dowolna

Mieszkania w bloku Jastrzębie-Zdrój - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

165 000 zł23,80 m² 6 932,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju dzielnicy Zdrój po kapitalnym remoncie. Parametry mieszkania: - powierzchnia użytkowa 23,80 m2 - 2 piętro w niskim bloku - pokój, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł34,30 m² 3 935,86 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż lokal położony na czwartym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Składa się z dużego pokoju, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju w kształcie litery L, oraz piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł63 m² 3 730,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy mieszkanie M-5 położone przy ulicy Zielonej. Powierzchnia ok 63 mkw. Niski, ocieplony blok, 4 piętro. 4 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc. Typ nrd. Okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

219 000 zł35 m² 6 257,14 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie po generalnym remoncie, 2 pokoje-idealne pod inwestycję! przy zakupie pierwszej nieruchomość zwolnienie Z podatku pcc Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie typu M-2 (2 pokoje).

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

285 000 zł51,43 m² 5 541,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na 1 piętrze z balkonem i widokiem na zieleń - gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,43 m , usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Po generalnym remoncie | 61,80 m | panorama miasta + Beskidy | Os. Pionierów Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie | 61,80 m | ul. Kaszubska, jastrzębie-Zdrój Na sprzedaż oferujemy przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia Jastrzębie-Zdrój ul. Wielkopolska oferta z wyłącznością biura-nie szukaj dalej Do wynajęcia przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł61,80 m² 5 809,06 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne M-4 o powierzchni 61,80m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Kaszubskiej w centrum miasta Jastrzębia-Zdroju. Mieszkanie w bardzo funkcjonalnym układzie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł72,21 m² 5 248,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 72,21 m2 usytuowane na wysokim parterze przy ul. Ruchu Oporu w Jastrzębiu Zdroju. Lokal po generalnym remoncie (ok. 3 lata temu), gotowe do zamieszkania. Układ: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 zł41 m² 29,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Centrum Jastrzębie na ul. Kurpiowskiej na 1 piętrze, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki ( bez balkonu) na ul. Kurpiowskiej w bloku 10- piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł55,70 m² 25,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę najmu okazjonalnego, mieszkania 3-pokojowego o pow. 55,70 mkw., położonego na 3 piętrze w bloku 4 piętrowym położonym w Jastrzębiu-Zdroju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

165 900 zł34,50 m² 4 808,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka 34,5 m | ul. Wielkopolska 63 | 6. piętro | balkon | komórka Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 34,5 m , zlokalizowaną na 6. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

340 000 zł55,70 m² 6 104,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Są miejsca, które nie próbują być modne - one po prostu są ponadczasowe. Na 9 piętrze, tam gdzie zatrzymuje się winda, czeka 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m , w funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku przy ul. Słonecznej. Lokal o powierzchni 38 m posiada funkcjonalny, dwustronny układ pomieszczeń. W jego skład wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł55,70 m² 5 188,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na 5 piętrze przy ulicy Wielkopolskiej po generalnym remoncie w 2024r. W skład mieszkania wchodzi: salon, 2 pokoje, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł35,60 m² 4 747,19 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! M3 (35,60M2) marusarzówny oferta na wyłączność biura Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - dwa pokoje na Oś.VI ul.Marusarzówny, okna PCV, w pokojach na podłodze wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł56,50 m² 4 053,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!Zapraszamy również na nasze profile w social mediach: sajdak_nieruchomosc i , gdzie oferujemy Państwu filmiki z poszczególnych nieruchomości! Oferujemy mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70,51 m² 3 971,07 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

**** nowa cena **** Oferta z wyłącznością dla biura - nie szukaj dalej! Mrozek Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie typu M-6 (3x1) z balkonem na ulicy Wrocławskiej, na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł50,30 m² 5 168,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Na sprzedaż przebudowane, duże M-3 po remoncie. Jeśli szukasz mieszkania w które nie musisz już inwestować, ta oferta jest dla Ciebie! Parametry mieszkania: - powierzchnia 50,30.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

