Mieszkanie, ul. Pomorska

Pomorska, Jastrzębie-Zdrój, śląskie

  • 1 500 zł
  • 56,92 m²
  • 26,35 zł/m²

Zdjęcie

Joanna Biskupska

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Pomorska

Pomorska, Jastrzębie-Zdrój, śląskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

1 500 zł

56,92 m²

26,35 zł/m²

Mieszkanie, ul. Pomorska

Zaktualizowane: 13 maja 2026

1 500 zł 56,92 m² 26,35 zł/m²

Piętro:
2/4
Liczba pokoi:
4
Umeblowane:
nie
Stan mieszkania:
wysoki standard
Kaucja:
-

Piętro:

2/4

Liczba pokoi:

4

• Typ oferty: mieszkanie do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 1 500 zł / miesiąc
  • Dostępne: maj 2026
  • Charakterystyka mieszkania: 56,92 m², 4 pokoje; stan: wysoki standard
  • Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 1970
  •   technika budowy: wielka płyta
  • Rozkład mieszkania: piętro 2/4
  • Kuchnia: z oknem
  • Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
  • Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
  • Źródło: biuro nieruchomości: FREEDOM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 13.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 7702/3685/OMW

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Jeśli szukasz przestronnego mieszkania, które oferuje coś więcej niż standardowy rozkład pomieszczeń, ta oferta przy ul. Pomorskiej 87 jest właśnie dla Ciebie.
Zapraszam do wynajmu 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 56,92 m², położonego na drugim piętrze w niskim bloku. (...)

Agent

Joanna Biskupska

790 890...

790 890 873

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Joanna Biskupska

790 890...

790 890 873

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.