dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Jastrzębie-Zdrój - Oferty sprzedaży i najmu

288 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

288 ogłoszeń

Mieszkanie, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

279 000 zł74,09 m² 3 765,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 74,09 m2 usytuowane na 4 piętrze przy ulicy Ruchu Oporu. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon i przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 5 piętrze przy ulicy Wielkopolskiej po generalnym remoncie w 2024r. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł46,85 m² 5 229,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kusocińskiego. Na ścianach wykonane są gładzie, a na podłogach znajdują się panele. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie usytuowane na V piętrze przy ul. Wrocławskiej. Lokal składa się z: - salonu z wyjściem na balkon - 3 sypialni - łazienki - kuchni - przedpokoju - balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Kawalerka, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana w spokojnej części Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł53,27 m² 4 599,21 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 53,27 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,27 m , usytuowanego na 9.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,70 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Jasnej na 1 piętrze z klimatyzacją. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2 położone w Jastrzębiu- zdroju przy ul. Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł74 m² 3 851,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu jasne i przestronne M-6 z dużym balkonem, klimatyzacją, kuchnia z oknem, łazienka i wc oddzielnie! ul. Ruchu Oporu. Układ: * słoneczny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł56,50 m² 3 876,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosci , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł50,45 m² 5 252,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji gotowe do wprowadzenia Jastrzębie-Zdrój, ul. Małopolska Cena: 265 000 zł - do negocjacji Powierzchnia: 50,45 m 4 piętro w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł70,51 m² 3 758,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 70,51 m , zlokalizowane przy ul. Turystycznej 43, na 8 piętrze w bloku zarządzanym przez sm Nowa. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe z dużym balkonem o pow. 35 m Gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję, jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, powierzchnia 48,00 m2, układ szwedzki, do wprowadzenia, 2 piętro, niski.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70,03 m² 4 697,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W biurze prestige! Przedstawiamy państwu na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.70,03 m , położone na idealnym I piętrze w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

204 000 zł47 m² 4 340,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na trzecim pietrze w bloku na oś 1000 lecia. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,81 m² 5 319,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położona na drugim piętrze w niskim bloku obok Parku Zdrojowego. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47,46 m² 4 003,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,46m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na osiedlu 1000 lecia w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

334 000 zł54 m² 6 185,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mrozek Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

194 000 zł34,50 m² 5 623,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 o powierzchni 34,5m2 usytuowane na 9 piętrze przy ulicy Turystycznej. W skład mieszkania wchodzi: salon, wydzielony pokój, powiększona kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane M-4 z dużym balkonem ul. Śląska Jastrzębie-Zdrój oferta tylko W naszym biurze-nie szukaj dalej Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł53,27 m² 4 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze w bloku przy ul. Kurpiowskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,40 m² 6 278,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,4m2 usytuowane na V piętrze w wieżowcu przy ul. Śląskiej. Lokal po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł49,99 m² 3 980,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,05 m2 z przynależną piwnicą o powierzchni 2,94 m2 znajdujące się na II piętrze w bloku przy ul. Małopolskiej.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,70 m² 5 014,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M-3 II piętro niski blok Z balkonem oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem na II piętrze przy ul.Warmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł55,70 m² 4 290,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z wyłącznością dla biura nowa cena Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem położone na III piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Poznańskiej (os. Stasica).

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

130 000 zł21,90 m² 5 936,07 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka W doskonałej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 21,9m 2 zlokalizowaną na 6 piętrze wysokiego bloku w centrum Jastrzębia-Zdroju. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł56,50 m² 4 053,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferujemy mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59 m² 4 237,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mamy do zaoferowania 3 pokojowe , dwustronne mieszkanie na 1 piętrze w bloku na ulicy Wielkopolskiej 12. Mieszkanie - Powierzchnia użytkowa 59 m2. - 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka, balkon. -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

255 000 zł70,51 m² 3 616,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Jastrzębie-Zdrój, ul. Zielona | Mieszkanie M5 | 70,51 m | 5. piętro Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie typu M5, zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł63 m² 5 793,65 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-5 położonego na widokowym dziesiątym piętrze przy ul.Turystycznej. Mieszkanie w układzie 3x1 o powierzchni 63m2. Stylowe nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł30 m² 5 633,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , z balkonem, położone w Jastrzębiu-Zdroju, na osiedlu 1000-lecia. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55,70 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, nowoczesne wnętrze, spójny styl i dobre wyczucie detalu taką ofertę mieszkania typu m-4 proponujemy przy ul.Turystycznej. W skład wchodzi przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

259 000 zł34,40 m² 7 529,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

M-2 na idealnym 1 piętrze w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Śląskiej przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Polecamy Państwu ekskluzywną kawalerkę o pow.34,40 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

379 000 zł70,03 m² 5 411,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Zielona, jastrzębie-Zdrój | 70,03m | 7 piętro Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 70,03.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł34 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Turystycznej. W skład wchodzi salon który został zaaranżowany na dwa pokoje, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55,70 m² 4 308,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie do odświeżenia. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł52 m² 3 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na dogodnym pierwszym piętrze w niskiej zabudowie bloku w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie o metrażu 52m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

To 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,51 m znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i wyposażone w balkon, piwnicę oraz windę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

264 000 zł49 m² 5 387,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3 , położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Marusarzówny. W skład wchodzą dwa nieprzejściowe pokoje, przestronna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł48,64 m² 4 317,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 z balkonem niski blok wolne od zaraz! oferta dostępna tylko W naszym biurze O ferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 (48,64m2) przy ulicy Krasickiego usytuowane na III.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij