dowolna

Nieruchomości Jastrzębie-Zdrój - Oferty sprzedaży nieruchomości

463 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

463 ogłoszenia

150 000 zł1 082 m² 138,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka mieszkalno-usługowa położona w dzielnicy Jastrzębia-Cisówce bezpośrednio przy ul Cieszyńskiej. Działka posiada powierzchnię 1082m2 i jest uzbrojona w wodę.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł53,27 m² 4 599,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 53,27 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,27 m , usytuowanego na 9.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł32 m² 4 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pragniesz wracać po pracy do cichego i położonego pośród drzew mieszkania, ta lokalizacja jest idealna dla Ciebie. Oferta na wyłączność biura. Oferujemy mieszkanie M - 2 po remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55,70 m² 4 308,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokoje 55,70 m2 - loggia, komórka, po remoncie łazienka - Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie o powierzchni 55,70 m2, zlokalizowane na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł70,03 m² 4 697,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W biurze prestige! Przedstawiamy państwu na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.70,03 m , położone na idealnym I piętrze w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa niższa cena. Jastrzębie-Zdrój - Ruptawa - ul. Długosza Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę stylowego domu jednorodzinnego, o powierzchni użytkowej ok. 140m 2 , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony na działce 800 m w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju (dzielnica Zdrój). Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł55,70 m² 5 386 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 przy ul. Jasnej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł148,84 m² 4 696,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom blisko centrum i natury - nowa inwestycja przy ul. Cieszyńskiej! Szukasz nowego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana w spokojnej części Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom jednorodzinny 106 m | działka ok. 530 m | stan pod klucz | Jastrzębie-Zdrój ul. Pszczyńska Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w bardzo dobrym standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukałeś nowego miejsca do zamieszkania? To gotowe do użytku mieszkanie o powierzchni 56 m spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze w bloku z windą. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

43 375 000 zł476 842 m² 90,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują 34 działki gruntu o łącznej powierzchni 476842 m , zapisane w księgach wieczystych gl1j/00065793/9, gl1j/00047685/6, gl1w/00072948/3, gl1w/00072949/0,.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł34,50 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M 2 ul. Śląska do zamieszkania oferta na wyłączność biura Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-2 /34,50 m2/ na ul.Śląskiej, IX piętro - Klatka schodowa wyposażona w dwie windy zatrzymujące.

Szczegóły ogłoszenia

133 000 zł22 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m2 o powierzchni 22m2 składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie kompleksowo wyposażone idealne.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł48,64 m² 4 317,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 z balkonem niski blok wolne od zaraz! oferta dostępna tylko W naszym biurze O ferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 (48,64m2) przy ulicy Krasickiego usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł55,70 m² 4 398,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super oferta! 55.7 m2 z wyposażeniem , na trzecim piętrze, duży balkon, komórka. Winda zatrzymuje sie na tym piętrze! Polecamy Państwu przytulne trzypokojowe mieszkanie z całym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż M-4 w układzie szwedzkim o powierzchni 60m2 usytuowane na parterze w niskim bloku przy ul. Ruchu Oporu na osiedlu Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie przeznaczenie do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**wolne od zaraz ** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na pierwszym piętrze w niskim budownictwie na osiedlu Tysiąclecia. Lokal przeszedł generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

109 000 zł1 385 m² 78,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1385 m , położoną w wyjątkowo zielonej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Traugutta. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,60 m² 4 838,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w Jastrzębiu Zdroju przy Ul. Turystycznej 39/29 na 3 piętrze. Mieszkanie obecnie ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 490 m² 84,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w dzielnicy Ruptawa w Jastrzębie-Zdrój, w spokojnej i zielonej części miasta, idealną pod budowę domu.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł2 123 m² 150,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 2000 m , położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wyzwolenia. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Opis nieruchomości: działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , z balkonem, położone w Jastrzębiu-Zdroju, na osiedlu 1000-lecia. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł302,67 m² 3 297,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2015r. z poddaszem użytkowym położony w spokojnej i cichej okolicy w Jastrzębiu-Zdroju na działce o pow. 855 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 po remoncie ul. Harcerska wolne od zaraz Oferujemy do sprzedaży po remoncie 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 55,70 m2 w świetnej lokalizacji ul.Harcerskiej, w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł2 100 m² 85,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 21 ar ul. Olszowa Jastrzębie-Zdrój oferta Z wyłącznością biura- nie szukaj dalej Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana nr 657/71 i 656/71 o powierzchni 2100.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, do remontu, usytuowane na I piętrze w niskim bloku na Osiedlu Tysiąclecia w Jastrzębiu Zdroju. Mieszkanie składa się z trzech nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł1 890 m² 126,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1890 mkw. położonej Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Frysztackiej. Media: w oda, prąd, gaz, kanalizacja. Droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-5 położonego na widokowym dziesiątym piętrze przy ul.Turystycznej. Mieszkanie w układzie 3x1 o powierzchni 63m2. Stylowe nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

! nowa cena! działka budowlana pod lasem W jastrzębiu-zdroju powierzchnia 2500M 2 fantastyczna lokalizacja Na sprzedaż piękna działka budowlana w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Ruptawa,.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł6 833 m² 26,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki z dużym stawem o powierzchni 6833m 2. Działka w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Ruptawa. Idealna dla pasjonata, blisko centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,70 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja M-4, ul. Szkolna Oferta na wyłączność biura. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o układzie M-4, położone na 2 piętrze niskiego, ocieplonego bloku. Lokal jest słoneczny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy dom jednorodzinny 106 m | działka ok. 530 m | stan deweloperski | Jastrzębie-Zdrój ul. Pszczyńska Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim , położony.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł95,30 m² 7 135,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 467 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący do wprowadzenia o powierzchni 95,30m2 , położony w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Zdrój. Rozkład pomieszczeń : Parter (zamieszkały): salon,.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł200 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:561 m²

Na sprzedaż jednorodzinny dom o powierzchni użytkowej 146m2 znajdujący się w dzielnicy Szeroka w Jastrzębiu-Zdroju na działce o pow. 561m2. Nieruchomość składa się z 5.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 430 m² 125,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Chlebowej. Parametry działki: - powierzchnia 1430 m2 - kształt działki- trapez, działka -płaska - dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł70,51 m² 3 956,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania typu M6, w układzie 3x1 o powierzchni 70,51 m , usytuowanego na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł55,70 m² 3 213,64 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Prezentujemy mieszkanie M-4 położone na osiedlu Zofiówka. Powierzchnia 55,70 mkw. Ocieplony blok, wygodny parter. 3 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka budowlano - rolna o powierzchni 3964 m2, zlokalizowana w Ruptawie, dzielnicy Jastrzębia - Zdroju. Wokół działki luźna zabudowa domów jednorodzinnych w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Fantastyczna czteropokojowa oferta jedyna taka na rynku. Przedstawiam mieszkanie typu m-6 w układzie 3x1 z nieprzejściowymi pokojami. Położone jest na 8 piętrze w bloku przy ul.Miodowej.