dowolna

Mieszkania na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój - Oferty „sprzedam mieszkanie”

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne M-4 z klimatyzacją, świetna lokalizacja, ul. Jasna - 55,70 m Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Szkolna, jastrzębie-Zdrój | 55,70 m | 4 piętro Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

235 000 zł44,56 m² 5 273,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Śląska, jastrzębie-Zdrój | 44,56 m | 2 piętro Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,56 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł38,73 m² 5 912,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne M-2 ( dwa pokoje) w najładniejszej lokalizacji Jastrzębia-Zdroju, dzielnica zdrój, ul. Słoneczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania typu M-2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

219 900 zł48 m² 4 581,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Umeblowane mieszkanie M-4, osiedle Złote łany, ul.Wiejska w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 3 pokoje, powierzchnia 48,00 m2, układ szwedzki, do wprowadzenia, 2 piętro, niski blok, widok na.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią, położone w czteropiętrowym bloku na 1 piętrze w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53,27 m² 4 974,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju w doskonałej, spokojnej i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł70,51 m² 4 949,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po gruntownym remoncie idealne dla rodziny z dziećmi, o powierzchni 70,51 m : Najważniejsze atuty mieszkania: - po całkowitym remoncie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,85 m² 5 102,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Oferujemy jasne i przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny lub osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł67,36 m² 5 611,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą: - z piękną, jasną, nowoczesną łazienką po remoncie - Otwartą kuchnią na salon - Dużym, przestronnym salonem - Dwa pokoje są do zrobienia,.

Szczegóły ogłoszenia

218 900 zł43,70 m² 5 009,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy bardzo funkcjonalne mieszkanie w 10 piętrowym bloku z dwoma windami, mieszczące się na 9 piętrze w Jastrzębiu przy ulicy Kaszubskiej. Rozkład pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł34 m² 4 529,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie w Jastrzębia ul. Marusarzówny - składające się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Widok z balkonu nie przysłonięty innym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

375 000 zł70,03 m² 5 354,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Turystyczna, jastrzębie-Zdrój | 70,03m | 7 piętro Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 70,03.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł46 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Informuje się, że Wojewoda Śląski ogłosił trzeci przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 58 o powierzchni użytkowej 45,68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł61 m² 4 704,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o bardzo wygodnym i funkcjonalnym układzie szwedzkim lokalizacja- ul. Ruchu Oporu ( osiedle Zofiówka) spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł55,70 m² 4 649,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Wielkopolskiej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2 położone w Jastrzębiu- zdroju przy ul. Wielkopolskiej z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł27,18 m² 5 114,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy bardzo funkcjonalne mieszkanie w niskim bloku, mieszczące się na 3 piętrze w Jastrzębiu przy ulicy 11 Listopada. Rozkład pomieszczeń pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

184 900 zł34,50 m² 5 359,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie M-2 z o pow. 34,5m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na parterze na ul. Wielkopolskiej 11. Niebywałym atutem mieszkania jest winda dla.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,61 m² 5 920,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu jasnego, przytulnego mieszkania z balkonem na parterze niskiego bloku, położonego w centrum Jastrzębia-Zdroju, przy ul. Kurpiowskiej. Ogromnym atutem jest lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

369 000 zł66 m² 5 590,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferujemy mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**wolne od zaraz ** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na pierwszym piętrze w niskim budownictwie na osiedlu Tysiąclecia. Lokal przeszedł generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

389 000 zł71 m² 5 478,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

71m po generalnym remoncie | 4 pokoje | Balkon | Winda | ul. Wielkopolska | Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 71m , po generalnym remoncie, położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł34,30 m² 5 218,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony na IX piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju w kształcie litery L, oraz piwnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł55,60 m² 4 496,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 Z balkonem niski blok ul. Pomorska oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 5 (55,60 m2) znajdujące się na ul. Pomorskiej na IV piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł49,19 m² 4 269,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,15 m2 usytuowane na idealnym II piętrze przy ul. Pomorskiej. W skład nieruchomości wchodzą: salon, łazienka, wc, kuchnia z oknem, sypialnia, balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

318 000 zł70,51 m² 4 510 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M6 układ 3/1 ul. Turystyczna oferta na wyłączność biura Oferujemy na sprzedaż M-6 w układzie 3/1 o powierzchni 70,51m2 usytuowane na V piętrze dwuklatkowego bloku przy ul. Turystycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł49,50 m² 4 424,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

279 000 zł69,68 m² 4 004,02 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie M-6 układ 2x2, typ nrd, powierzchnia 69,68 m2 w Jastrzębiu-Zdroju, oś. Barbary, ul. Zielona, blok 10 piętrowy, 10 piętro, blok po termomodernizacji, mieszkanie do remontu wg własnego.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju na osiedlu Zofiówka. Komfortowy układ mieszkania, pokoje nieprzejściowe, okna na 2 strony bloku. Stan mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie | 55,70 m | ul. Poznańska | Jastrzębie-Zdrój Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,70 m , usytuowanego na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

255 000 zł37,78 m² 6 749,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

2 pokojowe przytulne mieszkanie po generalnym remoncie (wysoki standard wykończenia) w zielonej części Jastrzębia Zdroju (moszczenica, os. Złote Łany); powierzchnia użytkowa 37,78m2; profesjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł63 m² 5 222 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie po remoncie Jastrzębie-Zdrój, ul. Wrzosowa. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł55,70 m² 5 565,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Harcerskiej. Mieszkanie składa się z trzech nieprzejściowych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

279 000 zł74,09 m² 3 765,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 74,09 m2 usytuowane na 4 piętrze przy ulicy Ruchu Oporu. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon i przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 5 piętrze przy ulicy Wielkopolskiej po generalnym remoncie w 2024r. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł46,85 m² 5 229,46 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w zadbanym budynku przy ul. Kusocińskiego. Na ścianach wykonane są gładzie, a na podłogach znajdują się panele. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł56,50 m² 3 876,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosci , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł50,45 m² 5 252,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji gotowe do wprowadzenia Jastrzębie-Zdrój, ul. Małopolska Cena: 265 000 zł - do negocjacji Powierzchnia: 50,45 m 4 piętro w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł55,70 m² 6 642,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Szkolna, jastrzębie-Zdrój | 55,70 m | Parter Witam! Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

245 000 zł35 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe z dużym balkonem o pow. 35 m Gotowe do zamieszkania lub pod inwestycję, jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł24 m² 6 958,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka po remoncie - Jastrzębie-Zdrój, ul. Ofiar Faszyzmu Szukasz gotowego mieszkania w spokojnej okolicy? Biuro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży kawalerki o powierzchni 24 m2,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij