dowolna

Działki z dojazdem asfaltowym na sprzedaż i w dzierżawę Jastrzębie-Zdrój

33 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

33 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Goździków

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 377 zł1 103 m² 159 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Partner Plus Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjne działki budowlane, usytuowane w Jastrzębiu- zdroju przy ul. Goździków. To rewelacyjne miejsce w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Goździków

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

175 377 zł1 103 m² 159 zł/m²

 

 

 

Bzie Dolne,Jastrzębie-Zdrój

140 000 zł1 616 m² 86,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w Jastrzębiu-Zdroju, obręb Bzie Dolne o powierzchni 1616m2. Parcele o regularnych wymiarach -> szerokość od frontu 58,5 położona na suchym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

160 000 zł25 250 m² 6,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duży obszar lasu idealny dla stolarza lub tartaku *spokojna okolica *zalesiona *drzewo buk, modrzew, dąb itd. Witam Państwa, do sprzedaży działka leśna objęta studium planu zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Jastrzębie Górne

Jastrzębie Górne,Jastrzębie-Zdrój

138 000 zł931 m² 148,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlano-usługową usytuowaną w Jastrzębiu Zdroju, obręb Jastrzębie Górne o pow. 931m2. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 19,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 094 000 zł7 295 m² 149,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna na terenach przemysłowo-usługowych, idealna dla firm usługowych! Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum z dobrym dojazdem Działka usługowa (u).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

750 000 zł4 575 m² 163,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłączność! oferta dla inwestora! dom weselny Działka Inwestycyjno -budowlana z gotowym projektem Domu Weselnego oraz wszystkimi aktualnymi pozwoleniami na budowę inwestycji. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Centrum

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

84 000 zł900 m² 93,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w centrum miasta. Działka o powierzchni około 900 mkw w kształcie prostokąta. Wszystkie media w granicy działki. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Centrum

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

118 000 zł1 300 m² 90,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w centrum miasta. Działka o powierzchni około 1300 mkw w kształcie prostokąta. Wszystkie media w granicy działki. Dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Grzybowa

Bzie Dolne,Jastrzębie-Zdrój

73 000 zł998 m² 73,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną, płaską w kształcie prostokąta w Jastrzębiu - Zdroju przy ulicy Grzybowej (bzie-Dolne) o pow. 998 m2. Media: prąd - na działce;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

88 000 zł1 068 m² 82,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Posiadamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1068m2 na płaskim terenie w kształcie trapeza. Media typu : woda- w działce, prąd-w granicy, kanalizacja-szambo, dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

47 000 zł606 m² 77,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 606m2 w Jastrzębiu-Zdroju niedaleko Urzędu Miasta. Media typu : prąd, gaz , woda w granicy, kanalizacja-miejska zaplanowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

82 000 zł1 420 m² 57,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana super oferta! mamy przyjemność zaprezentować państwu działkę budowlaną O powierzchni 1420m 2 zlokalizowaną na obrzeżach jastrzębia, działka W kształcie prostokąta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Ruptawa

Ruptawa,Jastrzębie-Zdrój

89 000 zł1 477 m² 60,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Jastrzębie Zdrój Powierzchnia 1477m 2 super oferta! Przedstawiamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1477m 2 zlokalizowaną w Jastrzębiu.Wszystkie media w granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Torowa

Ruptawa,Jastrzębie-Zdrój

70 000 zł1 477 m² 47,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy Państwu do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1477m2 na płaskim terenie, częściowo ogrodzoną w kształcie prostokąta(około 29x49). Dojazd drogą asfaltową, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

700 zł700 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do wynajęcia działkę budowlano-usługową na prowadzenie dowolnej działalności w pierwszej lini zabudowy o powierzchni około 700m2. Dojazd drogą asfaltową, prąd na działce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

80 000 zł1 100 m² 72,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

W sprzedaży działka budowlano-usługowa o powierzchni 1100 m2 położona na płaskim terenie w kształcie prostokąta. W granicy znajduje się woda,gaz, instalacja elektryczna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

80 000 zł2 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Posiadamy do sprzedaży działkę rolno-budowlaną o powierzchni 2000m2 (ponad 1000 m2 część budowlana) usytuowaną blisko centrum na płaskim terenie. Media typu : gaz-z butli, prąd, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. 11 Listopada

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

100 000 zł850 m² 117,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Posiadamy do sprzedaży działkę budowlano-usługową o powierzchni około 700 m2 - 850m2 do wydzielenia wedle potrzeby. Dojazd drogą asfaltową, media typu: woda, prąd i kanalizacja-w działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Torowa

Ruptawa,Jastrzębie-Zdrój

75 000 zł7 000 m² 10,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wstrzymane. Posiadamy do sprzedaży działkę budowlano-rolną o powierzchni 7007m2 z czego około 1000m2 stanowi działkę budowlaną. W cenę działki wliczony jest projekt domu. Dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Jastrzębie Górne

Jastrzębie Górne,Jastrzębie-Zdrój

180 000 zł2 065 m² 87,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka produkcyjno usługowa Jastrzębie Zdrój Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa, niezabudowana, położona w Jastrzębiu- zdrój, składająca się z 2 sąsiadujących ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

100 000 zł1 410 m² 70,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Gorąco polecamy! Do sprzedaży działka budowlana położona na trasie Jastrzębia-Żor o pow. 1410 m2, na płaskim terenie. Działka jest w kształcie prostokąta. Instalacja elektryczna-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Borynia

Borynia,Jastrzębie-Zdrój

44 000 zł757 m² 58,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Idealne miejsce na wymarzony dom! mamy przyjemność zaprezentować państwu działkę budowlaną O powierzchni 757m 2 zlokalizowana W jastrzębiu dzielnica borynia. Działka jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kołłątaja

Ruptawa,Jastrzębie-Zdrój

95 000 zł1 654 m² 57,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona w malowniczej okolicy Ruptawy pod lasem o powierzchni 1667 m2. Działka na lekko pochyłym terenie w kształcie prostokąta. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Młyńska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł847 m² 159,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Posiadamy do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 847 w kształcie trapezu. Dojazd drogą asfaltową, otoczenie-zabudowa jednorodzinna, działka ogrodzona, obsadzona tujami oraz klonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Szeroka

Szeroka,Jastrzębie-Zdrój

300 000 zł3 000 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Proponujemy Państwu działkę produkcyjno-usługową o powierzchni 3000m2. Działka z przeznaczeniem na : hale, stacje paliw, handel hurtowy, garaże , wiaty itp. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

98 000 zł500 m² 196 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 500 m2 z piętrowym budynkiem mieszkalnym na równym płaskim terenie. Media typ : prąd, siła, woda-własne ujęcie, gaz-w działce, dojazd drogą asfaltową oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

1 200 000 zł5 000 m² 240 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży teren usytuowany bezpośrednio przy głównej ulicy miasta Jastrzębie-Zdrój o powierzchni 5000m 2. Teren położony bezpośrednio przy stacji paliw. W pobliżu znajduje się osiedle.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij