dowolna

Mieszkania z własnością spółdzielczą Jastrzębie-Zdrój - Sprzedaż i wynajem

114 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

114 ogłoszeń

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 000 zł34,50 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M 2 ul. Śląska do zamieszkania oferta na wyłączność biura Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-2 /34,50 m2/ na ul.Śląskiej, IX piętro - Klatka schodowa wyposażona w dwie windy zatrzymujące.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

245 000 zł55,70 m² 4 398,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super oferta! 55.7 m2 z wyposażeniem , na trzecim piętrze, duży balkon, komórka. Winda zatrzymuje sie na tym piętrze! Polecamy Państwu przytulne trzypokojowe mieszkanie z całym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł60 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż M-4 w układzie szwedzkim o powierzchni 60m2 usytuowane na parterze w niskim bloku przy ul. Ruchu Oporu na osiedlu Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie przeznaczenie do.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł51 m² 4 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**wolne od zaraz ** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na pierwszym piętrze w niskim budownictwie na osiedlu Tysiąclecia. Lokal przeszedł generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

269 000 zł55,60 m² 4 838,13 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,6 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w Jastrzębiu Zdroju przy Ul. Turystycznej 39/29 na 3 piętrze. Mieszkanie obecnie ma 2.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł55,70 m² 5 655,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja M-4, ul. Szkolna Oferta na wyłączność biura. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o układzie M-4, położone na 2 piętrze niskiego, ocieplonego bloku. Lokal jest słoneczny, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł49,80 m² 6 606,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,8 m , położone na 2 piętrze przy ul. Ruchu Oporu. Lokal po generalnym remoncie - wymienione wszystkie instalacje: elektryczne, wodno-kanalizacyjne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł48,92 m² 4 476,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,92m2 z przynależną komórką znajdujące się na IX piętrze w bloku przy ul. Zielonej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

340 000 zł55,70 m² 6 104,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są miejsca, które nie próbują być modne - one po prostu są ponadczasowe. Na 9 piętrze, tam gdzie zatrzymuje się winda, czeka 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , w funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Słonecznej. Lokal o powierzchni 38 m posiada funkcjonalny, dwustronny układ pomieszczeń. W jego skład wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 5 piętrze przy ulicy Wielkopolskiej po generalnym remoncie w 2024r. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70,51 m² 3 971,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**** nowa cena **** Oferta z wyłącznością dla biura - nie szukaj dalej! Mrozek Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M-6 (3x1) z balkonem na ulicy Wrocławskiej, na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,71 m² 4 292,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,71 m , położone w centrum Jastrzębia-Zdroju. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3 m . To mieszkanie łączy wygodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

255 000 zł70,51 m² 3 616,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Jastrzębie-Zdrój, ul. Zielona | Mieszkanie M5 | 70,51 m | 5. piętro Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie typu M5, zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,70 m² 4 829,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok, który robi różnicę M-4 z balkonem | 10 piętro | Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, światło i wyjątkowy widok ? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł48,92 m² 4 086,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,92m2 z przynależną komórką znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Turystycznej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55,70 m² 4 308,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie do odświeżenia. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

319 000 zł55,70 m² 5 727,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 idealne dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących spokój, komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,81 m² 5 319,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położona na drugim piętrze w niskim bloku obok Parku Zdrojowego. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 po kapitalnym remoncie- gotowe do zamieszkania od zaraz! Jastrzębie-Zdrój, ul. Harcerska Szukasz mieszkania do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez stresu i remontów? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas Na sprzedaż M-6 w układzie 2/2 o powierzchni 70m2 usytuowane na V piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie przestronne z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł53,27 m² 4 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze w bloku przy ul. Kurpiowskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,70 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompleksowo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w dziesięciopiętrowym bloku położonym przy ul. Turystycznej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł55,70 m² 5 296,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,7 m , położonego na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Beskidzkiej w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55,70 m² 3 770,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 55,7m2 usytuowane na dziewiątym piętrze przy ul. Turystycznej. W skład lokalu wchodzą: salon, kuchnia, łazienka, przedpokój, dwie sypianie oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Loftowe mieszkanie z duszą Jastrzębie-Zdrój, ul. Północna przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Powierzchnia: 53 m | Piętro 1/5 | Winda | Piwnica + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 typu nrd położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Harcerskiej. Mieszkanie po remoncie, nie wymaga żadnych nakładów finansowych! Wolne natychmiast. Parametry mieszkania: - widokowe 9.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości prestige! Szukasz 4 pokojowego mieszkania ? To mieszkanie jest przygotowane dla Ciebie! Zapraszam do zapoznania się oferty.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47,47 m² 4 002,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Główny atut: nowy balkon Mamy świetną wiadomość! Spółdzielnia Mieszkaniowa jest w trakcie realizacji inwestycji - montaż nowych balkonów zaplanowany jest na marzec. Już za chwilę standard.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł24 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po remoncie - Jastrzębie-Zdrój, ul. Ofiar Faszyzmu Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy? Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 24 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł70,51 m² 5 091,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,51 m , zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności codziennego życia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,80 m² 4 820,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-5 z balkonem, powierzchnia 55,8m2, usytuowane na 3-piętrze w niskim bloku, przy ul. Warmińskiej. W skład mieszkania wchodzą: cztery pokoje (z jednego wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł71 m² 4 633,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 71m2 usytuowane na II piętrze w bloku (w części bez nadbudowy) przy ul. Północnej. Możliwość zakupu przez obcokrajowców. Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

334 000 zł54 m² 6 185,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mrozek Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, położone na 8. piętrze w 10-piętrowym bloku w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

204 000 zł52 m² 3 923,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na dogodnym pierwszym piętrze w niskiej zabudowie bloku w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie o metrażu 52m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł34,50 m² 4 985,51 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,48 m , o układzie pierwotnie jednopokojowym, obecnie przearanżowane na dwa mniejsze,.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł55 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z wyłącznością dla biura - nie szukaj dalej Cena 210 000 Mrozek Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane na idealnym 1 piętrze w niskim bloku w Dzielnicy Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł47,05 m² 6 333,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** tylko U nas! oferta na wyłączność! Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 o pow. 47,05m2 przy ul. Zielonej w Jastrzębiu-Zdroju. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł53 m² 5 641,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż widokowe mieszkanie z balkonem położone na siódmym piętrze w bloku przy ul. Kaszubskiej. Mieszkanie składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe z balkonem usytuowane na 9-piętrze. Mieszkanie składa się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni otwartej na salon, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz przynależnej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł52,40 m² 6 278,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 52,4m2 usytuowane na V piętrze w wieżowcu przy ul. Śląskiej. Lokal po kapitalnym remoncie. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju - salonu -.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij