Działka budowlana

Moszczenica, Jastrzębie-Zdrój, śląskie

  • 155 000 zł
  • 1 100 m²
  • 140,91 zł/m²

Zdjęcie

Jakub Cyganik

Skontaktuj się

Działka budowlana

Moszczenica, Jastrzębie-Zdrój, śląskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

155 000 zł

1 100 m²

140,91 zł/m²

Działka budowlana

Zaktualizowane: 7 maja 2026

155 000 zł 1 100 m² 140,91 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 155 000 zł (140,91 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 1 100 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą asfaltową, działka nieogrodzona
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg
  • Źródło: biuro nieruchomości: Dom-Spec.pl, zaktualizowane: 07.05.2026
  •   numer ogłoszenia: 96/DMS/DZS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Oferuję na sprzedaż ustawną działkę budowlaną o powierzchni 1050 m2, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy, która łączy bliskość natury z wygodnym dojazdem.
Kluczowe atuty nieruchomości:

Media pod ręką: Prąd i woda znajdują się bezpośrednio w granicach działki - oszczędzasz czas i fundusze na przyłącza. (...)

Agent

Jakub Cyganik

574 213...

574 213 489

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

574 213...

574 213 489

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Zostaw telefon, oddzwonimy

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została