dowolna

Mieszkania w bloku Jastrzębie-Zdrój - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

311 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

311 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

170 000 zł36 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: świerklany Powierzchnia: 36 m2 Piętro: 1 z 2 Parking: duży, ogólnodostępny Okolica: spokojna, widok na las Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m2, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Chrobrego,Jastrzębie-Zdrój

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! do wynajęcia gotowe do zamieszkania M3 najem okazjonalny odstępne 1300 zł + czynsz (ok. 970 zł) I media według zużycia! kaucja zabezpieczająca - 2000 zł Oferujemy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

1 700 zł56 m² 30,52 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie M-4 - ul. Turystyczna Wyłącznie u nas. Oferujemy mieszkanie M - 4, gotowe do zamieszkania. Lokal znajdujący się na trzecim piętrze wysokiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

175 000 zł37 m² 4 742,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***rezerwacja*** Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-2, położonego na wysokim parterze w niskiej zabudowie bloków w Dzielnicy Zdrój przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

239 000 zł47 m² 5 079,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Umeblowane mieszkanie M-3, parter, 47,05 m2, duży balkon, oś. Barbary w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 2 pokoje, powierzchnia 48,00 m2, układ nrd dwa nieprzejściowe pokojei, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Turystyczna

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

319 000 zł71 m² 4 524,18 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Rodzinne mieszkanie - 4 pokoje Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70,51 m , położone na 5 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

225 000 zł56 m² 4 039,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! 3 - pokoje w doskonałej lokalizacji Oferta z wyłącznością biura. Na sprzedaż przestronne mieszkanie typu M-4, o powierzchni użytkowaej 55,70 m , położone przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł56 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam n a sprzedaż nowoczesne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta o powierzchni prawie 56m2, po generalnym remoncie.- gotowe do zamieszkania od zaraz. Przestronny salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

345 000 zł52 m² 6 583,97 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecamy Państwu M4 z nową kuchnia w zabudowie oraz sprzętami na gwarancji. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,. W skład wchodzą: * salon * pokój dzienny * sypialnia * duży przedpokój *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

299 000 zł56 m² 5 368,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m2 przy ulicy Jasnej po remoncie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze i składa się z dużego salonu z otwartą kuchnią, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 200 zł37 m² 32,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Śląskiej , w samym centrum miasta. Lokal znajduje się na III piętrze niskiego bloku , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

310 000 zł56 m² 5 565,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M 4 po remoncie ul. Harcerska wolne od zaraz Oferujemy do sprzedaży po remoncie 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem o pow. 55,70 m2 w świetnej lokalizacji ul.Harcerskiej, na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

289 000 zł71 m² 4 092,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania typu M6, w układzie 3x1 o powierzchni 70,51 m , usytuowanego na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

194 000 zł56 m² 3 482,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko w naszym biurze! Okazja! M4 Turystyczna , duży balkon, winda, komórka! Mieszkanie 55,7 m2 za 194tys. Klatki schodowe pięknie odnowione! Polecamy Państwu jasne i przestronne M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krakowskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o powierzchni około 48 m , zlokalizowane na III piętrze niskiego bloku w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta z prawem wyłączności. Oferta wynajmu mieszkania położonego w ścisłym Centrum Miasta przy ul.Śląskiej. Bardzo ładne czyste i zadbane m-3, kompleksowo wyposażone, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Jastrzębie-Zdrój

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

349 000 zł78 m² 4 462,92 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Komfortowe M-6 - dzielnica Zdrój. Mieszkanie z wyłącznością naszego biura. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

225 000 zł56 m² 4 039,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 55,70m2 usytuowane na IX piętrze przy ul. Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie do odświeżenia. W skład mieszkania wchodzi: trzy nieprzechodnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

233 000 zł56 m² 4 183,12 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-4, położonego na dziewiątym piętrze w bloku przy ul.Wielkopolskiej. W skład wchodzą trzy nieprzejściowe pokoje, kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

239 000 zł56 m² 4 279,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 na sprzedaż, atrakcyjna cena centrum, niski blok Na sprzedaż mieszkanie M-4 o powierzchni 55,85 m 2 w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Jasnej. * nieruchomość w atrakcyjnej cenie, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

310 000 zł56 m² 5 565,53 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie ul. Harcerska - 55,7 m Cena 310 tyś Na sprzedaż przedstawiamy komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Lokal znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

259 000 zł56 m² 4 649,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie, 55,70 m , ul. Jasna Wyłącznie w naszym biurze oferujemy przestronne, ustawne mieszkanie na 1 piętrze w niskim, zadbanym bloku. Łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe M-5 na wynajem pierwsze piętro, niski blok centrum *** wynajęte *** Szukasz przestronnego mieszkania na wynajem w bardzo dobrej lokalizacji Jastrzębia-Zdroju? Zależy Ci na komforcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

264 000 zł57 m² 4 638,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Tylko u Nas Na sprzedaż M-5 o powierzchni 56,92 m2 usytuowane na III piętrze w niskim bloku przy ul. Pomorskiej w centrum miasta Jastrzębia-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurpiowska

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

157 000 zł36 m² 4 397,76 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M-2 na sprzedaż rozsądna cena, niski czynsz wygodne I umeblowane świetna lokalizacja *** rezerwacja *** Serdecznie zapraszam do zapoznania się z prezentowaną ofertą. Jest to propozycja idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Bogoczowiec,Jastrzębie-Zdrój

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. M3 o powierzchni 50m2, typ szwedzki, znajduje się na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

179 000 zł26 m² 6 884,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprawdź może właśnie takiego mieszkania szukasz! Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe po generalnym remoncie, położone na idealnym I piętrze przy ul. Pomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

185 000 zł34 m² 5 409,36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! nowa cena! wyremontowana kawalerka W centrum miasta wolna od zaraz oferta tylko W naszym biurze Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie typu m2 (34,20m2) , składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

220 000 zł41 m² 5 416,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie W centrum jastrzębia-zdroju Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyremontowane w nowoczesnym stylu 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,62 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińska

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

179 000 zł36 m² 5 014,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 II piętro niski blok Z balkonem oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem na II piętrze przy ul.Warmińskiej .Mieszkanie czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

275 000 zł51 m² 5 408,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 50,85 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na 8 piętrze 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

165 000 zł30 m² 5 581,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka po remoncie w centrum niski blok ul. Śląska Oferujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie po kapitalnym remoncie typu M 2 ( 29,56 m2) usytuowane na ulicy Śląskiej na II piętrze niskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przyjaźń,Jastrzębie-Zdrój

210 000 zł45 m² 4 671,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przytulne 3-pokojowe mieszkanie | 44,95 m | 2 piętro | Balkon | Blok po termomodernizacji Na sprzedaż oferujemy komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,95 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wielkopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 000 zł34 m² 28,99 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 34,5 m - centrum Jastrzębia-Zdroju, ul. Wielkopolska. Układ i wyposażenie mieszkania: kuchnia otwarta na salon (zabudowa + agd), pokój dzienny (ława kawowa, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jastrzębie-Zdrój

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

159 000 zł34 m² 4 622,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja! Na sprzedaż M-2 Jastrzębie-Zdrój ul. Śląska Wyłącznie w naszym biurze. Kawalerka o powierzchni 34,40 m2, usytuowana na VII piętrze. Na wyposażeniu mieszkania pozostają meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

379 999 zł56 m² 6 822,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż - wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Jasnej w Jastrzębiu-Zdroju Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 55 m , usytuowane na 3. piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

229 000 zł56 m² 4 111,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja 3-pokojowe mieszkanie - w atrakcyjnej lokalizacji Oferta na wyłączność. Na sprzedaż zadbane mieszkanie M-4 o powierzchni 55,70 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ruchu Oporu

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie M-4 w układzie szwedzkim o powierzchni 61 m2 przy ulicy Ruchu Oporu. Nieruchomość znajduje się na parterze i składa się z dużego salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł36 m² 4 313,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o pow. 35,93 m2 znajdujące się na os. Tysiąclecia w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie jest przygotowane do remontu, dodatkowo posiada przygotowany przez architekta gotowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

179 000 zł42 m² 4 228,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 42,33 m2 znajdujące się na idealnym 3 piętrze niskiego bloku przy ul. Śląskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

295 000 zł44 m² 6 773,82 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Marzysz o własnym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? To miejsce, w którym od razu poczujesz się jak w domu! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,55.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij