dowolna

Mieszkania Jastrzębie-Zdrój Centrum

73 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

73 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

155 000 zł60 m² 2 583,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

nowe plastikowe okna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

120 450 zł55 m² 2 190 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

m-4 zadbane , do zamieszkania bez koniecznosci remontu, balkon odnowiony, na podlogach panele, nowe okna, lazienka w kafelkach

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

141 000 zł53 m² 2 660,38 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Taniej już nie będzie Sprzedam piękne mieszkanie z bardzo ładnym widokiem. Trzy pokoje, kuchnia, łazienka, komórka i bardzo duży balkon. W pokojach panele. W łazience, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

160 000 zł63 m² 2 539,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie o bardzo dobrej lokalizacji, samo centrum, dostęp do wszystkich usług. Cztery pokoje, dziesiąte piętro, ładna łazienka, nowe okna i drzwi. Kuchnia otwarta, można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

155 000 zł70 m² 2 214,29 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M-5 typ nrd-owski w Jastrzębiu Zdroju w 10 piętrowym bloku na 5 piętrze. Nowa winda, klatka schodowa odnowiona w 2006 o powierzchni 70m2. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamienię na podobne w Wyszkowie lub pobliżu. Mieszkanie własnościowe z gruntem M2 pokój 6x3,8 + kuchnia z witryną+ łazienka+duży korytarz + balkon 6x1,2 nie wliczany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

161 000 zł70 m² 2 300 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe typ nrd o pow.70,2 m z kuchnią i łazienką ,w całym mieszkaniu wymieniono na nowe okna plastikowe , wymienione drzwi wejściowe i do pokoi i do łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zielona

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

150 000 zł70 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

mieszkanie do remontu podział 2/2 sprzedam bez pośredników ul zielona jastrzębie zdrój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO sprzedania - Atrakcyjne M-3 (dwa pokoje) w centrum miasta, na ul.Zielonej, bez pośredników, 3 piętro, 50 m, po remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Nowe: kafelki, panele, tynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

165 000 zł56 m² 2 946,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne M4 (3pokoje) pow. 56m2 na 1 pietrze z balkonem, ul.Turystyczna. Mieszkanie jest po generalnym remoncie w bardzo wysokim standardzie, gustownie wykonczone: nowe meble ,wyposazenie: agd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 z balkonem na ul.Harcerskiej, 3p, blok wysoki, pow.48,92 typ NRD. Mieszkanie dwupokojowe, pokoje przejściowe. Okna pcv, na podłogach wykładzina i kafle. Łazienka częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turystyczna

Centrum,Jastrzębie-Zdrój

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy Państwu mieszkanie z balkonem, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki , przedpokoju, znajdujące się na trzecim piętrze z windą zatrzymującą się na tym.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij