dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

83 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

83 ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

165 000 zł36 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Śląska, jastrzębie-Zdrój | 36 m | 3 piętro Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

249 000 zł51 m² 4 855,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ustawnego, słonecznego mieszkania położonego na spokojnym, zielonym osiedlu (VI). Lokal znajduje się na 4 piętrze w niskim, zadbanym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia M3 W zdroju najem okazjonalny Oferta dostępna tylko w naszym biurze! odstępne 1100 zł + czynsz (ok. 700 zł) I media według zużycia! kaucja zabezpieczająca - 1500 zł Biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 500 zł35 m² 43,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pięknie wyremontowane mieszkanie M-3 znajdujące się przy ul. Śląskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 34,79 m2 usytuowane jest na 2 piętrze niskiego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

219 000 zł47 m² 4 654,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze w niskim bloku przy ul. Małopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne , duże M3 z balkonem na Marusarzówny Na sprzedaż przestronne i jasne M-3 o powierzchni 50 m2 , znajdujące się na 1 piętrze w bloku z windą, przy ul. Marusarzówny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wielkopolska

Gwarków,Jastrzębie-Zdrój

199 500 zł49 m² 4 078,09 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Idealna propozycja dla osób, które szukają wygodnego mieszkania z balkonem, windą i świetnym układem pomieszczeń w zielonej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Chrobrego,Jastrzębie-Zdrój

289 000 zł50 m² 5 780 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas. Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3 położonego na idealnym pierwszym piętrze przy ul.Marusarzówny. Powierzchnia użytkowa 50m2, w skład wchodzą dwa nieprzejściowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kusocińskiego

Chrobrego,Jastrzębie-Zdrój

219 000 zł51 m² 4 270,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne 51 m , ul. Kusocińskiego Na sprzedaż ustawne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 51,28 m , położone na 3. piętrze w niskim, zadbanym bloku przy ul. Kusocińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 700 zł37 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny mieszkanie po kompleksowym remoncie| standard premium | widok na panoramę miasta Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od pierwszego kroku czujesz, że to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

190 000 zł46 m² 4 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 1. piętrze w budynku zarządzanym przez wspólnotę Jastrzębie Zdrój, os, przyjaźń, ul. Wyspiańskiego 17 Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

209 000 zł43 m² 4 860,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 43m2 usytuowane na 3 piętrze przy ulicy Kaszubskiej. W skład mieszkania wchodzi: salon, pokój, kuchnia z oknem, przedpokój, łazienka, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kusocińskiego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

279 000 zł52 m² 5 365,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję przestronne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na parterze w niskim, 4-piętrowym bloku na jednym z najbardziej atrakcyjnych osiedli Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

209 000 zł36 m² 5 870,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Super oferta - M-3 do wprowadzenia Wyłącznie w naszym biurze! Rewelacyjna oferta dwupokojowego mieszkania, położonego przy ulicy Szarych Szeregów o powierzchni użytkowej 35,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Do wynajęcia mieszkanie - 2 pokoje z dużym balkonem Wyłącznie w naszym biurze. Do wynajęcia czyste i zadbane mieszkanie 34m2 składające się z dwóch pokoi oraz dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w naszym biurze mieszkanie typu M-2, położone na drugim piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku w spokojnej części Jastrzębia-Zdroju przy ul. Andersa. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

199 000 zł34 m² 6 347,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż zadbane mieszkanie 34 m2 w Jastrzębiu-Zdroju, gotowe do wprowadzenia - wystarczy wnieść meble! Lokal składa się z 2 ustawnych pokoi, kuchni i łazienki. Atutem jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

232 000 zł34 m² 6 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - ul. Zielona Wyłącznie w ofercie naszego biura. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na parterze budynku przy ul. Zielonej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Chrobrego,Jastrzębie-Zdrój

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! do wynajęcia gotowe do zamieszkania M3 najem okazjonalny odstępne 1300 zł + czynsz (ok. 970 zł) I media według zużycia! kaucja zabezpieczająca - 2000 zł Oferujemy Państwu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Barbary,Jastrzębie-Zdrój

239 000 zł47 m² 5 079,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Umeblowane mieszkanie M-3, parter, 47,05 m2, duży balkon, oś. Barbary w Jastrzębiu-Zdroju atrakcyjna lokalizacja, 2 pokoje, powierzchnia 48,00 m2, układ nrd dwa nieprzejściowe pokojei, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 200 zł37 m² 32,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Śląskiej , w samym centrum miasta. Lokal znajduje się na III piętrze niskiego bloku , co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krakowskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o powierzchni około 48 m , zlokalizowane na III piętrze niskiego bloku w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śląska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta z prawem wyłączności. Oferta wynajmu mieszkania położonego w ścisłym Centrum Miasta przy ul.Śląskiej. Bardzo ładne czyste i zadbane m-3, kompleksowo wyposażone, czeka na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

145 000 zł36 m² 4 035,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,93 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z 1980 roku, na cenionym osiedlu Tysiąclecie w Jastrzębiu-Zdroju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Bogoczowiec,Jastrzębie-Zdrój

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie składa się z dwóch dużych pokoi, kuchni z oknem, łazienki, przedpokoju, balkonu oraz piwnicy. M3 o powierzchni 50m2, typ szwedzki, znajduje się na drugim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

220 000 zł41 m² 5 416,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Nowoczesne mieszkanie W centrum jastrzębia-zdroju Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyremontowane w nowoczesnym stylu 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,62 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińska

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

179 000 zł36 m² 5 014,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 II piętro niski blok Z balkonem oferta dostępna tylko W naszym biurze Oferujemy do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe z balkonem na II piętrze przy ul.Warmińskiej .Mieszkanie czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

155 000 zł36 m² 4 313,94 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o pow. 35,93 m2 znajdujące się na os. Tysiąclecia w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie jest przygotowane do remontu, dodatkowo posiada przygotowany przez architekta gotowy projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Pionierów,Jastrzębie-Zdrój

139 990 zł33 m² 4 265,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem idealne pod remont lub inwestycję Lokalizacja: niskie, czteropiętrowe osiedle Piętro: 4. w niskim bloku Układ: 2 ustawne pokoje + kuchnia z oknem Balkon:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

214 000 zł49 m² 4 367,35 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na widokowym dziewiątym piętrze w bloku przy ul.Opolskiej. W skład wchodzą dwa przejściowe pokoje, kuchnia, łazienka i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miarki

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

179 000 zł38 m² 4 710,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 W zdroju Oferta dostępna tylko w naszym biurze! wolne od zaraz! Do sprzedaży mieszkanie M-3 o pow. 38 M2 usytuowane na IV piętrze w niskim bloku na ulicy Karola Miarki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle 1000-lecia

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

149 000 zł49 m² 3 040,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3, położonego na drugim piętrze w niskim bloku przy na ulicy 1000-lecia. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przestronnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

900 zł38 m² 23,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane mieszkanie do wynajęcia Tylko u nas Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 38 m , znajdujące się na drugim piętrze. Mieszkanie po remoncie, z wymienionymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Jastrzębie-Zdrój

Arki Bożka,Jastrzębie-Zdrój

1 300 zł34 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność biura Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 34 m , znajdujące się na parterze dziesięciopiętrowego bloku. Mieszkanie jest czyste, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Złote Łany,Jastrzębie-Zdrój

199 575 zł38 m² 5 251,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 38m2 usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku przy ul. Wiejskiej w Jastrzębiu-Zdroju. W skład mieszkania wchodzi: dwa nieprzechodnie pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Przyjaźń,Jastrzębie-Zdrój

170 000 zł36 m² 4 773,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie(35,61 m2) z przestronną kuchnią w cichej i spokojnej okolicy! Mieszkanie w bloku przy ulicy Wyspiańskiego to duży atut, ponieważ znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży mieszkania typu m-3 położonego na czwartym piętrze przy ul.Wiejskiej. W skład wchodzą dwa nieprzejściowe pokoje, kuchnia z oknem, łazienka, do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiejska

Złote Łany,Jastrzębie-Zdrój

135 000 zł38 m² 3 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Nieruchomości Prestige. Mieszkanie 2-pokojowe Jastrzębie-Zdrój, ul. Wiejska, os. Złote Łany! Przedstawiamy na sprzedaż ustawne mieszkanie o pow. 38.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

229 000 zł44 m² 5 204,55 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Rezerwacja podpisana umowa przedwstępna Na sprzedaż mieszkanie typu M3 o powierzchni 44 m , znajdujące się w spokojnej dzielnicy Zdrój w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Szarych Szeregów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malchera

Zofiówka,Jastrzębie-Zdrój

250 000 zł49 m² 5 092,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przestronne, słoneczne mieszkanie po remoncie 49 m2 - Jastrzębie-Zdrój, ul. Malchera Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 49 m2, położone na 4. piętrze.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij