dowolna

Luksusowe mieszkania Jastrzębie-Zdrój - Ogłoszenia najmu i sprzedaży

15 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

15 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie wysoki standard, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

375 000 zł70,03 m² 5 354,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Turystyczna, jastrzębie-Zdrój | 70,03m | 7 piętro Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 70,03.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł56,92 m² 26,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, które oferuje coś więcej niż standardowy rozkład pomieszczeń, ta oferta przy ul. Pomorskiej 87 jest właśnie dla Ciebie. Zapraszam do wynajmu 4-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe z dużym balkonem o pow. 35 m Gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję, jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 450 zł43 m² 33,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia umeblowane M-4 z dużym balkonem ul. Śląska Jastrzębie-Zdrój oferta tylko W naszym biurze-nie szukaj dalej Przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

259 000 zł34,40 m² 7 529,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

M-2 na idealnym 1 piętrze w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Śląskiej przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Polecamy Państwu ekskluzywną kawalerkę o pow.34,40 m2, do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukałeś nowego miejsca do zamieszkania? To gotowe do użytku mieszkanie o powierzchni 56 m spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze w bloku z windą. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł62,60 m² 6 054,31 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Twój Dom Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M-5 o pow. 62,60m2 z balkonem, znajdujące się w Jastrzębiu-Zdroju. Cena: 379 000 zł Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

310 000 zł55,70 m² 5 565,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na parterze 10-piętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie W dzielnicy zdrój standard premium Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w niskim, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

379 000 zł70,03 m² 5 411,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Zielona, jastrzębie-Zdrój | 70,03m | 7 piętro Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 70,03.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po generalnym remoncie, 2 pokoje-idealne pod inwestycję! przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu M-2 (2 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska oferta z wyłącznością biura-nie szukaj dalej Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Loftowe mieszkanie z duszą Jastrzębie-Zdrój, ul. Północna przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Powierzchnia: 53 m | Piętro 1/5 | Winda | Piwnica + komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

389 000 zł56 m² 6 946,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokoje po generalnym remoncie | Centrum Jastrzębia-Zdroju ul. Zielona przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 56 m3,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

309 000 zł63 m² 4 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 800 zł56 m² 32,32 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7m2 znajdujące się na ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Idealne dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 500 zł35 m² 43,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pięknie wyremontowane mieszkanie M-3 znajdujące się przy ul. Śląskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 34,79 m2 usytuowane jest na 2 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

399 000 zł71 m² 5 619,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Twoja idealna przestrzeń - mieszkanie po generalnym remoncie idealne dla rodziny z dziećmi, o powierzchni 70,51 m : Najważniejsze atuty mieszkania: - po całkowitym remoncie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne , duże M3 z balkonem na Marusarzówny Na sprzedaż przestronne i jasne M-3 o powierzchni 50 m2 , znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą, przy ul. Marusarzówny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł34 m² 6 641,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie M-2 o powierzchni 34,48m2 usytuowane na 6 piętrze w kameralnym dwuklatkowym bloku przy ul. Katowickiej 29. Mieszkanie po remoncie gotowe do wprowadzenia! Blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł56 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam n a sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni prawie 56m2, po generalnym remoncie.- gotowe do zamieszkania od zaraz. Przestronny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

345 000 zł52 m² 6 583,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy Państwu M4 z nową kuchnia w zabudowie oraz sprzętami na gwarancji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,. W skład wchodzą: * salon * pokój dzienny * sypialnia * duży przedpokój *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Armii Krajowej

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

320 000 zł74 m² 4 351,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Jeśli marzy Ci się mieszkanie na kameralnym osiedlu z dala od miejskiego hałasu, a jednak blisko wszystkich najważniejszych punktów usługowych, sklepów, szkoły, w niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł35 m² 4 856,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż M-2 znajdujące się w znakomitej lokalizacji, w centrum miasta przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju.- REZERWACJA Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Andersa

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

225 000 zł38 m² 5 899,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż świetne mieszkanie w bardzo dogodnej lokalizacji w dzielnicy Zdrój! Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w niskim bloku w bardzo bliskiej odległości sklepów, szkół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ofiar Faszyzmu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 600 zł36 m² 44,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w zielonym sercu dzielnicy Zdrój! Oferuję całkowicie odświeżone mieszkanie, położone w jednej z najpiękniejszych dzielnic - Zdrój, tuż obok parku. Lokal jasny, zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

289 000 zł56 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, widokowe mieszkanie o pow. 55,7m2 usytuowane na 10 piętrze 10 piętrowego bloku w samym centrum Jastrzębia - Zdroju przy Jarze Południowym - ul. Wielkopolska!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Kopernika

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł35 m² 3 837,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,18 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 2-piętrowym budynku przy ul. Kopernika 14 w Jastrzębiu-Zdroju. Funkcjonalny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

365 000 zł56 m² 6 517,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż - piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie w centrum Jastrzębia-Zdroju z dużym balkonem! Cena: 365 000 zł Powierzchnia: 56 m Lokalizacja: centrum Jastrzębia-Zdroju Piętro:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 700 zł34 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, luksusowe, świeżo wyremontowane, dwupokojowe mieszkanie z balkonem, otwartą na salon kuchnią z oknem, położone w centrum miasta. Idealne dla jednej osoby, pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

239 000 zł41 m² 5 847,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie na start lub wynajem - Jastrzębie-Zdrój, ul. Śląska Wysoki standard | Balkon | Niski blok | Gotowe do zamieszkania od zaraz Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł34 m² 7 029,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pięknie wyremontowane mieszkanie M-3 znajdujące się przy ul. Śląskiej. Mieszkanie o pow. 34 m2 usytuowane jest na 1 piętrze niskiego bloku w ścisłym centrum miasta. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielona

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu bardzo ładne mieszkanie do wynajęcia, składajace się z salonu dzielonego na dwa pokoje, z dostępem do dużego balkonu. Mieszkanie w pełni wyposażone, nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

400 000 zł69 m² 5 788,71 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam ofertę mieszkania na 9 piętrze o powierzchni 70m2. Składa się z salonu z otwartą kuchnią z wyjściem na balkon, dużego przedpokoju, łazienki, osobnej toalety oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnicza

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

240 000 zł36 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 38 m2. Położone na pierwszym piętrze bloku w spokojnej okolicy Jastrzębia -zdroju Mieszkanie gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

259 000 zł34 m² 7 507,25 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w Jastrzębiu Zdroju. Ta przestronna i jasna kawalerka o powierzchni 34,50 m2 znajduje się na szóstym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

239 000 zł34 m² 7 110,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Polecamy nowoczesne dwupokojowe, umeblowane M3 z balkonem przy ul. Śląskiej. Idealna i gotowa propozycja pod inwestycje na wynajem lub dla siebie. Mieszkanie jest jasne i przestronne, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szukasz przytulnego i nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? ta stylowa kawalerka na szóstym piętrze to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę i bliskość miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

309 000 zł56 m² 5 547,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1974

Polecamy nowoczesne umeblowane M4 z dużym balkonem przy ul. Beskidzkiej. Idealna i gotowa propozycja od zaraz. Mieszkanie jest jasne i przestronne, składa się ze: - słonecznego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

346 000 zł56 m² 6 290,91 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż niezwykle przestronne 3-pokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią oraz balkonem o powierzchni 55 m2 zlokalizowane w Jastrzębiu Zdroju. Funkcjonalne, słoneczne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Katowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Szukasz przytulnego i nowoczesnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Ta stylowa kawalerka na 6 piętrze to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę i bliskość miejskich atrakcji.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij