dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Jastrzębie-Zdrój - Sprzedaż i wynajem

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 w dobrej cenie - przestrzeń, która się opłaca Wyłącznie u nas. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

259 000 zł34,40 m² 7 529,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

M-2 na idealnym 1 piętrze w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Śląskiej przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Polecamy Państwu ekskluzywną kawalerkę o pow.34,40 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł34 m² 6 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Wrocławskiej. Mieszkanie składające się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią i części.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł43,50 m² 5 954,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Kaszubskiej na wygodnym 6 piętrze tu zatrzymuje się winda. Komfortowy układ mieszkania. Okazja na inwestycję! Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

315 000 zł55,25 m² 5 701,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - ul. Wiejska Jastrzębie - Zdrój os. Złote Łany Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m zlokalizowane na osiedlu przy ul. Wiejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł73 m² 4 506,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-5 przy ul. Ruchu Oporu w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 73 m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z czterech pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

310 000 zł70 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż M-6 w układzie 3/1 o powierzchni 70m2 usytuowane na V piętrze przy ul. Wrocławskiej w centrum miasta Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,40 m² 6 278,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-4, położonego na piątym piętrze w bloku przy ul.Śląskiej. Mieszkanie do wprowadzenia, po generalnym remoncie, z wymienioną instalacją.

Szczegóły ogłoszenia

268 000 zł40,97 m² 6 541,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz komfortowego mieszkania po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji? Ta oferta jest właśnie dla ciebie! Mam do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Jastrzębiu Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł50 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponujemy bardzo ładne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 50m2 usytuowane na 9 piętrze przy ulicy Marusarzówny. W skład mieszkania wchodzi: salon,sypialnia, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj od razu. Bez kompromisów. Bez remontów. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których chce się wrócić. To wnętrze zostało zaprojektowane dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 55 m2, położone w doskonałej lokalizacji w Jastrzębiu-Zdroju. Nieruchomość znajduje się na 9. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,85 m² 5 786 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne M3 parter niski blok oferta na wyłączność biura Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie typu M-3 - 2 pokoje nieprzejściowe, kuchnia z oknem. Mieszkanie po remoncie, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł55,70 m² 7 091,56 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,46 m² 4 193 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,46m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na osiedlu 1000 lecia w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,70 m² 5 547,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,7 m , położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Jasnej. Lokal znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł56 m² 3 732,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

***rezerwacja***!zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, 52,40 m2 - centrum Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie , urządzone z dbałością o każdy detal i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na widokowym dziewiątym piętrze w bloku przy ul.Harcerskiej. W skład wchodzą dwa przejściowe pokoje, kuchnia, łazienka przedpokój, do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

354 000 zł55,70 m² 6 355,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4 położonego na trzecim piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul. Jasnej. Standardem do wprowadzenia, po kapitalnym remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas Na sprzedaż M-6 w układzie 2/2 o powierzchni 70m2 usytuowane na V piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie przestronne z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł55,70 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż widokowe mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na 10-piętrze w dwuklatkowym bloku przy ul. Turystycznej. W skład lokalu wchodzą: salon , kuchnia, przedpokój, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

275 000 zł56,92 m² 4 831,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Proponujemy Państwu mieszkanie M-5 o powierzchni 56,92 m2 przy ulicy Pomorskiej. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze i składa się z dużego salonu, 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł55,70 m² 4 937,16 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 1 piętrze przy ulicy Wielkopolskiej po remoncie. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,70 m² 5 547,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,7m2, znajdujące się na pierwszym piętrze przy ulicy Beskidzkiej w niskim bloku z widokiem na lasek. Mieszkanie przeszło w 2019r. generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł32 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu M-2 o pow. 32m2 przy ul. Kaszub skiej w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o pow. 56,92 m , położone w Jastrzębie-Zdrój przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53,27 m² 4 974,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju w doskonałej, spokojnej i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,60 m² 6 054,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Twój Dom Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M-5 o pow. 62,60m2 z balkonem, znajdujące się w Jastrzębiu-Zdroju. Cena: 379 000 zł Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł55,70 m² 6 912,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na parterze w bloku przy ul.Zielonej. Mieszkanie o powierzchni 55,70 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł54 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na idealnym pierwszym piętrze w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie składa się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

339 000 zł55,70 m² 6 086,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja tylko U nas! Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m2 przy ulicy Turystycznej po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

217 000 zł56 m² 3 895,87 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na 9 piętrze w bloku przy ul.Turystycznej. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia , łazienka i przedpokój , do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka dwupoziomowa, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

125 000 zł26 m² 4 807,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na trzecim piętrze w bloku przy ul.Pomorskiej. W skład wchodzi duży pokój z wnęką, przedpokój, łazienka, do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł56 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M 4 ul. Zielona wolne od zaraz oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(55,70 m2) z pięknym widokiem na góry i panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

131 000 zł36 m² 3 659,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam mieszkanie typu m-2, położonego na trzecim piętrze w bloku przy ul.Górniczej. Duży przestronny pokój został podzielony na część dzienną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

219 000 zł47 m² 4 654,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Małopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

199 500 zł49 m² 4 078,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnego mieszkania z balkonem, windą i świetnym układem pomieszczeń w zielonej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł53 m² 5 612,92 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania po remoncie w doskonałej lokalizacji. Mam do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Kaszubskiej 12, o powierzchni 53,27.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Chrobrego,Jastrzębie-Zdrój

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3 położonego na idealnym pierwszym piętrze przy ul.Marusarzówny. Powierzchnia użytkowa 50m2, w skład wchodzą dwa nieprzejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Złote Łany,Jastrzębie-Zdrój

320 000 zł55 m² 5 791,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij