dowolna

Mieszkania na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój - Oferty „sprzedam mieszkanie”

276 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

276 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie umeblowane

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

329 000 zł70,51 m² 4 666 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie M-6, układ 3 x 1, powierzchnia 70,51 m2, jastrzębie-Zdrój , os. Barbary, ul.Turystyczna, 4p, blok dwuklatkowy. Gotowe do wprowadzenia, słoneczne mieszkanie w znakomitej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł55,70 m² 5 296,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 55,7 m , położonego na 1. piętrze w niskim bloku przy ul. Beskidzkiej w Jastrzębiu-Zdroju.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł38,73 m² 5 912,73 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przytulne M-2 ( dwa pokoje) w najładniejszej lokalizacji Jastrzębia-Zdroju, dzielnica zdrój, ul. Słoneczna Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania typu M-2.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne M-4 z klimatyzacją, świetna lokalizacja, ul. Jasna - 55,70 m Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo przyjemne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

259 000 zł60,32 m² 4 293,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

M-4 typ szwedzki Jastrzębie-Zdrój, osiedle 1000-lecia nowsza cześć osiedla Najbardziej poszukiwana lokalizacja na tym osiedlu! Tutaj mieszkania pojawiają się bardzo rzadko, a obecnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55,70 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Szkolna, jastrzębie-Zdrój | 55,70 m | 4 piętro Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

279 000 zł69,68 m² 4 004,02 zł/m²

 

Piętro:10/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie M-6 układ 2x2, typ nrd, powierzchnia 69,68 m2 w Jastrzębiu-Zdroju, oś. Barbary, ul. Zielona, blok 10 piętrowy, 10 piętro, blok po termomodernizacji, mieszkanie do remontu wg własnego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

235 000 zł44,56 m² 5 273,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Śląska, jastrzębie-Zdrój | 44,56 m | 2 piętro Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,56 m , położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł38 m² 5 763,16 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne i w pełni wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe z widną kuchnią, położone w czteropiętrowym bloku na 1 piętrze w spokojnej części osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł53,27 m² 4 974,66 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Lokalizacja Mieszkanie położone jest przy ul. Kaszubskiej w Jastrzębiu-Zdroju w doskonałej, spokojnej i jednocześnie bardzo dobrze skomunikowanej części miasta. W bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł70,51 m² 4 949,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne mieszkanie po gruntownym remoncie idealne dla rodziny z dziećmi, o powierzchni 70,51 m : Najważniejsze atuty mieszkania: - po całkowitym remoncie możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł55,85 m² 5 102,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania! Oferujemy jasne i przestronne mieszkanie, idealne dla rodziny lub osób szukających komfortowego lokum w spokojnej okolicy. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł67,36 m² 5 611,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą: - z piękną, jasną, nowoczesną łazienką po remoncie - Otwartą kuchnią na salon - Dużym, przestronnym salonem - Dwa pokoje są do zrobienia,.

Szczegóły ogłoszenia

218 900 zł43,70 m² 5 009,15 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy bardzo funkcjonalne mieszkanie w 10 piętrowym bloku z dwoma windami, mieszczące się na 9 piętrze w Jastrzębiu przy ulicy Kaszubskiej. Rozkład pomieszczeń salon.

Szczegóły ogłoszenia

154 000 zł34 m² 4 529,41 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie w Jastrzębia ul. Marusarzówny - składające się z pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju i balkonu. Widok z balkonu nie przysłonięty innym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

