dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój - Oferty sprzedaży i najmu

139 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

139 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

225 000 zł60 m² 3 734,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 5 ul. Kurpiowska wolne od zaraz oferta dostępna tylko W naszym biurze! biuro nieruchomości parcela Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o dużym metrażu -60,22 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

249 000 zł56 m² 4 446,43 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! M-4 W centrum po remoncie! oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży ofertę mieszkania M 4 (56 m2 ) znajdującego się na VII piętrze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł52 m² 3 232,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne M4 W jastrzębiu-zdroju, do własnej aranżacji! rezerwacja oferty! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju na osiedlu 1000-lecia. Piętro II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

1000-lecia Szeroka,Jastrzębie-Zdrój

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 38 m2 usytuowane na IV pietrze w niskim bloku w Jastrzębiu-Zdroju na oś. 1000-lecia. W skład mieszkania wchodzi: dwa pokoje, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

329 000 zł56 m² 5 906,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 po generalny remoncie usytuowane na VII piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: salon, dwie sypialnie, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodeckiego

Zofiówka,Jastrzębie-Zdrój

198 700 zł57 m² 3 485,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 57m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku przy ul. A. Wodeckiego osiedle Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: salon, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł53 m² 3 198,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na dogodnym drugim piętrze przy oś. 1000-lecia. Mieszkanie z przeznaczeniem do remontu. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 000 zł60 m² 2 902,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do własnej aranżacji***typ szwedzki*** niski czynsz*** Opis: partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu szwedzkie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodeckiego

Zofiówka,Jastrzębie-Zdrój

198 700 zł57 m² 3 485,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 zlokalizowane przy ul. Adolfa Wodeckiego 9 (osiedle Zofiówka). Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, niskiego bloku. Posiada duży balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

329 000 zł56 m² 5 906,64 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania z ładnym widokiem ? To mieszkanie jest dla Ciebie! Mieszkanie o pow. 55,7m2 składa się z: - dużego, przestronnego pokoju dziennego, - kuchni otwartej na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

255 000 zł58 m² 4 388,98 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Rezerwacja M - 4, ul. Wielkopolska Na sprzedaż oferujemy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,70 m2, znajdujące się na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe na 4 pietrze. Mieszkanie do remontu .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

216 000 zł56 m² 3 877,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na widokowym dziewiątym piętrze w bloku przy ul.Wielkopolskiej. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

198 000 zł56 m² 3 545,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W naszym biurze nieruchomości! Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,85 m2 z przeznaczeniem do zamieszkania lub własnej aranżacji. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

239 000 zł56 m² 4 290,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy państwu na sprzedaż mieszkanie typu M-4 z balkonem położone przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 55,7 m2 znajduję się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wrzosowa

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 400 zł56 m² 25,13 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie do Wynajęcia ul. Wrzosowa - wyposażone. Wolne od początku Sierpnia Informacje ogólne: mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich sypialni, salonu, kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

239 000 zł56 m² 4 290,84 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

M - 4 Osiedle Barbary - ul. Turystyczna - Mieszkanie typu M-4 o pow. 55,7 m2, znajdujące się na parterze dziesięciopiętrowego budynku, w Jastrzębiu - Zdroju, przy ulicy Turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, os. VI

os. VI,Jastrzębie-Zdrój

270 000 zł62 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie na os. VI w Jastrzębiu Zdroju Informacje ogólne: mieszkanie składające się z 3 nieprzechodnich pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz wc, przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

259 000 zł56 m² 4 625 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! M-4 W centrum po remoncie! oferta dostępna tylko W naszym biurze biuro nieruchomości parcela oferuje Państwu do sprzedaży ofertę mieszkania M 4 (56 m2 ) znajdującego się na VII.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

295 000 zł63 m² 4 682,54 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam (bez pośredników) 3 pokojowe mieszkanie na ul. Marusarzówny, o powierzchni 63m2. Mieszkanie wyremontowane, na podłogach panele i kafelki. Kuchnia w zabudowie (pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

220 000 zł56 m² 3 949,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,70 m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku przy ul. Szkolnej oś. Barbary w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: salon, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

