Działka budowlana, ul. Żurawia
Żurawia, Ruptawa, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
- 165 000 zł
- 1 621 m²
- 101,79 zł/m²
Karolina Janik
Skontaktuj się
Działka budowlana, ul. Żurawia
Żurawia, Ruptawa, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
zaktualizowane:
5 maja 2026
Działka budowlana, ul. Żurawia
Zaktualizowane: 5 maja 2026
165 000 zł 1 621 m² 101,79 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 165 000 zł (101,79 zł/m²)
- Forma własności: własność
- Działka: budowlana, 1 621 m²
- kształt: prostokąt; teren pochyły, pusta
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Media: prąd, kanalizacja
- Źródło: biuro nieruchomości: Jastrzębska Giełda Nieruchomości VESTA, zaktualizowane: 05.05.2026
- numer ogłoszenia: VTA-GS-10693
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Żurawia, Ruptawa, Jastrzębie-Zdrój, śląskie
Opis nieruchomości
TYLKO U NAS!
ATRAKCYJNA LOKALIZACJA W ZIELONEJ CZĘŚCI MIASTA JASTRZĘBIE-ZDRÓJ.
Proponujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni całkowitej 1621m 2 (547m2 - budowlana, 1074m2 - zieleń nieurządzona) w kształcie prostokąta przy ulicy Żurawiej (dawniej Okrzei) w Jastrzębiu-Zdroju.
Idealna na Twój wymarzony dom i oazę spokoju do życia dla Twojej rodziny.
Piękna, zielona okolica. Cisza i spokój, dobry dojazd, wszystkie media. (...)
514 517...
514 517 374