Działka budowlana, ul. Tęczowa
Tęczowa, Moszczenica, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
- 118 000 zł
- 844 m²
- 139,81 zł/m²
Izabela Kondzioł...
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Tęczowa
Tęczowa, Moszczenica, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana, ul. Tęczowa
Zaktualizowane: 12 maja 2026
118 000 zł 844 m² 139,81 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 118 000 zł (139,81 zł/m²)
- Działka: budowlana, 844 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski, pusta
- działka nieogrodzona
- Źródło: biuro nieruchomości: Nieruchomości PRESTIGE Arleta Szymczak, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: PAS-GS-2483
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Tęczowa, Moszczenica, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
Opis nieruchomości
Na sprzedaż działki budowlane
Jastrzębie-Zdrój, dzielnica Moszczenica, ul. Tęczowa.
Biuro Nieruchomości Prestige oferuje na sprzedaż 4 atrakcyjne działki budowlane położone w spokojnej części miasta Jastrzębie-Zdrój, w dzielnicy Moszczenica przy ul. Tęczowej. (...)
728 951...
728 951 685