Mieszkanie, ul. Wrocławska
Wrocławska, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
- 369 000 zł
- 70,01 m²
- 5 270,68 zł/m²
Izabela Chudecka
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Wrocławska
Wrocławska, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
zaktualizowane:
21 maja 2026
Mieszkanie, ul. Wrocławska
Zaktualizowane: 21 maja 2026
369 000 zł 70,01 m² 5 270,68 zł/m²
1/10
4
-
-
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
1/10Liczba pokoi:
4Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 369 000 zł (5 270,68 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: do uzgodnienia
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 70,01 m², 4 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 1/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica
- Czynsz: 950 zł
- Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: DOM-IN Nieruchomości, zaktualizowane: 21.05.2026
- numer ogłoszenia: DON-MS-2667
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Wrocławska, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
Opis nieruchomości
Tylko u Nas
Mieszkanie przy ulicy Wrocławskiej na 1 piętrze z balkonem w układzie 3x1.
Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 70,51 m 2 położone w Jastrzębiu- Zdroju przy ul. Wrocławskiej (widok z balkonu nie przysłonięty innym blokiem). (...)