379 000 zł70,03 m² 5 411,97 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Zielona, jastrzębie-Zdrój | 70,03m | 7 piętro Na sprzedaż przestronne, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 70,03.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł34,71 m² 4 292,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,71 m , położone w centrum Jastrzębia-Zdroju. Do mieszkania przynależy piwnica ok. 3 m . To mieszkanie łączy wygodną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł55,70 m² 23,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

! najem okazjonalny! wolne od zaraz! Oferujemy na wynajem mieszkanie trzypokojowe w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Szkolnej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem M-3 przy ul. Łowickiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 34m2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku. Lokal składa się z dwóch pokoi jeden z balkonem, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Zielona

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

255 000 zł70,51 m² 3 616,51 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Jastrzębie-Zdrój, ul. Zielona | Mieszkanie M5 | 70,51 m | 5. piętro Na sprzedaż oferujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie typu M5, zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł55,70 m² 4 829,44 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widok, który robi różnicę M-4 z balkonem | 10 piętro | Jastrzębie-Zdrój, ul. Wielkopolska Szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, światło i wyjątkowy widok ? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł48,92 m² 4 086,26 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,92m2 z przynależną komórką znajdujące się na parterze w bloku przy ul. Turystycznej. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł70,03 m² 5 554,76 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-6 Jastrzębie - Zdrój ul. Turystyczna -układ 2x2- zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży fantastycznego mieszkania o powierzchni 70,03 m . To idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł55,70 m² 4 308,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie do odświeżenia. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Beskidzka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

319 000 zł55,70 m² 5 727,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 55,7 m2 idealne dla rodziny z dziećmi lub osób ceniących spokój, komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,81 m² 5 319,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położona na drugim piętrze w niskim bloku obok Parku Zdrojowego. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka, ul. Warmińska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

M-2 Jastrzębie-Zdrój ul. Warmińska oferta Z wyłacznością biura Polecamy Państwu kawalerkę do wynajęcia o pow. 26 m2, położoną na 1 piętrze niskiego bloku. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Podmiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

550 000 zł64,40 m² 8 540,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ciekawą ofertę sprzedaży mieszkania w fantastycznej lokalizacji z dogodnym parkingiem. Mieszkanie w bloku dwupiętrowym położone jest na idealnym pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł63 m² 4 587,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie M-5 o powierzchni 63 m2 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Małopolskiej na 4 piętrze w nikim bloku. Mieszkanie do własnej aranżacji. Parametry mieszkania: - 4.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł55 m² 5 436,36 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 po kapitalnym remoncie- gotowe do zamieszkania od zaraz! Jastrzębie-Zdrój, ul. Harcerska Szukasz mieszkania do którego możesz wejść i od razu zamieszkać bez stresu i remontów? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł34 m² 6 235,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam ofertę mieszkania typu m-2 z komfortowym wydzieleniem przestrzeni na dzienną i nocną. W skład wchodzą dwa pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

193 000 zł34 m² 5 676,47 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-2 położonego na 6 pietrze w bloku przy ul.Wielkopolskiej. W skład wchodzi duży pokój przedzielony ścianką, wyodrębniona powierzchnia na.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł34 m² 32,35 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położone na III piętrze przy ul. Poznańskiej. Mieszkanie składa się z dużego pokoju, kuchni, łazienki, przedpokoju dużego balkonu oraz przynależnej komórki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł70 m² 4 214,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas Na sprzedaż M-6 w układzie 2/2 o powierzchni 70m2 usytuowane na V piętrze przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie przestronne z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

162 000 zł24 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości oferuje na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 24 m , położoną w Jastrzębiu-Zdroju, w spokojnej i zielonej dzielnicy Zdrój. Lokal znajduje się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł53,27 m² 4 411,49 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem położone na I piętrze w bloku przy ul. Kurpiowskiej. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni z oknem oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł78,98 m² 3 532,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tylko u nas! Na sprzedaż M-6 z balkonem o powierzchni 73,76m2 przy ulicy Pomorskiej znajdujące się na czwartym piętrze w niskim bloku. Mieszkanie w niespotykanym układzie,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij