dowolna

Domy Jastrzębie-Zdrój – Oferty sprzedaży i najmu domów na Śląsku

67 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

67 ogłoszeń

Dom bliźniak

Szotkowice,Jastrzębie-Zdrój

729 000 zł127,01 m² 5 739,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Nowa niższa cena atrakcyjna oferta! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju w sołectwie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł176 m² 3 573,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom z dużą działką pod działalność! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny położony w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Szeroka (na trasie Jastrzębie-Żory) posadowiony na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł141,50 m² 4 233,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 358 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 60-tych o powierzchni użytkowej 141,5 m2 położony w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Traugutta. Nieruchomość położona na płaskiej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Szotkowice,Jastrzębie-Zdrój

860 000 zł110 m² 7 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 003 m²

*** nowa niższa cena *** Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, położonego w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Szotkowickiej w sołectwie Szotkowice. Budynek mieszkalny:.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:315 m²

Nowa inwestycja - osiedle widokowe Zabudowa szeregowa | Jastrzębie-Zdrój | ul. Zachodnia Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w ramach kameralnej inwestycji Osiedle Widokowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:320 m²

Przedstawiamy Państwu kolejny etap budowy domu w zabudowie bliźniaczej i zapraszamy do rezerwacji! Dostępne segmenty: - segment nr 3, który powstanie na działce o powierzchni ok. 320m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 145 m²

Opis Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego, w pełni wyremontowanego domu jednorodzinnego o powierzchni 150m2, usytuowanego na dużej działce.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Oferta sprzedaży dwunastu domów w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, w spokojnej lokalizacji, z bliskim dostępem do ścisłego Centrum Miasta. Działka każdego z budynku.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł220 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Tylko U nas! atrakcyjna oferta W świetnej cenie! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w dzielnicy Jastrzębie Górne. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł271,65 m² 1 951,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 865 m²

Wyjątkowa nieruchomość Z dużą działką | 2 budynki | fotowoltaika | borynia - jastrzębie-zdrój Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w spokojnej, zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł126 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej doprowadzony do stanu deweloperskiego położony w Jastrzębiu-Zdroju na płaskiej działce o pow. ok 500 m2. Budynek wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł210 m² 3 804,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Oferta z prawem wyłączności. Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego na obrzeżach miasta, w Sołectwie Borynia z dogodnym dostępem do ścisłego Centrum Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż dwanaście domów w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej, w spokojnej lokalizacji, z bliskim dostępem do ścisłego Centrum Miasta (2,5km). Działka każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł150 m² 4 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowoczesne segmenty z garażem widokowa lokalizacja | Jastrzębie-Zdrój Ruptawa Kupujący zwolniony z podatku pcc (2%) Polecamy Państwu nowo wybudowaną, przestronną zabudowie szeregową,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł95,30 m² 7 135,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 467 m²

Na sprzedaż urokliwy dom wolnostojący do wprowadzenia o powierzchni 95,30m2 , położony w Jastrzębiu-Zdroju w dzielnicy Zdrój. Rozkład pomieszczeń : Parter (zamieszkały): salon,.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł106 m² 7 641,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Na sprzedaż piętrowy dom jednorodzinny blisko centrum miasta Jastrzębie-Zdrój o powierzchni użytkowej 106,27m2, w zaawansowanym stanie deweloperskim, oddany do użytkowania w 2025r.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

1 519 000 zł245,70 m² 6 182,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:944 m²

Dom, jastrzębie-Zdrój, 199,40 m2 pow. użytkowej, do zamieszkania + garaż dwa stanowiska, wolnostojący. Działka o powierzchni 944 m2. 5 sypialni, duży salon + duża jadalnia, 2 łazienki, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Bzie Górne,Jastrzębie-Zdrój

910 000 zł300 m² 3 033,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 384 m²

Tylko u Nas Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 300m2 z 2005 roku , dwukondygnacyjny częściowo podpiwniczony położony w spokojnej okolicy przy ul. Gospodarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł313,46 m² 2 839,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Dom W stanie surowym zamkniętym Z garażem - idealna baza pod twoje wymarzone wnętrze! Na sprzedaż przestronny, funkcjonalnie zaprojektowany dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł130 m² 6 069,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 130m2 położony blisko centrum Jastrzębia-Zdroju dzielnica Ruptawa. Dom posadowiony na ładnie zagospodarowanej, płaskiej i ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł290 m² 3 793,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Tylko U nas! atrakcyjna oferta W świetnej cenie! Jeśli szukasz domu i ważna jest dla Ciebie dobra lokalizacja to serdecznie zapraszamy na prezentację, bo to prawdopodobnie dom.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł225 m² 2 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący mieszkalno-usługowy z lat 70-tych na Osiedlu Tuwima, położony od strony Ronda W. Sikorskiego, u zbiegu ulic Cieszyńskiej, 11. Listopada, al. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł360 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Dom położony w willowej dzielnicy domów jednorodzinnych w Zdroju z łatwym dostępem do centrum miasta. Budynek oddany do użytku w 1980roku, rozbudowany w 1998r, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż dwupiętrowy dom wybudowany w 90 latach, z cegły, ocieplony styropianem 15cm. Dach pokryty blachodachówką, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł389,40 m² 3 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:761 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w bardzo oryginalnej bryle z 2005 roku. Budynek mieszkalny jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 300,52m2. Dom wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Moszczenica,Jastrzębie-Zdrój

359 900 zł181,53 m² 1 982,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 809 m²

Rezerwacja-rezerwacja-rezerwacja Dom z potencjałem, nawet dla dwóch rodzin. Jastrzębie-Zdrój, dzielnica Moszczenica. Powierzchnia całkowita działki to 1809 m2 (w obecnym mpzp część budowlana ok.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł96 m² 7 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 467 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam bezpośrednio Dom z dużą działką 35 arów, pięknym ogrodem i stodołą Jastrzębie-Zdrój, kasztanowa Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wodzisławska

Jastrzębie Dolne,Jastrzębie-Zdrój

333 000 zł170 m² 1 958,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Dom w cenie mieszkania! Jastrzębie-Zdrój, ul. Wodzisławska Oferta sprzedaży domu jednorodzinnego z możliwością aranżacji dwóch niezależnych mieszkań. Rezerwacja Zapraszamy Państwa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Korfantego

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

749 000 zł130 m² 5 770,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 578 m²

Jastrzębie-zdrój ul. Wojciecha Korfantego rezerwacja! Na sprzedaż wyjątkowy dom, który łączy wygodę codziennego życia z przestrzenią do odpoczynku w otoczeniu zieleni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Spokojna

Bzie,Jastrzębie-Zdrój

349 800 zł170 m² 2 057,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 530 m²

Dom w Jastrzębiu-Zdroju ul. Spokojna - cisza, prywatność i ogromny potencjał Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 170 m , usytuowany na dużej, płaskiej działce 3530 m . Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jastrzębie-Zdrój

Ruptawa,Jastrzębie-Zdrój

998 000 zł303 m² 3 297,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

Wolnostojący dom W jastrzębiu-zdroju/ ruptawa Oferujemy Państwu do sprzedaży dom wolnostojący z 2010 r. o powierzchni użytkowej 213,07 m2 położony na zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Jastrzębie-Zdrój

Borynia,Jastrzębie-Zdrój

1 600 zł49 m² 32,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia parterowy dom położony w Jastrzębiu Zdroju (borynia) składający się z wiatrołapu, kuchni, pokoju dziennego, sypialni oraz dużej łazienki o powierzchni około 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rolnicza

Bzie Zameckie,Jastrzębie-Zdrój

625 000 zł93 m² 6 695,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:575 m²

Oferta bezpośrednio od dewelopera- bez prowizji, bez podatku pcc. Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom parterowy na kameralnym osiedlu Zielone Zameckie w malowniczej dzielnicy Bzie Zameckie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ruptawa,Jastrzębie-Zdrój

630 000 zł126 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowego domu w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 126m 2. Działka o powierzchni 500m 2. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Sportowa

Bzie,Jastrzębie-Zdrój

922 000 zł140 m² 6 585,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:703 m²

Oferta na wyłączność dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , położony w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stawowa

Bzie,Jastrzębie-Zdrój

1 500 000 zł1 021 m² 1 469,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 363 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5363 m2 , składająca się z działek o numerach 1820/107 i 1819/107 zabudowanych budynkiem mieszkaniowo - usługowym o powierzchni.