dowolna

Domy w centrum Jastrzębie-Zdrój - Oferty sprzedaży i najmu

40 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

40 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Dom z garażem

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

599 000 zł190 m² 3 152,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:615 m²

Duży dom na działce 615 m2, super cena 599 000 zł, jastrzębie-Zdrój, centrum dzielnicy Zdrój. Budynek po częściowym remoncie zewnętrznym( docieplony), możliwość użytkowania przez dwie rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł124 m² 7 661,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:414 m²

Sprzedam bez pośredników nieruchomość do generalnego remontu, a więc do własnej aranżacji. Dostępna natychmiast. Cena do negocjacji. Dom zbudowany w 1989 r. w urokliwej, atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Rynek pierwotny

799 000 zł151 m² 5 291,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Borynia (jastrzębie-Zdrój) | 137 m | 799 000 zł Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł250 m² 2 520 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:8 233 m²

Jastrzębie-Zdrój, obręb Moszczenica - fantastyczna lokalizacja - -możliwość wydzielenia kilku działek - gratka dla inwestora - nieruchomość otulona zielenią - Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

519 000 zł225 m² 2 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący mieszkalno-usługowy z lat 70-tych na Osiedlu Tuwima, położony od strony Ronda W. Sikorskiego, u zbiegu ulic Cieszyńskiej, 11. Listopada, al. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 260 M2 położony w dzielnicy Jastrzębia- zdroju Bzie Zameckie. Dom został wybudowany w 2005 r; składa się z piwnicy parteru.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł175 m² 8 565,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Na sprzedaż budynek jednorodzinny z roku 2000 + wolnostojący budynek usługowy z zewnętrzną kotłownia. Nieruchomość idealna dla osób prowadzących działalność gospodarczą , usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł197 m² 3 959,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Top oferta! zamieszkaj W centrum miasta! Na sprzedaż gotowy, umeblowany dom z 1998 roku (przebudowany w latach 2015 i 2018r i odświeżony w roku 2023), położony.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł148,84 m² 4 696,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz solidnie wybudowanego domu dla siebie w spokojnej lokalizacji a blisko centrum miasta? To idealna propozycja nowej inwestycji przy ul. Cieszyńskiej w pobliżu Żelaznego Szlaku.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł130 m² 6 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 635 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom parterowy z poddaszem o powierzchni 130m2 położony na Ruptawie, blisko centrum miasta. Budynek wybudowany w 2014r, obecnie w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł225 m² 2 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalno-usługowy na Osiedlu Tuwima, położony od strony Ronda W. Sikorskiego, u zbiegu ulic Cieszyńskiej, 11. Listopada, al. Piłsudskiego i Al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł270 m² 1 074,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:899 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący w miłej i spokojnej dzielnicy Zdrój. Dom w stanie developerskim, ocieplony styropianem 10'', dach pokryty.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł140 m² 6 778,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowa niższa cena. Jastrzębie-Zdrój - Ruptawa - ul. Długosza Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę stylowego domu jednorodzinnego, o powierzchni użytkowej ok. 140m 2 , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony na działce 800 m w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju (dzielnica Zdrój). Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł148,84 m² 4 696,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Nowoczesny dom blisko centrum i natury - nowa inwestycja przy ul. Cieszyńskiej! Szukasz nowego, komfortowego domu w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do centrum miasta i blisko.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106 m² 8 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom jednorodzinny 106 m | działka ok. 530 m | stan pod klucz | Jastrzębie-Zdrój ul. Pszczyńska Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w bardzo dobrym standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł302,67 m² 3 297,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2015r. z poddaszem użytkowym położony w spokojnej i cichej okolicy w Jastrzębiu-Zdroju na działce o pow. 855 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł106 m² 7 641,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy dom jednorodzinny 106 m | działka ok. 530 m | stan deweloperski | Jastrzębie-Zdrój ul. Pszczyńska Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim , położony.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł95,30 m² 7 135,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 467 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący do wprowadzenia o powierzchni 95,30m2 , położony w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Zdrój. Rozkład pomieszczeń : Parter (zamieszkały): salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok. 360 m , położony na działce o powierzchni 1991 m w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł140 m² 2 821,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 488 m²

Tylko U nas! Na sprzedaż starszy, piętrowy budynek mieszkalny położony w Jastrzębiu-Zdroju, ruptawie na działce o powierzchni 2488 m2. Parametry nieruchomości: - budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 260 m , położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Bzie Zameckie w Jastrzębiu-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Szotkowice,Jastrzębie-Zdrój

729 000 zł127,01 m² 5 739,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Nowa niższa cena atrakcyjna oferta! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju w sołectwie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szotkowice,Jastrzębie-Zdrój

860 000 zł110 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

*** nowa niższa cena *** Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Szotkowickiej w sołectwie Szotkowice. Budynek mieszkalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nowa inwestycja - osiedle widokowe Zabudowa szeregowa | Jastrzębie-Zdrój | ul. Zachodnia Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w ramach kameralnej inwestycji Osiedle Widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy Państwu kolejny etap budowy domu w zabudowie bliźniaczej i zapraszamy do rezerwacji! Dostępne segmenty: - segment nr 3, który powstanie na działce o powierzchni ok. 320m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta sprzedaży dwunastu domów w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, w spokojnej lokalizacji, z bliskim dostępem do ścisłego Centrum Miasta. Działka każdego z budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego na obrzeżach miasta, w Sołectwie Borynia z dogodnym dostępem do ścisłego Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dwanaście domów w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, w spokojnej lokalizacji, z bliskim dostępem do ścisłego Centrum Miasta (2,5km). Działka każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesne segmenty z garażem widokowa lokalizacja | Jastrzębie-Zdrój Ruptawa Kupujący zwolniony z podatku pcc (2%) Polecamy Państwu nowo wybudowaną, przestronną zabudowie szeregową,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł95,30 m² 7 135,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 467 m²

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł106 m² 7 641,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny blisko centrum miasta Jastrzębie-Zdrój o powierzchni użytkowej 106,27m2, w zaawansowanym stanie deweloperskim, oddany do użytkowania w 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

1 519 000 zł245,70 m² 6 182,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dom, jastrzębie-Zdrój, 199,40 m2 pow. użytkowej, do zamieszkania + garaż dwa stanowiska, wolnostojący. Działka o powierzchni 944 m2. 5 sypialni, duży salon + duża jadalnia, 2 łazienki, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł130 m² 6 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 130m2 położony blisko centrum Jastrzębia-Zdroju dzielnica Ruptawa. Dom posadowiony na ładnie zagospodarowanej, płaskiej i ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł290 m² 3 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko U nas! atrakcyjna oferta W świetnej cenie! Jeśli szukasz domu i ważna jest dla Ciebie dobra lokalizacja to serdecznie zapraszamy na prezentację, bo to prawdopodobnie dom.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł225 m² 2 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł360 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Dom położony w willowej dzielnicy domów jednorodzinnych w Zdroju z łatwym dostępem do centrum miasta. Budynek oddany do użytku w 1980roku, rozbudowany w 1998r, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł389,40 m² 3 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:761 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w bardzo oryginalnej bryle z 2005 roku. Budynek mieszkalny jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 300,52m2. Dom wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Moszczenica,Jastrzębie-Zdrój

359 900 zł181,53 m² 1 982,59 zł/m²