152 900 zł43 m² 3 555,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie typu M-4 z balkonem znajdujące się przy ul. Śląskiej w niskim bloku na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Zofiówka,Jastrzębie-Zdrój

185 000 zł60 m² 3 066,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu M-4 w układzie szwedzkim położone w niskim bloku na 3 piętrze przy ul. Ruchu Oporu. Mieszkanie o pow. 60,50 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 000 zł60 m² 2 902,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

272 000 zł53 m² 5 132,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie 3 pokojowe w Jastrzębiu Zdroju przy ul. Pomorskiej z balkonem Informacje ogólne: mieszkanie o powierzchni 53 mkw usytuowane jest na 4 piętrze niskiego budownictwa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

169 000 zł52 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witaj, poszukujesz trzypokojowego mieszkania w Jastrzębiu Zdrój? Świetnie, że tu trafiłeś/aś! Zapraszam do opisu i kontaktu. Mieszkanie: mieszkanie wymaga remontu, jak widzisz na zdjęciach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

149 900 zł42 m² 3 569,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na czwartym piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul.Śląskiej. Składa się z trzech pokoi, w tym dwóch nie przejściowych, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

195 000 zł45 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania typu M-4, położonego na idealnym pierwszym piętrze w niskiej zabudowie bloków przy ul. Łowickiej. Trzy pokojowe mieszkanie standardem do wprowadzenia. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

218 000 zł56 m² 3 913,82 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Trzypokojowe mieszkanie z balkonem do wprowadzenia od zaraz. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń piekny widok Nieruchomość złożona z: salon 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

195 000 zł44 m² 4 400,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie trzypokojowe z balkonem jest do wprowadzenia od zaraz. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum rozkład pomieszczeń w pełni wykończony lokal Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

230 000 zł56 m² 4 107,14 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Katowickiej w Jastrzębiu Zdroju Informacja ogólna: mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w bloku nrd składa się z salonu, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Katowicka

Morcinka,Jastrzębie-Zdrój

235 000 zł70 m² 3 333,81 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w Jastrzębiu Zdroju na osiedlu Morcinka przy ul. Katowickiej układ 3x1 Informacje ogólne: mieszkanie usytuowane na 2 piętrze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

264 900 zł56 m² 4 755,83 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokoje, nowoczesny układ | Jastrzębie Zdrój ul. Wrocławska ( Centrum ) zadzwoń: pamiętaj, że współpracując z homeon biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

229 000 zł56 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z loggią znajdujące się na parterze. Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł53 m² 4 111,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Do sprzedania odświeżone mieszkanie z przynależną piwnicą. Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica w pełni wykończony lokal bliskość terenów zielonych Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

235 000 zł56 m² 4 220,55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie typu M4 przy ul. Katowickiej - bez nakładów finansowych - gotowe do zamieszkania Informacje ogólne: mieszkanie o powierzchni 55,68 mkw składające się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Małopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

250 000 zł56 m² 4 488,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! małopolska M 4 do wprowadzenia oferta dostępna tylko W naszym biurze! biuro nieruchomości parcela oferuje Państwu ofertę sprzedaży M-4 w układzie nrd w poszukiwanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

215 000 zł54 m² 3 981,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M4 z dużym balkonem wolne od zaraz Biuro Nieruchomości parcela oferuje do sprzedaży mieszkanie M-4 o pow. 54 m2 usytuowane na VI piętrze na ulicy Kaszubskiej w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

225 000 zł63 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M 4 (63 m2) marusarzówny oferta na wyłączność biura biuro nieruchomości parcela Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie M 4 ( 63 m2) usytuowane na ulicy Marusarzówny na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 000 zł53 m² 3 551,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M 4 (53,22 m2) I piętro biuro nieruchomości parcela Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie M 4 ( 53,22 m2) usytuowane na I piętrze wysokiego bloku, winda zatrzymuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźń

Przyjaźń,Jastrzębie-Zdrój

159 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! m-4 (47 m2) wolne od zaraz oferta na wyłączność biura parcela nieruchomości Oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na III pietrze niskiego bloku na osiedlu Przyjaźń.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij