dowolna

Mieszkania z przystosowaniem dla niepełnosprawnych Jastrzębie-Zdrój

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

159 000 zł34 m² 4 611,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Sprzedam mieszkanie na ul. Opolskiej VI piętro, winda zatrzymuje się na piętrze. Przynależna komórka na tym samym piętrze, obok mieszkania. Mieszkanie jasne, ciepłe, okna plastikowe, wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

os. VI,Jastrzębie-Zdrój

220 000 zł54 m² 4 108,31 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Ogłoszenie prywatne sprzedaż bez pośredników. Dla klienta płacącego gotówką możliwość niewielkiej negocjacji ceny. Na sprzedaż widokowe dwupokojowe mieszkanie o pow. 53,55 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 300 zł72 m² 18,06 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wynajmę długoterminowo mieszkanie M6 cztery pokoje z komórką. Stan dobry do zamieszkania. Możliwość zostawienia mebli .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

205 000 zł56 m² 3 660,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz 3 pokojowego mieszkania bez nakładów finansowych? Zapoznaj się z tą ofertą! Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie przy ulicy Wrocławskiej. Lokal o łącznej powierzchni 56 m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaszubska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 000 zł41 m² 24,41 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja. Przedstawiamy Państwu ofertę najmu mieszkania 2-pokojowego o pow. 40,97 mk2, położonego na 2 piętrze wieżowca w centralnej i zielonej części miasta. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opis: na sprzedaż M-3 w układzie szwedzkim o powierzchni 53m2 usytuowane na 8-piętrze przy ul. Marusarzówny na oś.VI. Mieszkanie jest przestronne, jasne i słoneczne, z panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaszubska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

137 000 zł41 m² 3 343,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja. Przedstawiamy Państwu ofertę ładnie i funkcjonalnie zaaranżowanego 2- pokojowego mieszkania typu M3 o pow. 40,97 m2, położonego w centrum Jastrzębia przy ul. Kaszubskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

161 500 zł56 m² 2 899,46 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu po generalnym remoncie, ciekawie wykończone mieszkanie typu M4 o pow. 55,70 m2 z przynależną komórką na tym samym piętrze. Lokal składa się z dużego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

69 900 zł34 m² 2 084,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! M-2 kaszubska oferta na wyłączność Na sprzedaż kawalerka o pow. 33,53m 2 usytuowana na X piętrze w Jastrzębiu-Zdroju przy ulicy Kaszubskiej. Mieszkanie kwalifikuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

117 000 zł56 m² 2 101,29 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 ul.Opolska, piętro 2 Prezentujemy Państwu mieszkanie na ul. Opolskiej, usytuowane na 2 piętrze w wieżowcu, typu M-4 nrd. Blok zlokalizowany jest w centralnym miejscu osiedla - dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

77 000 zł34 m² 2 264,71 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie przystosowane dla niepełnosprawnych Polecamy mieszkanie M-2 usytuowane na trzecim piętrze przy ulicy Turystycznej. Mieszkanie składa się z przedpokoju, jednego dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Katowicka

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

104 000 zł37 m² 2 810,81 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanko piętro 9/10 z bardzo dużym balkonem /strona zachód/ Po remoncie kapitalnym: położono panele, glazurę, terakotę /odcienie beżu i brązu/, na ścianach tynk strukturalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

130 000 zł58 m² 2 258,51 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu M-4 usytuowanego na siódmym piętrze w bloku przy ul.Turystycznej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej ok.57,00m2 z przynależną komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam wyremontowane dwupokojowe mieszkanie na 6 piętrze w dwuklatkowym bloku na ulicy Turystycznej w Jastrzębiu-Zdroju. W cenie pozostaje wyposażenie, sprzęt agd, rtv tj. TV Samsung led.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

50 m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam M-4 w Zdroju (za skarbówką) po remoncie-gładzie, panele, łazienka w kaflach, kuchnia na wymiar, sprzęt agd. Nowe instalacje, okna, parapety, drzwi. Szafa Komandor. Wysoki parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

128 000 zł54 m² 2 370 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***nowa niższa cena***proponujemy Państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 54 m2. W pokojach : na podłodze - panele, na ścianach - tapety. Kuchnia w zabudowie z oknem : na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

155 000 zł60 m² 2 573 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie usytuowane na IV piętrze o powierzchni 60,22m2 które posiada wiele atutów : kuchnię z oknem, pokoje nieprzejściowe,łazienka osobno z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Opolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

185 000 zł71 m² 2 605,63 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71m (3x1) usytuowane na 7 piętrze w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Opolskiej. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

220 000 zł57 m² 3 886,93 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasickiego

Przyjaźń,Jastrzębie-Zdrój

116 000 zł49 m² 2 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Okazja! Sprzedam mieszkanie M-4, 48m2, parter, os.Przyjaźń, ul.Krasickiego, kuchnia z oknem, kafelki-łazienka, nowe okna, kaloryfery, piec gazowy, internet. Cena 116 tys, garaż na osiedlu 18 tys. do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kurpiowska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

87 000 zł33 m² 2 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Sprzedam M-2 na ulicy Kurpiowskiej bez pośredników. Mieszkanie wyremontowane nie wymagające wkładu finansowego. Okna pcv, kuchnia z oknem, nowa kuchenka gazowo-elektryczna, nowe meble kuchenne, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska