dowolna

Mieszkania dostępne na sprzedaż lub na wynajem od zaraz Jastrzębie-Zdrój

151 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

151 ogłoszeń

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł55,70 m² 4 470,38 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie z duszą o pow. 55,70 przestrzeń, światło i spokój w jednym miejscu Jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,85 m² 5 102,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Oferujemy jasne i przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny lub osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

379 000 zł70,03 m² 5 411,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Zielona, jastrzębie-Zdrój | 70,03m | 7 piętro Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 70,03.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł42 m² 5 690,48 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 9. piętrze w bloku przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład lokalu wchodzą: salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie umeblowane, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 500 zł51 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Kusocińskiego 44 w Jastrzębiu Zdroju - wolne od zaraz Informacje ogólne: do wynajęcia mieszkanie dwu pokojowe, zlokalizowane na 4 piętrze niskiego bloku, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu mieszkania typu M-2 o pow. 26m2 w centrum miasta Jastrzębie-Zdrój. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze, przynależy do niego piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

240 000 zł47,05 m² 5 100,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o pow. 47.05 m2 i bardzo dobrym układzie, idealne zarówno dla pary, singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł70 m² 4 642,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie M6 z balkonem, 5p piętro Jastrzębie-Zdrój, ul. Turystyczna Oferuję przestronne i jasne mieszkanie typu M6 po remoncie, gotowe do zamieszkania od zaraz. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

192 000 zł34 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Turystycznej. W skład wchodzi salon który został zaaranżowany na dwa pokoje, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

190 000 zł36,84 m² 5 157,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - przytulne mieszkanie w centrum Jastrzębia-Zdroju, ul. Śląska Oferuję na sprzedaż przytulne i bardzo zadbane mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Jastrzębia-Zdroju przy.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł37,78 m² 26,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę wynajmu mieszkania, typu m-3, położonego na dogodnym pierwszym piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Wiejskiej osiedle Złote Łany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

290 000 zł70,51 m² 4 112,89 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W centrum jastrzębia-zdroju Mam przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 70 m 2 , usytuowane na piątym piętrze, wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł34,30 m² 3 935,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju w kształcie litery L, oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

159 000 zł26 m² 6 115,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Sprzedam mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 26 m . Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania, z miejskim.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, 52,40 m2 - centrum Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie , urządzone z dbałością o każdy detal i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł47,46 m² 4 003,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,46m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na osiedlu 1000 lecia w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł35,70 m² 5 014,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M-3 II piętro niski blok Z balkonem oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem na II piętrze przy ul.Warmińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,71 m² 4 292,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,71 m , położone w centrum Jastrzębia-Zdroju. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3 m . To mieszkanie łączy wygodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł49,36 m² 4 234,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,34 m , położone na parterze w niskim budownictwie przy ulicy Pomorskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych, nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł49,50 m² 4 747,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

M-3/M-4 po remoncie gotowe do wprowadzenia! Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł32 m² 4 968,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pragniesz wracać po pracy do cichego i położonego pośród drzew mieszkania, ta lokalizacja jest idealna dla Ciebie. Oferta na wyłączność biura. Oferujemy mieszkanie M - 2 po remoncie, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł70,03 m² 4 697,99 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W biurze prestige! Przedstawiamy państwu na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie o pow.70,03 m , położone na idealnym I piętrze w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 w dobrej cenie - przestrzeń, która się opłaca Wyłącznie u nas. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,70 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompleksowo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w dziesięciopiętrowym bloku położonym przy ul. Turystycznej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

199 000 zł28 m² 7 107,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana w spokojnej części Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania - nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Szukałeś nowego miejsca do zamieszkania? To gotowe do użytku mieszkanie o powierzchni 56 m spełni Twoje oczekiwania. Mieszkanie znajduje się na 9. piętrze w bloku z windą. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Krakowskiej 7 - wolne od zaraz Informacje ogólne: lokal mieszkalny składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 000 zł34,50 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M 2 ul. Śląska do zamieszkania oferta na wyłączność biura Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-2 /34,50 m2/ na ul.Śląskiej, IX piętro - Klatka schodowa wyposażona w dwie windy zatrzymujące.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł48,64 m² 4 317,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 z balkonem niski blok wolne od zaraz! oferta dostępna tylko W naszym biurze O ferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 (48,64m2) przy ulicy Krasickiego usytuowane na III.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

245 000 zł55,70 m² 4 398,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super oferta! 55.7 m2 z wyposażeniem , na trzecim piętrze, duży balkon, komórka. Winda zatrzymuje sie na tym piętrze! Polecamy Państwu przytulne trzypokojowe mieszkanie z całym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł60 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż M-4 w układzie szwedzkim o powierzchni 60m2 usytuowane na parterze w niskim bloku przy ul. Ruchu Oporu na osiedlu Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie przeznaczenie do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-6 w układzie 3x1 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wrocławskiej Parametry mieszkania: - powierzchnia 70 m2 - 5 piętro w 10-pietrowym bloki - układ 3x1 - 4.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**wolne od zaraz ** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na pierwszym piętrze w niskim budownictwie na osiedlu Tysiąclecia. Lokal przeszedł generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

339 000 zł55,70 m² 6 086,18 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja tylko U nas! Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m2 przy ulicy Turystycznej po generalnym remoncie. Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł46,85 m² 5 314,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na dogodnym drugim piętrze, w niskiej zabudowie bloków przy ul.Kusocińskiego. Mieszkanie o fantastycznym układzie, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł45,30 m² 22,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Warmińskiej, składające się z 2 pokoi i położone na 4 piętrzę. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Mieszkanie bardzo czyste, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze niskiego bloku przy ul. Wrzosowej. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzejściowych pokoi, przedpokoju, balkonu oraz przynależnej piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o pow. 56,92 m , położone w Jastrzębie-Zdrój przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł70,51 m² 3 956,89 zł/m²