dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Jastrzębie-Zdrój - Oferty sprzedaży i najmu

287 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

287 ogłoszeń

169 000 zł35,60 m² 4 747,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! M3 (35,60M2) marusarzówny oferta na wyłączność biura Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - dwa pokoje na Oś.VI ul.Marusarzówny, okna PCV, w pokojach na podłodze wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł48,92 m² 4 476,70 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,92m2 z przynależną komórką znajdujące się na IX piętrze w bloku przy ul. Zielonej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł55,70 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferujemy na sprzedaż przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł55,70 m² 5 026,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 3 piętrze przy ulicy Turystycznej. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, balkon i przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe, 52,40 m2 - centrum Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie , urządzone z dbałością o każdy detal i gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł34,30 m² 3 935,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju w kształcie litery L, oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł71 m² 5 478,87 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

74 m po generalnym remoncie | 4 pokoje | Balkon | Winda | ul. Wielkopolska | Jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 74 m , po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

354 000 zł54 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na idealnym pierwszym piętrze w Dzielnicy Zdrój. Mieszkanie składa się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł50 m² 5 280 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż proponujemy bardzo ładne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 50m2 usytuowane na 9 piętrze przy ulicy Marusarzówny. W skład mieszkania wchodzi: salon,sypialnia, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,71 m² 4 292,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,71 m , położone w centrum Jastrzębia-Zdroju. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3 m . To mieszkanie łączy wygodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

270 000 zł52,60 m² 5 133,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,50m2 usytuowane na 2 piętrze przy ulicy Pomorskiej. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka i duży balkon. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł49,36 m² 4 234,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49,34 m , położone na parterze w niskim budownictwie przy ulicy Pomorskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych, nieprzechodnich.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł55,70 m² 6 014,36 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego i komfortowego mieszkania dla siebie lub rodziny? Ta oferta jest wlaśnie dla ciebie! Mam do zaoferowania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł49,50 m² 4 747,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

M-3/M-4 po remoncie gotowe do wprowadzenia! Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł46,70 m² 3 383,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie da Ci pełną swobodę aranżacji? Stop! Właśnie je znalazłeś. Prezentuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 w dobrej cenie - przestrzeń, która się opłaca Wyłącznie u nas. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane na 4. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,80 m² 4 820,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-5 z balkonem, powierzchnia 55,8m2, usytuowane na 3-piętrze w niskim bloku, przy ul. Warmińskiej. W skład mieszkania wchodzą: cztery pokoje (z jednego wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,70 m² 6 804,31 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kompleksowo wyremontowane trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze w dziesięciopiętrowym bloku położonym przy ul. Turystycznej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 200 zł47 m² 25,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ul. Krakowskiej 7 - wolne od zaraz Informacje ogólne: lokal mieszkalny składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka, Aleja Jana Pawła II

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

133 000 zł22 m² 6 045,45 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m2 o powierzchni 22m2 składającego się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie kompleksowo wyposażone idealne.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł52 m² 3 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie położone w Jastrzębiu-Zdroju, w dzielnicy Zdrój, przy ul. Karola Miarki, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

264 000 zł60 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż M-4 w układzie szwedzkim o powierzchni 60m2 usytuowane na parterze w niskim bloku przy ul. Ruchu Oporu na osiedlu Zofiówka w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie przeznaczenie do.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-6 w układzie 3x1 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Wrocławskiej Parametry mieszkania: - powierzchnia 70 m2 - 5 piętro w 10-pietrowym bloki - układ 3x1 - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł46,85 m² 5 314,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na dogodnym drugim piętrze, w niskiej zabudowie bloków przy ul.Kusocińskiego. Mieszkanie o fantastycznym układzie, dwa.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł58,99 m² 3 712,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na drugim piętrze przy ul. Beskidzkiej. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

172 000 zł30 m² 5 733,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m , z balkonem, położone w Jastrzębiu-Zdroju, na osiedlu 1000-lecia. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł44,10 m² 3 605,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania typu M-3 o pow. 38,30 m2, wraz dużą piwnicą o łącznej powierzchni 44,10m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim,.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł47 m² 4 021,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe usytuowane na parterze niskiego bloku przy ul. Wrzosowej. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzejściowych pokoi, przedpokoju, balkonu oraz przynależnej piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł57 m² 4 543,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nie szukaj dalej! oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy Państwu na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie o pow. 56,92 m , położone w Jastrzębie-Zdrój przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Miodowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Fantastyczna czteropokojowa oferta jedyna taka na rynku. Przedstawiam mieszkanie typu m-6 w układzie 3x1 z nieprzejściowymi pokojami. Położone jest na 8 piętrze w bloku przy ul.Miodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Staszica,Jastrzębie-Zdrój

1 300 zł48,90 m² 26,58 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

M-3 Jastrzębie - Zdrój ul. Wrocławska Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,9 m 2 , usytuowane na parterze wysokiego bloku. Okna pcv. Łazienka w kafelkach, na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,46 m² 4 193 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,46m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na osiedlu 1000 lecia w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł55,70 m² 6 912,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na parterze w bloku przy ul.Zielonej. Mieszkanie o powierzchni 55,70 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł34,50 m² 5 362,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! przytulna kawalerka ul. Katowicka wolna od zaraz Oferta na wyłączność biura Oferujemy na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,50 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska oferta z wyłącznością biura-nie szukaj dalej Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie 54 m z balkonem - 1 piętro | Jastrzębie-Zdrój | ul. Szkolna Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł71 m² 4 633,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 71m2 usytuowane na II piętrze w bloku (w części bez nadbudowy) przy ul. Północnej. Możliwość zakupu przez obcokrajowców. Mieszkanie składa się z kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72,21 m² 5 248,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 72,21 m2 usytuowane na wysokim parterze przy ul. Ruchu Oporu w Jastrzębiu Zdroju. Lokal po generalnym remoncie (ok. 3 lata temu), gotowe do zamieszkania. Układ: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł50,30 m² 5 168,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przebudowane, duże M-3 po remoncie. Jeśli szukasz mieszkania w które nie musisz już inwestować, ta oferta jest dla Ciebie! Parametry mieszkania: - powierzchnia 50,30.

Szczegóły ogłoszenia

246 000 zł42,50 m² 5 788,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż M-4 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Śląskiej o powierzchni ok 42,5 mkw. Mieszkanie wolne natychmiast! Niskie koszty utrzymania. Parametry mieszkania: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Śląska, jastrzębie-Zdrój | 36 m | 3 piętro Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij