dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Jastrzębie-Zdrój

532 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

532 ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł55,70 m² 4 470,38 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 II pietro wolne od zaraz ul. Zielona oferta na wyłączność biura! Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 4 (55,70 m2) znajdujące się na ul. Zielonej na II pietrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł48,92 m² 3 863,45 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,92m2 z przynależną komórką znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Turystycznej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,70 m² 5 547,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,7 m , położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Jasnej. Lokal znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł55,70 m² 7 163,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na parterze w bloku przy ul.Turystycznej. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia, łazienka przedpokój, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

420 000 zł180 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony na działce 800 m w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju (dzielnica Zdrój). Budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł6 830 m² 101,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z działki o powierzchni 0,6830 ha. idealna pod usługi oraz tereny mieszkalne. Przeznaczenie główne W mpzp: 4mnu i 1zr możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

69,88 zł/m²64,40 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 64,40 m na wynajem Do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 64,40 m , zlokalizowany na parterze budynku. Lokal posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

270 000 zł52,60 m² 5 133,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,50m2 usytuowane na 2 piętrze przy ulicy Pomorskiej. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka i duży balkon. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł34 m² 6 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Wrocławskiej. Mieszkanie składające się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią i części.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł73,50 m² 5 020,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż przestronne M-5 o powierzchni 73,5m2 usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Armii Krajowej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: cztery nieprzechodnie.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko W naszym biurze. Na sprzedaż bardzo ładnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 1000m2 (do wydzielenia) położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Żytniej. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

569 900 zł165 m² 3 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Dom o powierzchni ok. 165 m (w całości podpiwniczony) do własnej aranżacji. Budynek jest ocieplony, posiada okna pcv oraz nowe pokrycie dachowe. Na działce znajdują się dwa budynki.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 w dobrej cenie - przestrzeń, która się opłaca Wyłącznie u nas. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Podmiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

550 000 zł64,40 m² 8 540,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania w fantastycznej lokalizacji z dogodnym parkingiem. Mieszkanie w bloku dwupiętrowym położone jest na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Garaż, ul. Zielona

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

72 000 zł15,80 m² 4 556,96 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Dzień dobry, do sprzedaży mamy garaż murowany na ulicy Zielonej, z wjazdem od ulicy Podhalańskiej. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu. Z uszanowaniem Musialik Jarosław Północ.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł34,50 m² 6 376,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 o powierzchni 34,50m2 usytuowane na widokowym IX piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: salon, który został przedzielony, aby.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,80 m² 4 820,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-5 z balkonem, powierzchnia 55,8m2, usytuowane na 3-piętrze w niskim bloku, przy ul. Warmińskiej. W skład mieszkania wchodzą: cztery pokoje (z jednego wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Górniczej, idealne na inwestycję. Parametry mieszkania: - powierzchnia 36 m2 - 2 piętro w niskim 4 piętrowym bloku - 1.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł126 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej doprowadzony do stanu deweloperskiego położony w Jastrzębiu-Zdroju na płaskiej działce o pow. ok 500 m2. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł55,70 m² 4 667,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 przy ul. Małopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

219 900 zł48 m² 4 581,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Umeblowane mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, powierzchnia 48,00 m2, układ szwedzki, do wprowadzenia, 2 piętro, niski blok, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł1 786 m² 1 091,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dwóch hali produkcyjnych z zapleczem biurowo-socjalnym i magazynowym oraz wygodnym placem manewrowym, zabezpieczonym bramą automatyczną sterowaną.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na widokowym dziewiątym piętrze w bloku przy ul.Harcerskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł35,60 m² 4 747,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! M3 (35,60M2) marusarzówny oferta na wyłączność biura Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - dwa pokoje na Oś.VI ul.Marusarzówny, okna PCV, w pokojach na podłodze wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł1 299 m² 111,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko W naszym biurze! Na sprzedaż działka budowlano-usługowa położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Twardowskiego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Parametry działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł175 m² 8 565,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Na sprzedaż budynek jednorodzinny z roku 2000 + wolnostojący budynek usługowy z zewnętrzną kotłownia. Nieruchomość idealna dla osób prowadzących działalność gospodarczą , usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł55,60 m² 4 496,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 Z balkonem niski blok ul. Pomorska oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 5 (55,60 m2) znajdujące się na ul. Pomorskiej na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

384 000 zł51 m² 7 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Fantastyczna oferta sprzedaży mieszkania typu m-4 położonego na parterze w bloku przy ul.Pomorskiej. W skład wchodzi salon połączony z kuchnią, sypialnia, przedpokój w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł95,30 m² 7 135,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 467 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący do wprowadzenia o powierzchni 95,30m2 , położony w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Zdrój. Rozkład pomieszczeń : Parter (zamieszkały): salon,.

Szczegóły ogłoszenia

171 000 zł47,42 m² 3 606,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko I wyłącznie W biurze nieruchomości prestige! Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Śląskiej w Jastrzębiu-Zdroju, usytuowane na 3 piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł1 160 m² 85,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka o powierzchni 1160 m2, położona w Jastrzębiu Zdroju obręb ewidencyjny Ruptawa. Nieruchomość położona w drugiej linii zabudowy z dostępem do drogi gminnej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. 1 Maja

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

109 900 zł1 250 m² 87,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u Nas Posiadamy do sprzedaży dwie działki usytuowane w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy 1 Maja. Działki oznaczone w mpzp symbolem mu (tereny zabudowy mieszkaniowo-usługowej). Zobacz film.

Szczegóły ogłoszenia

224 000 zł47,46 m² 4 719,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 w Jastrzębiu-Zdroju, os. 1000-lecia, szeroka. Mieszkanie o pow. 47, 46 m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 900 m² 104,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana - Jastrzębie-Zdrój, ul. Kołłątaja Ruptawa - bez szkód górniczych Na sprzedaż oferujemy jeden areał składający się z dwóch działek, które tworzą jedną.

Szczegóły ogłoszenia

20 zł/m²600 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Jastrzębie - centrum - wysoki standard - Wyłącznie w naszym biurze lokal 600 m - centrum miasta, duża witryna, antresola Na wynajem przestronny lokal usługowo-handlowy o pow. 600 m (w.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł60 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż M-4 w układzie szwedzkim o powierzchni 60m2 usytuowane na parterze w niskim bloku przy ul. Ruchu Oporu na osiedlu Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie przeznaczenie do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 000 zł151 m² 5 291,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:295 m²

Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej | Borynia (jastrzębie-Zdrój) | 137 m | 799 000 zł Na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł73 m² 5 876,71 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz 4 pokojowego mieszkania do wprowadzenia ? To mieszkanie jest przygotowane dla Ciebie! Mieszkanie o pow.72m2 składa się z: - przestronnego salonu - kuchni otwartej na salon - trzech sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł55,60 m² 6 456,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalnego.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł34,30 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka przy ul. Kurpiowskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 34,3m2 usytuowane na VIII piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł26 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 przy ul. Pomorskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 26 m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z jednego pokoju, wnęki na kuchnie,.