375 000 zł70,03 m² 5 354,85 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Turystyczna, jastrzębie-Zdrój | 70,03m | 7 piętro Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 70,03.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł46 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Informuje się, że Wojewoda Śląski ogłosił trzeci przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 58 o powierzchni użytkowej 45,68 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł61 m² 4 704,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o bardzo wygodnym i funkcjonalnym układzie szwedzkim lokalizacja- ul. Ruchu Oporu ( osiedle Zofiówka) spółdzielcze prawo do lokalu mieszkalnego z Księgą.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł55,70 m² 4 649,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Wielkopolskiej. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,7 m 2 położone w Jastrzębiu- zdroju przy ul. Wielkopolskiej z balkonem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł27,18 m² 5 114,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Oferujemy bardzo funkcjonalne mieszkanie w niskim bloku, mieszczące się na 3 piętrze w Jastrzębiu przy ulicy 11 Listopada. Rozkład pomieszczeń pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

184 900 zł34,50 m² 5 359,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie M-2 z o pow. 34,5m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie usytuowane na parterze na ul. Wielkopolskiej 11. Niebywałym atutem mieszkania jest winda dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

145 000 zł33,61 m² 4 314,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu M-3 o pow. 33,61m2 przy ul. Śląskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal mieszkalny znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Lista ogłoszeń

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy Parku Zdrojowym! Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 o powierzchni 35 m , położone na 1 piętrze w świetnej lokalizacji - dzielnica Zdrój , przy ul. Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł70,51 m² 4 949,65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 70,51 m , zaprojektowane z myślą o komforcie i funkcjonalności codziennego życia. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

230 000 zł51 m² 4 509,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie na osiedlu VI w niskim budownictwie Informacje ogólne: lokal mieszkalny usytuowany na 4 piętrze niskiego bloku przy ul. Kusocińskiego 44, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł64,80 m² 5 694,44 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,8 m2 przy ulicy Marusarzówny. Dlaczego warto tu zamieszkać ? - wysoki standard bez nakładów - mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

369 000 zł60,32 m² 6 117,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z wyłącznością biura mrozek nieruchomości poleca na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o powierzchni 60,32m 2 , położone na pierwszym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

369 000 zł66 m² 5 590,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferujemy mieszkanie na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł51 m² 4 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**wolne od zaraz ** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51 m , położone na pierwszym piętrze w niskim budownictwie na osiedlu Tysiąclecia. Lokal przeszedł generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj od razu. Bez kompromisów. Bez remontów. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których chce się wrócić. To wnętrze zostało zaprojektowane dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

245 000 zł55,70 m² 4 398,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Super oferta! 55.7 m2 z wyposażeniem , na trzecim piętrze, duży balkon, komórka. Winda zatrzymuje sie na tym piętrze! Polecamy Państwu przytulne trzypokojowe mieszkanie z całym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

207 000 zł34 m² 6 088,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Tylko u Nas. Na sprzedaż mieszkanie w Jastrzębia przy ulicy Katowickiej z balkonem oraz klimatyzacją. Mieszkanie zostało zaaranżowane na 2 pokojowe. Blok po termomodernizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój, przy ul. Karola Miarki, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

379 000 zł70,03 m² 5 411,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Zielona, jastrzębie-Zdrój | 70,03m | 7 piętro Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 70,03.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł49,19 m² 4 269,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 49,15 m2 usytuowane na idealnym II piętrze przy ul. Pomorskiej. W skład nieruchomości wchodzą: salon, łazienka, wc, kuchnia z oknem, sypialnia, balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,70 m² 4 829,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok, który robi różnicę M-4 z balkonem | 10 piętro | Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, światło i wyjątkowy widok ? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł34,30 m² 5 218,66 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony na IX piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju w kształcie litery L, oraz piwnicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł55,70 m² 6 642,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Szkolna, jastrzębie-Zdrój | 55,70 m | Parter Witam! Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 55,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł30 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , z balkonem, położone w Jastrzębiu-Zdroju, na osiedlu 1000-lecia. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72,21 m² 5 248,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 72,21 m2 usytuowane na wysokim parterze przy ul. Ruchu Oporu w Jastrzębiu Zdroju. Lokal po generalnym remoncie (ok. 3 lata temu), gotowe do zamieszkania. Układ: - 2.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij