Mieszkanie, ul. Katowicka
Katowicka, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
- 207 000 zł
- 34 m²
- 6 088,24 zł/m²
Izabela Chudecka
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Katowicka
Katowicka, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
zaktualizowane:
11 maja 2026
Mieszkanie, ul. Katowicka
Zaktualizowane: 11 maja 2026
207 000 zł 34 m² 6 088,24 zł/m²
6/10
2
-
-
do odświeżenia
Zobacz na mapie
Piętro:
6/10Liczba pokoi:
2Rok budowy:
-Miejsce parkingowe:
-Stan mieszkania:
do odświeżeniaSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 207 000 zł (6 088,24 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: natychmiast
- Forma własności: spółdzielcze własnościowe
- Charakterystyka mieszkania: 34 m², 2 pokoje, 1 łazienka; stan: do odświeżenia
- instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
- Budynek: blok mieszkalny
- technika budowy: wielka płyta
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 6/10, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 570 zł
- Wyposażenie: pralka
- Kuchnia: aneks kuchenny, w zabudowie
- Łazienka: prysznic
- Miejsce parkingowe: brak przynależnego miejsca parkingowego
- Źródło: biuro nieruchomości: DOM-IN Nieruchomości, zaktualizowane: 11.05.2026
- numer ogłoszenia: DON-MS-2664
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Katowicka, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
Opis nieruchomości
Tylko u Nas.
Na sprzedaż mieszkanie w Jastrzębia przy ulicy Katowickiej z balkonem oraz klimatyzacją.
Mieszkanie zostało zaaranżowane na 2 pokojowe.
Blok po termomodernizacji, piętro 6 w bloku 10-ro piętrowym.
Niskie opłaty czynszowe- idealne pod inwestycje na wynajem. (...)