dobrym standardzie wykończenia, usytuowane na 3 piętrze 10-cio piętrowego bloku mieszkalnego. Na powierzchnię 59m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 990 zł52 m² 4 810,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 51,97 usytuowane na najbardziej poszukiwanym 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

225 000 zł56 m² 4 039,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na dogodnym drugim piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Szkolnej. Standardem mieszkanie do remontu, dostępne o już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

265 000 zł56 m² 4 757,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealne dla rodzin z dziećmi! Przedstawiamy Państwu na sprzedaż piękne, wyremontowane mieszkanie M4 o pow. 55,7m2 w pożądanej okolicy Jastrzębia-Zdroju przy ul. Turystycznej znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 54 metrowe po generalnym remoncie przy ul. Kurpiowskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie usytuowane jest na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku wyposażonym w 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

240 000 zł56 m² 4 316,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56m2 na 8 piętrze na ulicy Wielkopolskiej w centrum Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie składa się z 3 nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł47 m² 4 837,35 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 47,34 m 2 , usytuowane na pierwszym piętrze. Lokal mieszkalny zlokalizowany przy ulicy Krasickiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

249 000 zł52 m² 4 791,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 52 metrowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie przy ul. Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

265 000 zł56 m² 4 757,63 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam Serdecznie. w ofercie dla Państwa posiadamy mieszkanie w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie usytuowane na 6 piętrze, jest winda, która zatrzymuje się co 3 piętra. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

210 000 zł60 m² 3 482,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 układ szwedzki niski blok osiedle Bogoczowiec oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe znajdujące się na osiedlu Bogoczowiec w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

225 000 zł55 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Opis: szukasz 3-pokojowego mieszkania w niskim bloku, które znajduje się w dobrej okolicy i po niewielkim odświeżeniu, sprawdzi się na wynajem lub dla Ciebie? Mam przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

243 000 zł62 m² 3 919,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 pomorska (62M2) wolne od zaraz! Oferujemy do sprzedaży przestronne M-4 o pow. 62m2 usytuowane na 3-piętrze przy ul. Pomorskiej. W skład mieszkania wchodzi; duży salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Przyjaźń,Jastrzębie-Zdrój

169 000 zł55 m² 3 074,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! m-4 (54,97 m2) wolne od zaraz oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na I pietrze niskiego bloku na osiedlu Przyjaźń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

250 000 zł56 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 55 m2 na parterze w niskim bloku. Składa się z trzech pokoi, kuchni otwartej, łazienki ,toalety oraz holu. Wymaga odświeżenia i własnej aranżacji. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 11 Listopada

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

230 000 zł55 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na parterze niskiego 2 piętrowego bloku, w cichej i spokojnej okolicy Zdrój przy ul. 11-go Listopada. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

249 000 zł72 m² 3 458,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w układzie 3x1 o pow. 72 m2 położone w ścisłym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

265 000 zł56 m² 4 757,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania położonego na 5 piętrze w wysokim bloku. W salonie jak i w pozostałych pokojach na podłogach panele, natomiast na ścianach gładzie. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

208 000 zł53 m² 3 945,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż m4 przy ul. Broniewskiego z balkonem (dzielnica zdrój) - oferta na wyłączność biura Informacje ogólne: lokal mieszkalny o powierzchni 52,72 mkw usytuowany jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

240 000 zł62 m² 3 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M- 4, składającego się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni z oknem, łazienki osobnej z wc, położonego na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

215 000 zł56 m² 3 859,96 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 o pow. 55,70 m2, położone na idealnym I piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

329 000 zł56 m² 5 906,64 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

W ofercie piękne mieszkanie na 4 piętrze w 10 piętrowym bloku. Składa się trzech pokoi, kuchni, łazienki, holu oraz dużego balkonu. Mieszkanie wyremontowane tylko się wprowadzić. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2 położone w ścisłym centrum miasta przy ul. Kurpiowskiej. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze niskiego bloku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

199 000 zł55 m² 3 638,03 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Oferta na wyłączność biura. Posiadamy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni 55m2 w dzielnicy Zdrój przy ul. 11 Listopada. Mieszkanie zlokalizowane na idealnym, pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł53 m² 3 198,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 52,84 m2 zlokalizowanego na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym. Atrakcyjna lokalizacja, cicha, spokojna okolica. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

185 000 zł47 m² 3 936,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na czwartym pietrze w ścisłym Centrum Miasta przy ul.Kurpiowskiej. W pokojach na ścinach tapety, podłoga linoleum, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

254 000 zł51 m² 4 995,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Spełnia warunki kredytu 2% Mieszkanie 3-pokojowe, 1 piętro, 51m2, jastrzębie, ul.Kaszubska. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

349 000 zł56 m² 6 276,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! komfortowe umeblowane M4 II piętro oferta dostępna tylko W naszym biurze biuro nieruchomości parcela oferuje Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 55,60 m2 znajdującego się na II.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij