Działka budowlana Jastrzębie-Zdrój
Szeroka, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
- 120 000 zł
- 1 557 m²
- 77,07 zł/m²
Weronika Januszk...
Skontaktuj się
Działka budowlana Jastrzębie-Zdrój
Szeroka, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
zaktualizowane:
22 maja 2026
Działka budowlana Jastrzębie-Zdrój
Zaktualizowane: 22 maja 2026
120 000 zł 1 557 m² 77,07 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 120 000 zł (77,07 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 557 m²
- dojazd drogą utwardzoną
- określone warunki zabudowy
- Media: woda w drodze
- Źródło: biuro nieruchomości: Warto Nieruchomości, zaktualizowane: 22.05.2026
- numer ogłoszenia: 1/19324/OGS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Szeroka, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
Opis nieruchomości
To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca na budowę wymarzonego domu, jak i dla inwestorów lokujących kapitał w nieruchomościach gruntowych. Dzięki zróżnicowanej specyfice parceli, każdy klient znajdzie tu przestrzeń dopasowaną do swoich potrzeb.
NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego (MPZP): Teren oznaczony symbolem 35MN przeznaczenie pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. (...)
660 835...
660 835 093