dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jastrzębie-Zdrój Osiedle Zdrój

43 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

43 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

229 000 zł38,73 m² 5 912,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne M-2 ( dwa pokoje) w najładniejszej lokalizacji Jastrzębia-Zdroju, dzielnica zdrój, ul. Słoneczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania typu M-2.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł190 m² 3 152,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:615 m²

Duży dom na działce 615 m2, super cena 599 000 zł, jastrzębie-Zdrój, centrum dzielnicy Zdrój. Budynek po częściowym remoncie zewnętrznym( docieplony), możliwość użytkowania przez dwie rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł70,51 m² 4 949,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po gruntownym remoncie idealne dla rodziny z dziećmi, o powierzchni 70,51 m : Najważniejsze atuty mieszkania: - po całkowitym remoncie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

33,91 zł/m²119 m² 4 035 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Lokal biurowy 118,68 m w centrum Jastrzębia-Zdroju przy Rondzie Zdrojowym Szukasz przestrzeni dla swojej firmy w znakomitej lokalizacji? Mamy coś.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

189 000 zł47,30 m² 3 995,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

M-3 Jastrzębie- zdrój, ul. Szarych Szeregów - dzielnica Zdrój - mieszkanie Z możliwością dokupienia garażu Przedstawiamy Państwu mieszkanie o pow. użytkowej 47,30 m 2 , plus piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł27,18 m² 5 114,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy bardzo funkcjonalne mieszkanie w niskim bloku, mieszczące się na 3 piętrze w Jastrzębiu przy ulicy 11 Listopada. Rozkład pomieszczeń pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 000 zł37,30 m² 26,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój, przy ul. Karola Miarki. Lokal znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Wynajmę niewielki lokal 7,5mkw na punkt handlowy/usługowy. Czynsz 370,- + Media. Lokal dostępny od maja. Proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny:  

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z wyłącznością dla biura - nie szukaj dalej Cena 210 000 Mrozek Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na idealnym 1 piętrze w niskim bloku w Dzielnicy Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

109 900 zł1 250 m² 87,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas Posiadamy do sprzedaży dwie działki usytuowane w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy 1 Maja. Działki oznaczone w mpzp symbolem mu (tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej). Zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł38 m² 5 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 38m2 usytuowane na I piętrze niskiego bloku w dzielnicy Zdrój. Mieszkanie składa się z oddzielnej kuchni z oknem, salonu, małego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

41,18 zł/m²17 m² 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta wynajmu lokalu o powierzchni około 17 m2. Lokal przygotowany pod działalność biurową lub usługową. Przytulne wnętrze z dostępem do zaplecza socjalnego. Położony w Dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł54 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na idealnym pierwszym piętrze w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie składa się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł3 650 m² 63,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Tylko u Nas Posiadamy do sprzedaży działkę usytuowaną w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy 1 Maja o powierzchni 3650 m2. Działka oznaczone w mpzp symbolem mu (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł270 m² 1 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący w miłej i spokojnej dzielnicy Zdrój. Dom w stanie developerskim, ocieplony styropianem 10'', dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł73,50 m² 5 020,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne M-5 o powierzchni 73,5m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Armii Krajowej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: cztery nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł200 m² 2 245 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż działka przy ul. Kasztanowej, ok. 28ar zabudowana zamieszkałym domem - bliźniak (dwa segmenty z dwoma osobnymi wejściami), który wymaga kapitalnego remontu (lub rozbiórki). Działka.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój, przy ul. Karola Miarki, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

46,10 zł/m²141 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia całe piętro o powierzchni 141 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze kamienicy przy ul. 1 maja, w bezpośrednim sąsiedztwie deptaka i strefy uzdrowiskowej. Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł44,10 m² 3 605,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania typu M-3 o pow. 38,30 m2, wraz dużą piwnicą o łącznej powierzchni 44,10m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł95,30 m² 7 135,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 467 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący do wprowadzenia o powierzchni 95,30m2 , położony w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Zdrój. Rozkład pomieszczeń : Parter (zamieszkały): salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł38,18 m² 28,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Duża kawalerka Z balkonem W dzielnicy zdrój wolna od zaraz najem okazjonalny oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie M 2 (38,18 m2) znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

165 000 zł23,80 m² 6 932,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju dzielnicy Zdrój po kapitalnym remoncie. Parametry mieszkania: - powierzchnia użytkowa 23,80 m2 - 2 piętro w niskim bloku - pokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 999 zł1 709 m² 1 755,41 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Tylko teraz! nowa niższa cena! Oferujemy na sprzedaż budynek handlowo-usługowy w Jastrzębiu-Zdroju, o łącznej powierzchni 1709 m , położony na działce 37,5a. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Słonecznej. Lokal o powierzchni 38 m posiada funkcjonalny, dwustronny układ pomieszczeń. W jego skład wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł144 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Nowa cena! __ budynek do generalnego remontu __ cena podlega negocjacji Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok 144 m2 usytuowany na działce o pow. 1252m2 wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł2 400 m² 62,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,81 m² 5 319,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położona na drugim piętrze w niskim bloku obok Parku Zdrojowego. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł24 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 24 m , położoną w Jastrzębiu-Zdroju, w spokojnej i zielonej dzielnicy Zdrój. Lokal znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

166 000 zł24 m² 6 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkanie typu m-2, położonego na trzecim piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Ofiar Faszyzmu w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie składa się z jednego przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia M3 W zdroju wolne od zaraz! najem okazjonalny Oferta dostępna tylko w naszym biurze! odstępne 1100 zł + czynsz (ok. 700 zł) I media według zużycia! kaucja zabezpieczająca.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł10 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| działka inwestycyjna 1 ha w Specjalnej Strefie Ekonomicznej - produkcja, usługi, magazyny | Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż teren inwestycyjny o powierzchni 1,00 ha położony.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł24 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po remoncie - Jastrzębie-Zdrój, ul. Ofiar Faszyzmu Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy? Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 24 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł1 670 m² 119,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Tylko u Nas Posiadamy do sprzedaży działkę o powierzchni 1670m2 usytuowaną w Jastrzębiu dzielnica Zdrój przy ulicy 1 Maja. Działka oznaczone w mpzp symbolem mu (tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł52 m² 3 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na dogodnym pierwszym piętrze w niskiej zabudowie bloku w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie o metrażu 52m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 W zdroju Oferta dostępna tylko w naszym biurze! wolne od zaraz! Do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 38 M2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na ulicy Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł95,30 m² 7 135,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 467 m²

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł58,89 m² 6 452,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem i garażem - Jastrzębie-Zdrój, ul. Ogrodowa, dzielnica Zdrój Oferujemy n a sprzedaż wyjątkowe bezczynszowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 519 000 zł245,70 m² 6 182,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dom, jastrzębie-Zdrój, 199,40 m2 pow. użytkowej, do zamieszkania + garaż dwa stanowiska, wolnostojący. Działka o powierzchni 944 m2. 5 sypialni, duży salon + duża jadalnia, 2 łazienki, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł360 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Dom położony w willowej dzielnicy domów jednorodzinnych w Zdroju z łatwym dostępem do centrum miasta. Budynek oddany do użytku w 1980roku, rozbudowany w 1998r, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż dwupiętrowy dom wybudowany w 90 latach, z cegły, ocieplony styropianem 15cm. Dach pokryty blachodachówką, ogrzewanie gazowe.