Mieszkanie, ul. Turystyczna

Turystyczna, Jastrzębie-Zdrój, śląskie

  • 318 000 zł
  • 70,51 m²
  • 4 510 zł/m²

Zdjęcie

Mirosław Bogusz

Skontaktuj się

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Turystyczna, Jastrzębie-Zdrój, śląskie

zaktualizowane:
14 maja 2026

318 000 zł

70,51 m²

4 510 zł/m²

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Zaktualizowane: 14 maja 2026

318 000 zł 70,51 m² 4 510 zł/m²

Piętro:
5/10
Liczba pokoi:
4
Rok budowy:
-
Miejsce parkingowe:
-
Stan mieszkania:
do odświeżenia

Piętro:

5/10

Liczba pokoi:

4

Rok budowy:

-

Miejsce parkingowe:

-

Stan mieszkania:

do odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

  • Charakterystyka mieszkania: 70,51 m², 4 pokoje; stan: do odświeżenia
  •   okna: plastikowe
  • Budynek: blok mieszkalny
  •   winda
  • Rozkład mieszkania: piętro 5/10
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego

Lokalizacja

Opis nieruchomości

M6 UKŁAD 3/1
UL. TURYSTYCZNA

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ BIURA

Oferujemy na sprzedaż M-6 w układzie 3/1 o powierzchni 70,51m2 usytuowane
na V piętrze dwuklatkowego bloku przy ul. Turystycznej .

W skład mieszkania wchodzi: cztery pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka
z WC, komórka ( zaadoptowana na pralnię ) i przynależna komórka na VI piętrze. Łazienka w glazurze z wanną. Kuchnia otwarta na salon. W salonie zamontowana klimatyzacja. (...)

Agent

Mirosław Bogusz

601 976...

601 976 218

32 471 24 70

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Mirosław Bogusz

601 976...

601 976 218

32 471 24 70

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości