Serce 0 Ulubione

Mieszkania Jastrzębie-Zdrój osiedle VI

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia w okolicy

264 000 zł49 m² 5 387,76 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3 , położonego na wysokim parterze w bloku przy ul.Marusarzówny. W skład wchodzą dwa nieprzejściowe pokoje, przestronna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł55,70 m² 4 667,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 przy ul. Małopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju. Mieszkanie o pow. 55,7 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku. Lokal składa się z trzech nieprzechodnich pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,40 m² 5 938,63 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj od razu. Bez kompromisów. Bez remontów. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których chce się wrócić. To wnętrze zostało zaprojektowane dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł26 m² 44,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu ofertę najmu mieszkania typu M-2 o pow. 26m2 w centrum miasta Jastrzębie-Zdrój. Lokal mieszkalny znajduje się na 4 piętrze, przynależy do niego piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł34,50 m² 5 072,46 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

M 2 ul. Śląska do zamieszkania oferta na wyłączność biura Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M-2 /34,50 m2/ na ul.Śląskiej, IX piętro - Klatka schodowa wyposażona w dwie windy zatrzymujące.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł70,51 m² 3 956,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania typu M6, w układzie 3x1 o powierzchni 70,51 m , usytuowanego na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Fantastyczna czteropokojowa oferta jedyna taka na rynku. Przedstawiam mieszkanie typu m-6 w układzie 3x1 z nieprzejściowymi pokojami. Położone jest na 8 piętrze w bloku przy ul.Miodowej.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł46,81 m² 5 319,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwu pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie położona na drugim piętrze w niskim bloku obok Parku Zdrojowego. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu, sypialni, dużej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł55,70 m² 6 624,78 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, nowoczesne wnętrze, spójny styl i dobre wyczucie detalu taką ofertę mieszkania typu m-4 proponujemy przy ul.Turystycznej. W skład wchodzi przestronny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł21,90 m² 5 936,07 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Kawalerka W doskonałej lokalizacji Oferujemy na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 21,9m 2 zlokalizowaną na 6 piętrze wysokiego bloku w centrum Jastrzębia-Zdroju. Lokal składa się.