dowolna

Mieszkania umeblowane Jastrzębie-Zdrój - Lista ofert sprzedaży i wynajmu

95 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

95 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Szkolna, jastrzębie-Zdrój | 55,70 m | 4 piętro Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł38,73 m² 5 912,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne M-2 ( dwa pokoje) w najładniejszej lokalizacji Jastrzębia-Zdroju, dzielnica zdrój, ul. Słoneczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania typu M-2.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł48 m² 4 581,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Umeblowane mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, powierzchnia 48,00 m2, układ szwedzki, do wprowadzenia, 2 piętro, niski blok, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią, położone w czteropiętrowym bloku na 1 piętrze w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł53,27 m² 4 974,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju w doskonałej, spokojnej i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,85 m² 5 102,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Oferujemy jasne i przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny lub osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu M-2 (2 pokoje) z balkonem po remoncie. Mieszkanie z pełnym wyposażeniem (pralka, lodówka, kanapa, meble kuchenne). Łazienka w kafelkach,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

184 900 zł34,50 m² 5 359,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie M-2 z o pow. 34,5m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na parterze na ul. Wielkopolskiej 11. Niebywałym atutem mieszkania jest winda dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,61 m² 5 920,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu jasnego, przytulnego mieszkania z balkonem na parterze niskiego bloku, położonego w centrum Jastrzębia-Zdroju, przy ul. Kurpiowskiej. Ogromnym atutem jest lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37,30 m² 26,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości oferuje na wynajem mieszkanie o powierzchni 37,3 m , położone w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój, przy ul. Karola Miarki. Lokal znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł49,50 m² 4 424,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

279 000 zł69,68 m² 4 004,02 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie M-6 układ 2x2, typ nrd, powierzchnia 69,68 m2 w Jastrzębiu-Zdroju, oś. Barbary, ul. Zielona, blok 10 piętrowy, 10 piętro, blok po termomodernizacji, mieszkanie do remontu wg własnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł48,92 m² 28,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-3 przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 48,92 m2 usytuowane na III piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł61,70 m² 29,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-5 przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 61,7 m2 usytuowane na V piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe z dużym balkonem o pow. 35 m Gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję, jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane M-4 z dużym balkonem ul. Śląska Jastrzębie-Zdrój oferta tylko W naszym biurze-nie szukaj dalej Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł48,21 m² 4 770,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Wyłącznie w biurze Kaczmarek Nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe w samym centrum Jastrzębia - ul. Śląska Oferuję ciepłe i przytulne mieszkanie położone na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum Jastrzębie na ul. Kurpiowskiej na 1 piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki ( bez balkonu) na ul. Kurpiowskiej w bloku 10- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

313 000 zł72,25 m² 4 332,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Mieszkanie 4-pokojowe z dużym balkonem o pow. 70,25 m 2. Mieszkanie w układzie 2 x 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł34,30 m² 46,65 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 34,3m2 usytuowane na wygodnym parterze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

370 000 zł55,70 m² 6 642,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Szkolna, jastrzębie-Zdrój | 55,70 m | Parter Witam! Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

269 000 zł63,50 m² 4 236,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł34,30 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Kurpiowskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 34,3m2 usytuowane na VIII piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

289 000 zł70,05 m² 4 125,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

185 000 zł42,03 m² 4 401,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Jastrzębia-Zdroju - ul. Śląska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 2. piętrze czteropiętrowego bloku w samym centrum Jastrzębia-Zdroju, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł51 m² 3 901,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***!zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,71 m² 4 292,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Zapraszam do kontaktu także w święta. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,71 m , położone w centrum Jastrzębia-Zdroju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł34 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M3 | 34 m | 2 niezależne pokoje | parter | ul. Śląska | centrum miasta Na wynajem funkcjonalne mieszkanie M3 o powierzchni 34 m , położone na parterze w niskim bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53,27 m² 4 974,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,60 m² 6 054,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Twój Dom Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M-5 o pow. 62,60m2 z balkonem, znajdujące się w Jastrzębiu-Zdroju. Cena: 379 000 zł Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,60 m² 6 456,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

310 000 zł55,70 m² 5 565,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na parterze 10-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,85 m² 5 102,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł47,46 m² 4 719,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 w Jastrzębiu-Zdroju, os. 1000-lecia, szeroka. Mieszkanie o pow. 47, 46 m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Kusocińskiego 44 w Jastrzębiu Zdroju - wolne od zaraz Informacje ogólne: do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze niskiego bloku, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu mieszkania typu M-2 o pow. 26m2 w centrum miasta Jastrzębie-Zdrój. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze, przynależy do niego piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł34 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wynajmu mieszkania typu m-3, w skład którego wchodzą dwa przejściowe pokoje, kuchnia, łazienka i nieduży przedpokój. Łazienka ściany częściowo w glazurze na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

190 000 zł36,84 m² 5 157,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przytulne mieszkanie w centrum Jastrzębia-Zdroju, ul. Śląska Oferuję na sprzedaż przytulne i bardzo zadbane mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Jastrzębia-Zdroju przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37,78 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania, typu m-3, położonego na dogodnym pierwszym piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Wiejskiej osiedle Złote Łany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

389 000 zł66 m² 5 893,94 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferujemy mieszkanie na sprzedaż.