dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jastrzębie-Zdrój Osiedle Pionierów

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

265 000 zł53,27 m² 4 974,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju w doskonałej, spokojnej i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

218 900 zł43,70 m² 5 009,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy bardzo funkcjonalne mieszkanie w 10 piętrowym bloku z dwoma windami, mieszczące się na 9 piętrze w Jastrzębiu przy ulicy Kaszubskiej. Rozkład pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

179 000 zł34,30 m² 5 218,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony na IX piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju w kształcie litery L, oraz piwnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł61,70 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-5 przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 61,7 m2 usytuowane na V piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 500 zł56,92 m² 26,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, które oferuje coś więcej niż standardowy rozkład pomieszczeń, ta oferta przy ul. Pomorskiej 87 jest właśnie dla Ciebie. Zapraszam do wynajmu 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,21 m² 4 770,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Jastrzębia - ul. Śląska Oferuję ciepłe i przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,30 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 34,3m2 usytuowane na wygodnym parterze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

500 zł16,50 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia garaż murowany o powierzchni około 16,50m2 położony przy ul. Pomorskiej. Garaż dostępny od zaraz. Jednorazowe opłaty: 1000 zł opłata dla biura 500 zł kaucja miesięczne opłaty:.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł34,30 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Kurpiowskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 34,3m2 usytuowane na VIII piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

42,50 zł/m²40 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 40 m w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Łowickiej. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod działalność usługową, biuro, gabinet lub niewielki punkt.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Pomorskiej. Lokal usytuowany jest na IV piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,71 m² 4 292,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Zapraszam do kontaktu także w święta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,71 m , położone w centrum Jastrzębia-Zdroju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 | 34 m | 2 niezależne pokoje | parter | ul. Śląska | centrum miasta Na wynajem funkcjonalne mieszkanie M3 o powierzchni 34 m , położone na parterze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj od razu. Bez kompromisów. Bez remontów. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których chce się wrócić. To wnętrze zostało zaprojektowane dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Górniczej, idealne na inwestycję. Parametry mieszkania: - powierzchnia 36 m2 - 2 piętro w niskim 4 piętrowym bloku - 1.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53,27 m² 4 974,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie z pięknym widokiem w ścisłym centrum Jastrzębia-Zdroju. Szukasz przestronnego, gotowego do wprowadzenia mieszkania w sercu miasta. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł26 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 przy ul. Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 26 m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z jednego pokoju, wnęki na kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł140 m² 2 850 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal handlowo - usługowy centrum miasta Oferujemy do sprzedaży lokal handlowo - usługowy znajdujący się w centrum Jastrzębia-Zdroju o powierzchni użytkowej ok 140 m2, na 180 m2 działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu mieszkania typu M-2 o pow. 26m2 w centrum miasta Jastrzębie-Zdrój. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze, przynależy do niego piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł34,30 m² 3 935,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju w kształcie litery L, oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, 52,40 m2 - centrum Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie , urządzone z dbałością o każdy detal i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł49,50 m² 4 747,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

M-3/M-4 po remoncie gotowe do wprowadzenia! Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł53,27 m² 4 599,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 53,27 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,27 m , usytuowanego na 9.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,80 m² 4 820,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-5 z balkonem, powierzchnia 55,8m2, usytuowane na 3-piętrze w niskim bloku, przy ul. Warmińskiej. W skład mieszkania wchodzą: cztery pokoje (z jednego wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł45,30 m² 22,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Warmińskiej, składające się z 2 pokoi i położone na 4 piętrzę. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Mieszkanie bardzo czyste, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł34,30 m² 3 935,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie | 61,80 m | panorama miasta + Beskidy | Os. Pionierów Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 61,80 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-4 o powierzchni 61,80m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Kaszubskiej w centrum miasta Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie w bardzo funkcjonalnym układzie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-3 przy ul. Łowickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 34m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi jeden z balkonem, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł53,27 m² 4 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze w bloku przy ul. Kurpiowskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

1 750 zł49,15 m² 35,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kompleksowo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie na I piętrze w niskim bloku położonym przy ul. Pomorskiej. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - kuchni z oknem wykonanej.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i gotowe do zamieszkania mieszkanie położone na 9 piętrze w zadbanym bloku z dwoma windami zatrzymującymi się na każdym piętrze. To wygodne rozwiązanie na co.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł2 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną w Jastrzębiu-Zdroju o powierzchni 2500m 2 , pochyła o nieregularnym kształcie w pierwszej linii zabudowy. Dostępne media.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości prestige! Szukasz 4 pokojowego mieszkania ? To mieszkanie jest przygotowane dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się oferty.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł34 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u Nas Posiadamy do wynajęcia mieszkanie typu M-2 zaaranżowane na 2 pokojowe po kapitalnym remoncie oraz z pełnym wyposażeniem. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Kaszubskiej na 1.

Szczegóły ogłoszenia

566 000 zł6 322 m² 89,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość położona w Jastrzębiu-Zdroju w rejonie ul. Górniczej, obejmuje działkę gruntu oznaczoną numerem 1488/24 o pow. 6322 m2 zapisana w księdze wieczystej gl1j/00047685/6.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż widokowe mieszkanie z balkonem położone na siódmym piętrze w bloku przy ul. Kaszubskiej. Mieszkanie składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł34,30 m² 5 218,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł40,97 m² 6 541,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla ciebie! Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Jastrzębiu Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilna sprzedaż! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Pomorskiej na wygodnym 2 piętrze niskiego bloku. Okazja na inwestycję! Parametry mieszkania: - powierzchnia.