dowolna

Domy na sprzedaż Jastrzębie-Zdrój - Oferty sprzedaży domów

68 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

68 ogłoszeń

519 000 zł225 m² 2 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący mieszkalno-usługowy z lat 70-tych na Osiedlu Tuwima, położony od strony Ronda W. Sikorskiego, u zbiegu ulic Cieszyńskiej, 11. Listopada, al. Piłsudskiego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł141,50 m² 4 233,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 358 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 60-tych o powierzchni użytkowej 141,5 m2 położony w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Traugutta. Nieruchomość położona na płaskiej działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Zdrój,Jastrzębie-Zdrój

340 000 zł144 m² 2 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 252 m²

Nowa cena! __ budynek do generalnego remontu __ cena podlega negocjacji Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok 144 m2 usytuowany na działce o pow. 1252m2 wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł225 m² 2 306,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:506 m²

Na sprzedaż wolnostojący dom mieszkalno-usługowy na Osiedlu Tuwima, położony od strony Ronda W. Sikorskiego, u zbiegu ulic Cieszyńskiej, 11. Listopada, al. Piłsudskiego i Al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

998 000 zł302,67 m² 3 297,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:855 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom jednorodzinny z 2015r. z poddaszem użytkowym położony w spokojnej i cichej okolicy w Jastrzębiu-Zdroju na działce o pow. 855 m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł360 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 123 m²

Dom położony w willowej dzielnicy domów jednorodzinnych w Zdroju z łatwym dostępem do centrum miasta. Budynek oddany do użytku w 1980roku, rozbudowany w 1998r, nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł300 m² 3 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 497 m²

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze! Na sprzedaż dwupiętrowy dom wybudowany w 90 latach, z cegły, ocieplony styropianem 15cm. Dach pokryty blachodachówką, ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł148,84 m² 4 696,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Szukasz solidnie wybudowanego domu dla siebie w spokojnej lokalizacji a blisko centrum miasta? To idealna propozycja nowej inwestycji przy ul. Cieszyńskiej w pobliżu Żelaznego Szlaku.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł389,40 m² 3 723,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:761 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w bardzo oryginalnej bryle z 2005 roku. Budynek mieszkalny jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 300,52m2. Dom wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł220 m² 3 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:592 m²

Tylko U nas! atrakcyjna oferta W świetnej cenie! Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w dzielnicy Jastrzębie Górne. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł260 m² 4 615,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni 260 M2 położony w dzielnicy Jastrzębia- zdroju Bzie Zameckie. Dom został wybudowany w 2005 r; składa się z piwnicy parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł257 m² 2 334,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:709 m²

**stan deweloperski** Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny położony w Jastrzębiu - Zdroju o powierzchni użytkowej 177m 2 , całkowitej 257m 2 , znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł180 m² 4 161,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:851 m²

Tylko u Nas. Pięknie położony dom w Jastrzębiu ul. Maryjowiec (dzielnica Ruptawa). Dom nowy do wykończenia o powierzchni całkowitej 180m2 (użytkowej 160 m2 ) położony na płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł106 m² 7 641,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:530 m²

Nowy dom jednorodzinny 106 m | działka ok. 530 m | stan deweloperski | Jastrzębie-Zdrój ul. Pszczyńska Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim , położony.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106 m² 8 018,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Nowy dom jednorodzinny 106 m | działka ok. 530 m | stan pod klucz | Jastrzębie-Zdrój ul. Pszczyńska Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w bardzo dobrym standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł197 m² 3 959,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:164 m²

Top oferta! zamieszkaj W centrum miasta! Na sprzedaż gotowy, umeblowany dom z 1998 roku (przebudowany w latach 2015 i 2018r i odświeżony w roku 2023), położony.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł127,01 m² 5 897,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:236 m²

Nowa niższa cena atrakcyjna oferta! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Jastrzębia-Zdroju w sołectwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł250 m² 6 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 991 m²

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni całkowitej ok. 360 m , położony na działce o powierzchni 1991 m w spokojnej.