dowolna

Mieszkania z prawem własności Jastrzębie-Zdrój - Lista ofert

98 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

98 ogłoszeń

Mieszkanie

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

310 000 zł70 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż M-6 w układzie 3/1 o powierzchni 70m2 usytuowane na V piętrze przy ul. Wrocławskiej w centrum miasta Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie przeznaczone do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

309 000 zł63 m² 4 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m , usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

217 000 zł48,92 m² 4 435,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko u Nas Mieszkanie przy ulicy Harcerskiej na 6 piętrze z balkonem. Mieszkanie składa się z : sypialni, salonu połączonego z kuchnią, łazienki z wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł46,70 m² 3 383,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz mieszkania, które nie zrujnuje Twojego budżetu, a jednocześnie da Ci pełną swobodę aranżacji? Stop! Właśnie je znalazłeś. Prezentuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł55,70 m² 4 290,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta z wyłącznością dla biura nowa cena Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z dużym balkonem położone na III piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Poznańskiej (os. Stasica).

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł49,50 m² 4 747,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

M-3/M-4 po remoncie gotowe do wprowadzenia! Jastrzębie-Zdrój, ul. Pomorska przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj od razu. Bez kompromisów. Bez remontów. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których chce się wrócić. To wnętrze zostało zaprojektowane dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł59 m² 4 237,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mamy do zaoferowania 3 pokojowe , dwustronne mieszkanie na 1 piętrze w bloku na ulicy Wielkopolskiej 12. Mieszkanie - Powierzchnia użytkowa 59 m2. - 3 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka, balkon. -.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł37,85 m² 5 786 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne M3 parter niski blok oferta na wyłączność biura Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie typu M-3 - 2 pokoje nieprzejściowe, kuchnia z oknem. Mieszkanie po remoncie, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł47,46 m² 4 193 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 47,46m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na osiedlu 1000 lecia w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł55,70 m² 5 547,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,7 m , położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Jasnej. Lokal znajduje się w niskim bloku na 4 piętrze i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł38 m² 8 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie W dzielnicy zdrój standard premium Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2. piętrze w niskim, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł58,99 m² 3 712,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na drugim piętrze przy ul. Beskidzkiej. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł63 m² 5 222 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne, 4-pokojowe mieszkanie po remoncie Jastrzębie-Zdrój, ul. Wrzosowa. Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 62,9 m, usytuowane na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

164 000 zł32 m² 5 125 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania typu M-2 o pow. 32m2 przy ul. Kaszub skiej w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal mieszkalny znajduje się na parterze wysokiego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Śląska, jastrzębie-Zdrój | 36 m | 3 piętro Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł51 m² 4 855,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego, słonecznego mieszkania położonego na spokojnym, zielonym osiedlu (VI). Lokal znajduje się na 4 piętrze w niskim, zadbanym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

229 000 zł56 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! M 4 ul. Zielona wolne od zaraz oferta dostępna tylko W naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie(55,70 m2) z pięknym widokiem na góry i panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Warmińska

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

128 500 zł26 m² 4 942,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w centrum niski blok I piętro oferta na wyłączność biura Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie M 2 ( 26 m2) , usytuowane na ulicy Warmińskiej na I piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne , duże M3 z balkonem na Marusarzówny Na sprzedaż przestronne i jasne M-3 o powierzchni 50 m2 , znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą, przy ul. Marusarzówny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Chrobrego,Jastrzębie-Zdrój

219 000 zł51 m² 4 270,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 51 m , ul. Kusocińskiego Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Kusocińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

219 000 zł56 m² 3 931,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jastrzębie-Zdrój, ul. Beskidzka - 3 pokoje | 55,7 m | 219 tyś Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

200 000 zł26 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 26 m2, położona w centrum Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do zamieszkania. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Złote Łany,Jastrzębie-Zdrój

320 000 zł55 m² 5 791,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - ul. Wiejska Jastrzębie - Zdrój os. Złote Łany Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 55,25 m zlokalizowane na osiedlu przy ul. Wiejskiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wrocławska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

300 000 zł70 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-6, w układzie 3X1, o powierzchni 70m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących przestrzeń. Lokal znajduje się na 5 piętrze 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szeroka,Jastrzębie-Zdrój

165 000 zł47 m² 3 476,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 47,46 m2 idealne dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na parterze 4-piętrowego bloku przy ul. Tysiąclecia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

295 900 zł55 m² 5 363,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Klimatyzowane, umeblowane mieszkanie M-4, 55,17 m2, duży balkon, klimatyzacja , po remoncie 2021r (w tym inst. elektryczna, wodna), jastrzębie - Zdrój ul. Małopolska - 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

253 000 zł53 m² 4 809,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 52,60 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na 2 piętrze 4-piętrowego bloku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

199 000 zł34 m² 6 347,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 34 m2 w Jastrzębiu-Zdroju, gotowe do wprowadzenia - wystarczy wnieść meble! Lokal składa się z 2 ustawnych pokoi, kuchni i łazienki. Atutem jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pomorska

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

349 700 zł57 m² 6 135,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

! rezerwacja! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego M5 o powierzchni 57m2, mieszkania znajdującego się na czwartym piętrze w bloku przy ulicy Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

155 000 zł34 m² 4 492,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 o powierzchni 34,5 m2 znajdujące się w znakomitej lokalizacji, w centrum miasta przy ul. Śląskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal składa się z jednego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pomorska

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

259 900 zł53 m² 4 941,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 52,60 m , położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ul. Pomorskiej. Idealna propozycja dla rodzin, par, seniorów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

239 000 zł47 m² 5 079,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Umeblowane mieszkanie M-3, parter, 47,05 m2, duży balkon, oś. Barbary w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 2 pokoje, powierzchnia 48,00 m2, układ nrd dwa nieprzejściowe pokojei, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

345 000 zł52 m² 6 583,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy Państwu M4 z nową kuchnia w zabudowie oraz sprzętami na gwarancji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,. W skład wchodzą: * salon * pokój dzienny * sypialnia * duży przedpokój *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł56 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m2 przy ulicy Jasnej po remoncie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze i składa się z dużego salonu z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

289 000 zł71 m² 4 092,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania typu M6, w układzie 3x1 o powierzchni 70,51 m , usytuowanego na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jastrzębie-Zdrój

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

349 000 zł78 m² 4 462,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Komfortowe M-6 - dzielnica Zdrój. Mieszkanie z wyłącznością naszego biura. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

225 000 zł56 m² 4 039,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie do odświeżenia. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

189 990 zł35 m² 5 475,22 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie 34 m Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 34 m , po generalnym remoncie, w którym wymieniono instalację elektryczną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

259 000 zł56 m² 4 649,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie, 55,70 m , ul. Jasna Wyłącznie w naszym biurze oferujemy przestronne, ustawne mieszkanie na 1 piętrze w niskim, zadbanym bloku. Łazienka po.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij